توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

نه تنها در زمینه های انتخاب خود، بلکه در زندگی خود - یک آموزش کسب و کار راتگرز دانش آموزان برای موفقیت آماده می شود. از دوره های کارشناسی جامع ما به برنامه MBA بسیار امتیاز ما، آموزش و پرورش راتگرز یک تجربه زندگی در حال تغییر است که به دانش آموز مهارت ها و دانش به رقابت در سطح جهانی در حالی که گسترش قدردانی خود را از چگونگی کارکرد جهان است. بسیاری از آن را به عنوان یکی از تجربه های ارزشمند زندگی خود را - حرفه ای و شخصی.

اما آنچه باعث می شود تجربه RBS خیلی متفاوت از دیگر مدارس برتر؟ شما در سراسر کشور را پیدا کنید برنامه برتر در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله داروها، امور مالی، و مدیریت زنجیره تامین. و محل ما دسترسی آسان به فرصت های شغلی در منطقه نیویورک / نیوجرسی فراهم می کند.

اما بیشتر دانش آموزان اشاره معنای اصیل خود را از "اتصالات در" به عنوان یک تفاوت کلیدی در تجربه RBS. دانش آموزان تقریبا بلافاصله راحت در فرهنگ مدرسه احساس می کنم. و چون ما ارائه آموزش و پرورش برتر با هزینه کلی پایین تر از مدارس کسب و کار دیگر، دانش آموزان بازگشت بسیار بالاتر در سرمایه گذاری خود لذت ببرید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

کارشناسی ارشد دانشکده بازرگانی Rutgers Business of Fashion یک برنامه مهم است که شما را برای یک حرفه پر هیجان در صنعت مد آماده می کند. با ایجاد شکاف بین اشتیاق خلاقانه و ک ... [+]

برنامه

کارشناسی ارشد دانشکده بازرگانی Rutgers Business of Fashion یک برنامه مهم است که شما را برای یک حرفه پر هیجان در صنعت مد آماده می کند. با ایجاد شکاف بین اشتیاق خلاقانه و کسب و کار ، برنامه ما دانش لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی در صنعت معرفی کنید - همه در مکانی که فقط چند دقیقه با مرکز مد دنیا فاصله دارد ، جدید است. شهر یورک دانشجویان در این برنامه مشغول یک برنامه درسی دقیق و مرتبط خواهند بود و به متخصصان و دانشمندان مشهور ، کلاس جهانی و صنعت می توانند دسترسی داشته باشند. این که آیا شما آماده هستید که وارد یک حرفه شغلی در صنعت شوید ، یک کارآفرین در زمینه طراحی خلاق یا یک جانباز صنعت باشید ، کارشناسی ارشد علوم کسب و کار مد شما را برای رهبری در این زمینه آماده می کند.... [-]

آمریکا جرسی سیتی
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
New Brunswick Campus 100 Rockafeller Road, Piscataway, NJ 08854
08854 نیوبرانزویک, نیوجرسی, آمریکا
تلفن
undefined
Address
Rutgers Business School—Newark 1 Washington Park | Newark, NJ 07102
07102 Newark, نیوجرسی, آمریکا
Address
286 Washington Street, Jersey City, NJ 07302
07302 جرسی سیتی, نیوجرسی, آمریکا
Address
161 Madison Ave, Morristown, NJ 07960
07960 موریستاون, نیوجرسی, آمریکا