توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه رهبری جهانی

یکی از هشت مدرسه در دانشگاه رجنت، فارغ التحصیلان مدرسه برای بسیاری از شرکت های Fortune 500 و همچنین غیرانتفاعی در اینجا و در سراسر جهان کار می کنند. دانش آموزان ما تشویق می شوند که در کنفرانس های بین المللی شرکت کنند که فرصت های ارائه و همچنین ایجاد ارتباط با کارشناسان برجسته را فراهم می کنند.

مأموریت

مأموریت دانشگاه رجنتز ارائه آموزش عالی و فارغ التحصیلان از دیدگاه جهانی و دیدگاه کتاب مقدس در حرفه های محوری است تا رهبران مسیحی را برای تغییر جهان و مرکز مهمی از اندیشه و عمل مسیحی در نظر بگیرد.


چشم انداز دانشگاه رجنت، از طریق فارغ التحصیلان ما و دیگر فعالیت های علمی، این است که رهبری مسیحی را در تبدیل جامعه با تأیید و تدریس اصول حقیقت، عدالت و عشق، همانطور که در کتاب مقدس توصیف شده است، تجسم یافته در شخص عیسی مسیح و فعال از طریق قدرت روح القدس. سلی دئو گلوریا.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship

طراحی شده برای دانش آموزانی که می خواهید به کسب درجه سرعت بیشتر یا که کمتر از یک نیاز به جنبه های به شدت کمی مالی و سایر MBA. ... [+]

MA در برنامه معتبر مدیریت است برای دانش آموزانی که می خواهید به کسب درجه سرعت بیشتر یا که کمتر از یک نیاز به جنبه های به شدت کمی مالی و سایر MBA طراحی شده است.

MA در دانش آموزان مدیریت می توانید از چند آهنگ تخصص را انتخاب کنید. همچنین انعطاف پذیری برنامه های ما اجازه می دهد تا شما را به شرکت در کلاس در دانشگاه ما در شهر ویرجینیا بیچ، VA، و یا واشنگتن، DC، را آنلاین کلاس های آموزش از راه دور از طریق امکانات ما، و یا ترکیبی از در دانشگاه و آموزش آنلاین را انتخاب کنید. اطلاعات بیشتر در مورد توصیف البته برای این برنامه زیر، و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آهنگ های تخصص ما. ... [-]

آمریکا Virginia Beach
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی