Rocky Mountain College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره RMC

Rocky Mountain College مسکونی و جامعۀ لیبرال واقع در زیر سنگهای سنگی ماسه سنگ در یک محله حومه شهر بیلینگز، مونتانا، بزرگترین و اقتصادی ترین شهر پر جنب و جوش دولت است. Rocky Mountain College به لحاظ تاریخی به کلیسای متحد مسیح، کلیسای متحد متدیست و کلیسای پروتستان (ایالات متحده آمریکا) مربوط می شود - مذاهب به طور سنتی برای پیگیری دانش، تحمل دینی، و تحقیق رایگان و به ارزش هایی مانند خدمات، جامعه، و شخصیت

این روابط مذهبی به اطلاع مأموریت ها و موضوعات اصلی کالج کمک کرده است و در مأموریت کالج برای آموزش رهبران آینده از طریق هنرهای لیبرال و برنامه های حرفه ای که تفکر انتقادی، بیان خلاقانه، تصمیم گیری اخلاقی، شهروندی آگاهانه و حرفه ای را پرورش می دهد، آشکار است تعالی علاوه بر این کالج، توسعه کل فرد را ترویج می دهد و فرصت هایی را برای افزایش فکری، احساسی، فیزیکی و معنوی دانش آموزان در محوطه دانشگاه و از طریق ارتباطات در جامعه محلی و جهانی فراهم می کند.

کالج، به شدت در سطح منطقهای برای برتری کلی آن، مأموریت خود را از طریق موضوعات اصلی آموزش عالی، یادگیری تحول آمیز، و مسئولیت مشترک و نظارت، بیان می کند. اعضای هیئت علمی دانشکده برای آموزش و تمرین دانش آموزان و برنامه های سرپرستی که شامل آزمایش دائمی در ایستگاه بین المللی فضایی و برنامه درسی اولیه هواپیمای بدون سرنشین کشور هستند، اختصاص یافته است.

Rocky Mountain College دارای رکوردی از موفقیت است که با کمترین میزان دانش آموزان (12: 1) و یک برنامه سخاوتمندانه برای کمک مالی فراهم می شود. 99٪ از دانشجویان بسته های جایزه دریافت می کنند که به طور متوسط ​​24000 دلار برای هر دانش آموز است؛ علاوه بر این، 97 درصد از دانش آموزان به برنامه های فارغ التحصیل یا حرفه ای خود در زمینه مورد نظر خود ادامه می دهند. 52 مدرک کارشناسی - از جمله یکی از برنامه های عالی هواپیمایی کشور - و همچنین فارغ التحصیلان در دستیار پزشکان، حسابداری و رهبری آموزشی، دانشجویان را از 41 ایالت و 16 کشور به دست آوردند.

کالج به تازگی زمین جدیدی برای پیشرفت علمی در سال 2018 تکمیل کرده است. ابتکارات استراتژیک فعلی شامل توسعه بیشتر برنامه های یادگیری مشغول و تجربی، یک تجربه پیشرفته در سال اول، گسترش فرصت های تحقیقاتی کارشناسی، Pathways برنامه ای برای آموزش علوم پزشکی، و افزایش خدمات پشتیبانی تحصیلی. Rocky Mountain College خوبی برای تکمیل مرحله بعدی در تکامل 139 ساله خود از بالاترین انتظارات عالی است.

تاریخچه RMC

داستان Rocky Mountain College واقعا داستان سه کالج است. اولین مؤسسه کالج مونتانا در Deer Lodge بود که کلاس اول خود را در سال 1878 ثبت کرد. مدت کوتاهی پس از کلاس ها در Deer Lodge، Mont Montgom، کالج Wesleyan در ورودی Helena افتتاح شد. در بیلینگز، محل فعلی Rocky Mountain College ، موسسه پلی تکنیک بیلینگز (BPI)، شروع به استخدام دانش آموزان از سراسر کشور در اوایل قرن کرد. این سه مکتب در سال 1947 به عنوان موسسه پلی تکنیک بیلینگز تبدیل شد، که اولین بار به عنوان اولین Rocky Mountain College .

از همان آغاز خود در سال 1878، دانش آموزان Rocky Mountain College رهبران بوده اند. در سال 1947 دانشجویان درخواست تغییر نام BPI را به Rocky Mountain College . آنها همچنین خود را برای تسریع گسترش کالج به کار گرفتند و حتی ساختمان های جدید را به عنوان راهی برای پرداخت هزینه تحصیل خود ساختند. سنگهای ماسه سنگی از Rimrocks استخراج شده و دانشگاه از زمین های اطرافش کاسته شده است تا به یکی از کالج های با بهترین امتیاز در غرب تبدیل شود.

امروزه دانشجویان RMC همه چیز را از گذشته جدا نمی کنند. Rocky Mountain College هنوز هم رهبران را جذب و تولید می کند که در کالج و جوامع آنها تغییر می کند.

موسسه مطالعات صلح

IPS logo

مؤسسه مطالعات صلح در محوطه دانشگاه Rocky Mountain College در Rocky Mountain College ، "از طریق تحصیل برای جستجوی جایگزین های خشونت در رفتار افراد، گروه ها، سازمان ها، جوامع و ملل تلاش می کند". این بیانیه ماموریت ما را در مسیری بسیار جالبی هدایت می کند که ما در دهه سوم وارد می شویم.

تماس با RMC

آدرس دانشگاه

Rocky Mountain College
1511 پلی دیسک
بیلینگز، MT
59102-1796

مکان ها

صورتحساب

Rocky Mountain College