توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فرا گرفتن. تجربه. رهبری.

یک مدیر مالی جهانی، یک حرفه ای تبلیغاتی، یک حسابدار برای یک شرکت معتبر حسابداری باشد، که آسمان محدودیت است. دانشکده مدیریت بازرگانی از هر کسی که می خواهد مهارت های مورد نیاز برای تبدیل ایده ها به واقعیت ها را توسعه دهد، استقبال می کند. برنامه های CBA Rider با تمرکز و دیداری عالی در جامعه شرکتی، تجربه های آموزشی را برای کل فرد فراهم می سازد با ترکیب نظریه و عمل. کاوش جهان ما را ببینید که چهره مورد علاقه بیشتر به شخصیت شما.

ماموریت ما


ماموریت ما این است که آموزش کسب و کار با کیفیت را بر مبنای برنامه های درسی پویا و نوآورانه برای ایجاد مهارت های حرفه ای فراهم کنیم که فارغ التحصیلان ما را قادر می سازد که کارآمد باشند و مشارکت اجتماعی مسئولانه در بازار جهانی به سرعت در حال تغییر است.

ما یک محیط آموزشی حمایتی ایجاد می کنیم و فرصت های دانش آموزان را برای یادگیری تجربی فراهم می کنیم. برنامه های ما توسعه ارتباطات، بین فردی، کار گروهی، رهبری، تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله.

ما برای بهبود کیفیت تلاش می کنیم. ما اطمینان از تزریق نظریه فعلی و تمرین در برنامه درسی خود را از طریق پژوهش علمی، حرفه ای و همکاری های گسترده کسب و کار.

AACSB


انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی (AACSB International) یک موسسه معتبر را تأیید می کند و از برنامه های تجاری کارشناسی و فارغ التحصیل خود، برتری و بهبود را تشویق می کند. AACSB International بالاترین استاندارد اعتباربخشی برای مدارس تجاری را در سطح بین المللی نشان می دهد. این انجمن همچنین برنامه های حسابداری را تجزیه و تحلیل و تایید می کند.

دانشگاه کالج اداره بازرگانی ریدر یکی از بیش از 500 مدرسه بین المللی و ملی است که از AACSB International، در ابتدا در سال 1993 و سپس در سال های 2000 و 2007، اعتبار نامه ای دریافت کرده است.

علاوه بر این، اعتباربخشی دفتر حسابداری یکی دیگر از عناصر است که مجموعه Cider Rider را از هم جدا می کند. کمتر از 200 مدرسه در سراسر جهان دارای دفاتر حسابداری معتبر هستند با دانشگاه Rider که تنها کالج در ایالت نیوجرسی است که دارای این اعتبار نامه است. بخش راننده در ابتدا در سال 2000 و سپس در سال 2007 به رسمیت شناخته شد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Rider University College of Business Administration

نگاهی به زندگی حرفه ای خود را حسابداری را به سطح بعدی با سوار 'ثانیه کارشناسی ارشد برنامه حسابداری. شما خواهید توسعه شایستگی های فنی مورد نیاز شما نیاز دارید و در ح ... [+]

نگاهی به زندگی حرفه ای خود را حسابداری را به سطح بعدی با سوار 'ثانیه کارشناسی ارشد برنامه حسابداری. شما خواهید توسعه شایستگی های فنی مورد نیاز شما نیاز دارید و در حال تحول ملاقات الزامات اعتبار ساعته برای اخذ مجوز در زمینه حسابداری سرعت در حال تغییر. شما حتی می توانید توسعه مسیر شغلی در مناطق خارج از حسابداری عمومی، از جمله نهادهای سازمانی، مالی و یا دولتی از طریق ارائه البته انتخابی ما است. ... [-]

آمریکا Lawrence Township
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی