توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج کسب و کار

برنامه های کسب و کار دانشگاه Rowan توسط انجمن به پیشرفت دانشکده های کسب و کار (AACSB بین المللی) معتبر است. برای دستیابی به این اعتبار معتبر، برنامه کسب و کار با موفقیت طیف وسیعی از استانداردهای کیفیت مربوط به برنامه درسی، منابع استادانه، پذیرش، نیازهای درجه بندی، امکانات، منابع مالی و محیط زیست فکری را نشان داد.

برنامه کسب و کار Rowan یک آموزش عمومی و جامع در زمینه مدیریت کسب و کار را فراهم می کند و بر توسعه مهارت های مجموعه ای نظیر ارتباطات، محاسبات و کار گروهی تأکید دارد. فارغ التحصیلان مدرک لیسانس مدرک علمی در زمینه مدیریت کسب و کار یا حسابداری دریافت می کنند. Rowan استادان مدیریت کسب و کار (MBA) را از طریق برنامه فارغ التحصیل ارائه می دهد.

برنامه های کسب و کار دارای سه جزء کلیدی هستند: آموزش عمومی، برنامه درسی عمومی مدیریت کسب و کار و یک تخصص عمیق.

بیانیه مأموریت

کالج تجاری Rohrer از دانشگاه Rowan دانش آموزان خود را قادر می سازد به رقابت و موفقیت در امور حرفه ای خود را مسئولانه.

  • دانشکده ریاضی دانشکده روهرر آموزش عالی را، که توسط بورس تحصیلی مناسب پشتیبانی می شود، بالاترین اولویت خود را به خود اختصاص می دهد.
  • برنامه های بازرگانی دانشجویان دانشگاه Rowan بر اساس هنرهای لیبرال، تمرکز بر شیوه های کسب و کار عالی و ارائه فرصت های دانشجویی برای یادگیری مبتنی بر تجربه است.
  • برنامه های بازرگانی فارغ التحصیلان دانشگاه Rowan آموزش های حرفه ای فارغ التحصیل معاصر را به متخصصان زمینه های مختلف و زمینه های تحصیلی ارائه می دهد و دانش و مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت حرفه را برجسته می کند.
  • در همکاری با مرکز نوآوری و کارآفرینی، دانشکده تجارت روهرر، کارآفرینی را در سراسر دانشگاه و جامعه منطقه ای ترویج می کند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Rowan University College of Business

MBA درجه حرفه ای ترجیح داده شده برای حرفه ای در کسب و کار و صنعت، سازمان های دولتی و یا موسسات غیر انتفاعی است. ... [+]

MBA درجه حرفه ای ترجیح داده شده برای حرفه ای در کسب و کار و صنعت، سازمان های دولتی و یا موسسات غیر انتفاعی است. این مطالعه مطالعه دقیق رشته های کسب و کار با یک جهت گیری تجربی را ترکیب می کند و مخصوصا برای کار حرفه ای مناسب است. دانشجویان آینده نگر بدون دوره های پایه مورد نیاز دانشجویان می توانند پس از تکمیل دوره های پایه کارشناسی دوره کارشناسی ثبت نام کنند. الزامات دوره پایه (موضوع مورد تایید مدیر برنامه) الزامات قبل از MBA: دانش آموزان باید مدرک تحصیلی را در مورد دوره های تحصیلات تکمیلی معادل دوره های Rowan که در زیر ذکر شده اند ارائه دهند: مبانی حسابداری (معادل مالی و مدیریتی حسابداری) اصول اقتصاد: چشم اندازهای جهانی (معادل با اقتصاد کلان و اقتصاد کلان) روش های حسابداری و برنامه های کاربردی (یا معادل آن) آمار I (یا معادل آن) اصول بازاریابی مدیریت عملیات اصول مالی الزامات دوره ای برای برنامه MBA دوره های مورد نیاز 27 SH (همه دوره ها 3 SH هستند مگر اینکه خلاف آن ذکر شود.) 0501.518 مهارتهای مدیریتی یکپارچه حسابداری مدیریتی 0503.500 0504.500 مدیریت مالی 0506.500 رفتار و نظریه سازمان 0507.500 ابزار تصمیم گیری مدیریتی 0506.502 تجارت بین الملل و جامعه 0509.500 مدیریت بازاریابی 0702.500 مسائل در سیستم های اطلاعات مدیریت 0501.521 همایش MBA سمینار انتخاب کنندگان کسب و کار 9 SH دوره های انتخابی به دانشجویان MBA اجازه می دهد تا برنامه را به نیازهای ویژه برای توسعه حرفه ای ترتیب دهند. این دوره های انتخابی را می توان... [-]

آمریکا Glassboro
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی