توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

آموزش و الهام بخشیدن به نسل جدیدی از رهبران ماهر، چشم انداز و کارآفرینی برای تبدیل سیاست های تجاری و عمومی و ایجاد یک جهان بهتر، مرفه و پایدار.

چشم انداز ما

با پرورش مهارت های رهبری ذاتی در افراد مختلف با مهارت ها و منافع مختلف و ایجاد یک شبکه حمایتی میان آنها، ما هزاران نفر از متخصصان را در سراسر جهان فعال و آنها را به رهبران توسعه می دهیم که شرکت های موفق را برای یک آینده ی پایدار

ارزشهای ما

این مقادیر در همه مواردی که در داخل و خارج از کلاس درس انجام می شود، تزریق می شود.

جامعه

دانش آموزان در PGS یکدیگر را در کلاس و فراتر از آن آموزش می دهند. آنها به فرضیه های یکدیگر می پردازند، طیف تجربه یکدیگر را گسترش می دهند و یکدیگر را آموزش می دهند تا جهان را از دیدگاه های متنوع ببینند. این شبکه پر جنب و جوش مادام العمر را از طریق حرفه های خود و فراتر از آن هدایت می کند.

نوآوری

PGS روح نوآورانه و محرک را تقویت می کند. تعاملات مداوم با رهبران کلیدی صنعت به عنوان اعضای هیات علمی، نمایندگان تغییر در محل اقامت، سخنرانان و مشاوران مهمان، به ما اجازه می دهد تا دیدگاه عمیقتری را در زمینه استفاده از نوآوری برای به اشتراک گذاشتن مشترک داشته باشیم و یادگیرندگان را برای طراحی و هدایت شرکت های پیشرو، شرکت ها و سازمان ها آماده کنیم.

تمامیت

ایجاد یک جهان بهتر نیاز به حداکثر صداقت، شجاعت و صداقت دارد. این در دانشگاهیان، عملیات و روابط ما با دانشجویان، فارغ التحصیلان، استادان، اعضای هیئت مدیره، اعضای هیئت مدیره و جامعه گسترده تر است.

عدالت اجتماعی

جامعه ما فراگیر است ما در مجموع به دنبال عدالت اجتماعی و منافع مشترک هستیم. ما تمام اشکال تنوع در آموزگاران، کارکنان، هیئت علمی و هیئت امنا را در بر می گیریم. کمیته عدالت اجتماعی و تنوع اجتماعی ما تحت رهبری دانشجویان ما را به سمت درگیری بیشتر ادامه می دهد.

پایداری

PGS عمیقا متعهد به پایداری زیست محیطی و اجتماعی است که آموزشکده، برنامه درسی و جامعه ما را فرا می گیرد. ما یادگیرندگان را برای پیشبرد پایداری در کسب و کارها و سازمانها آماده می کنیم. به عنوان یک رهبر در آموزش عالی، ما در تلاش هستیم تا دیگر دانشگاه ها را تحت تاثیر قرار دهیم تا بتوانند پایداری را در طراحی برنامه های خود پیوند دهند.

توسعه شخصی

در حالی که در PGS، دانش آموزان یک سفر موازی از توسعه رهبری تحول گرا و رشد شخصی را تجربه می کنند. دانش آموزان، نظریه را درک می کنند، مهارت ها را به دست می گیرند و مهارت های شخصی را که نیاز به ابزار تغییری است که می خواهند در جهان ببینند، به دست آورند.

چرا مدرسه فارغ التحصیل ریاست جمهوری؟

پایداری در هر دوره.

ما تنها پایدار بودن را به عنوان یک انتخاب انتخاب نمی کنیم؛ زیرا در جهان امروز این گزینه نیست. هر دوره از طریق یک لنز پایداری تدریس می شود که دانش آموزان را در سیستم ها آموزش می دهد - نه فقط کلمات و اعداد. درک چگونگی اتصال همه چیز، یک قدرت فوق العاده رئیس جمهور است.

راه خود را به سمت بالا همکاری کنید

ما در ایجاد یک جامعه یادگیری درست تلاش می کنیم. اعضای هیات علمی و دانشجویان ما معتقدند که مشکلات قابل حل تنها از طريق ذهنی حل می شود. زمان کلاس شامل تمرینات کارگاهی، دیودها، جلسات سریع آتش، گفتگو و سخنرانی ها می باشد.

تجربه کاری، آموزش و پرورش است.

اکثر انسانها با تمرین دادن به آنچه که آموخته اند، بهتر می آموزند، نه با گوش دادن به سخنرانی و یا خواندن کتاب (و نه فقط کتاب ها). برنامه یادگیری تجربی ما دانشجویان ما را بر روی پروژه های برنامه ریزی واقعی در زمینه واقعی شرکت ها تأثیر می گذارد. این بخشی از دانش آموزان 360 درجه، تجربه یادگیری جامع است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Presidio Graduate School

PGS MPA تنها نوع MPA پایدار بودن است - دانش آموزان ما در سراسر بخش ها به گونه ای نفوذ دارند که به هیچ وجه نمی تواند سایر MPA ها باشد. لطفا توجه داشته باشید: با توجه به تر ... [+]

PGS MPA تنها نوع MPA پایدار بودن است - دانش آموزان ما در سراسر بخش ها به گونه ای نفوذ دارند که به هیچ وجه نمی تواند سایر MPA ها باشد.

یکی از جنبه های متمایز ما استاد مدیریت دولتی (MPA) ادغام جامع آموزش مدیریت با سیاست های عمومی و دولت است. سنگ بنای برنامه MPA ما امضای "برنامه درسی یکپارچه" است که در اطراف سه مفهوم اساسی طراحی شده است که با هم تعریف شایستگی در مدیریت پایدار دارند. دانش آموزان در برنامه MPA کلاس های خود را با دانشجویان MBA، به دست آوردن مدیریت بخش متقابل و مهارت های همکاری از طریق پروژه های تیم و تکالیف.... [-]

آمریکا سیاتل سانفرانسیسکو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

PGS Alumna Profile - Divya Srinavasan (C22)