Rice University School of Humanities

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما به عنوان یک مدرسه با تخصص واقعی جهانی ، تعاملی که از زمان های بسیار قدیم به آینده می رسد و تحقیق علمی و تعهد به عدالت واقعی ، جایگاه متمایزی در رایس داریم.

علوم انسانی معمولاً به عنوان مجموعه ای از رشته های دانشگاهی شناخته می شود که در صدد بررسی و تفسیر تجربه انسانی - تجربه افراد و همچنین کل فرهنگ ها هستند. علوم انسانی در رایس به منظور درک عمیق تر جامعه معاصر ضمن تقویت تخیل آینده جدید ، درگیر کشف ، حفظ و ارتباطات گذشته و حال هستند. با این حال ، ما همچنین در فضاهای جدید فراتر از رشته های موجود در مراکز مشترک ، میان رشته ای ، برنامه ها و خردسالان زندگی می کنیم و رشد می کنیم ، که پایه و اساس یکپارچه تر و "علوم انسانی پیوندی" را که می خواهیم گسترش دهیم تشکیل می دهیم.

این جاه طلبی پیوندی با هدف حمایت از تحقیقات پیشرفته ، نوآوری و تبدیل کلاس های کارشناسی علوم انسانی و پیشبرد برنامه های دکترا به درجه اولویت ملی از طریق ابتکارات استخدام بین رشته ای ، انتصابات مشترک اساتید ، دوره های مشترک که رشته های متصل هستند ، و زیرساخت جدیدی از پشتیبانی برای تحقیق مشترک. این جاه طلبی پیوندی فراتر از کلاسهای درس ما به موسسات محلی و عموم مردم است که بنا به موقعیت رایس در هوستون و ارتباط آن با مرکز پزشکی تگزاس ، مجموعه Menil ، موزه هنرهای زیبا هوستون و سایر موسسات فرهنگی ، و همچنین هوستون است. چشم انداز وسیع جوامع قومی و مذهبی.

ما از شما دعوت می کنیم تا در بررسی برخی از بزرگترین س ofالات زمان ما - در مورد اینکه کسی در مرکز مطالعه پزشکی است - با ما همراه باشید. در مورد اخلاق و اخلاق در برابر فاجعه ؛ در مورد جایگاه قانون و سیاست در آینده دموکراسی ؛ در مورد هنرهای دیجیتال که هنر و مهندسی را به هم متصل می کند. در اصل عدالت واقعی ؛ و در شکل و پیامد یک زندگی خوب زندگی کرده است.

مکان ها

هوستون

Address
South Main Street,6100
77005 هوستون, تگزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: