Rice University, Jones Graduate School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جسی جی. جونز مدرسه کسب و کار تحصیلات تکمیلی متعهد به مأموریت ما در توسعه رهبران تفکر خلاق و خلاق در جوامع جهانی است. مدرک ابتدایی خود را در سال 1974 به نام جسی هولمن جونز، یکی از برجسته های کسب و کار هوستون و رهبر مدنی به نام هدیه ای بزرگ از شرکت سرمایه گذاری هیوستون، تاسیس شد که توسط جونز و همسرش مری گیبس تأسیس شد. جونز

مدرسه جونز، مدرک معتبر آموزشی دانشگاه Rice را در اختیار شما قرار می دهد، مدرک تحصیلی کامل MBA، MBA برای مدیران، و MBA برای حرفه ای ها. دانش آموزان ما از سراسر جهان به هوستون می آیند برای فرصت ها و منابع منحصر به فردی که فقط ما ارائه می دهیم، مانند مرکز مالی شرکت Corporation El Paso، گیلبرت و مرکز اطلاعات کسب و کار روت ویتاکر و اتحاد رایس برای فناوری و کارآفرینی. قابل ذکر است که شصت و یک درصد از دوره کامل MBA ما در سال 2011 از خارج از هوستون است.

برنامه های MBA ما در ایالات متحده آمریکا و بین المللی برای رهبری و نوآوری توسط کسب و کار هفته، اخبار ایالات متحده و جهان، مالی Times، اقتصاددان و مجله کارآفرین شناخته شده است. جدیدترین اعضا:

  • برنامه MBA در رتبه اول در تگزاس و در جنوب غربی قرار دارد.
  • MBA برای حرفه ای ها در رتبه هشتم در ایالات متحده قرار دارد.
  • دانشگاه بریس اخیرا رتبه 20 مدرسه ای در ایالات متحده را از طریق Financial Times و پنجمین جایزه بهترین ارزش در دانشکده های خصوصی توسط پرینستون بررسی کرده است.

مدرسه جونز نیز فرصت های یادگیری فراتر از MBA سنتی ارائه می دهد. برنامه کامل تحصیلی غیرواقعی، ثبت نام آزاد، آموزش اجرایی و دوره های تجاری سفارشی، به صنعت حرفه ای اجازه می دهد که مزایایی در صنعت خود کسب کند. برنامه کارآفرینی آموزش برنج، رهبران مدارس K-12 در منطقه هوستون را توسعه می دهد. کسب و کار ما کوچک است برای هر دانشجوی کارشناسی برنج باز است که شرایط ثبت نام.

یک شبکه فعال از بیش از 4000 دانش آموختگان دانشکده جونز، تاثیرات جهانی را در تمامی زمینه های کسب و کار، از جمله کارآفرینی، مالی و انرژی به وجود آورد. دو سوم از فارغ التحصیلان ما در هوستون ساکن هستند و پنجاه و پنج درصد آنها دارای پست های مدیریتی و یا شرکت های خود هستند.

مکان ها

هوستون

Address
77005 هوستون, تگزاس, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: