Polytechnic University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Polytechnic University


Polytechnic University ، که در سال 1854 در بروکلین، نیویورک تاسیس شد، منابع برجسته منطقه شهری در علوم، فن آوری، تحقیق و آموزش و پرورش مدیریت است. علاوه بر پردیس اصلی خود در MetroTech Center در بروکلین، Polytechnic برنامه هایی را در سایت های سراسر منطقه، از جمله لانگ آیلند، منهتن و وستچستر ارائه می دهد. علاوه بر این، دانشگاه در اسرائیل برنامه های متعددی ارائه می دهد.

درجه

پلی تکنیک در رشته برنامه های مختلف مدرک لیسانس علوم، استادیار، کارشناسی ارشد مهندسی و دکتر فلسفه را جشن می گیرد.


دانشگاه MetroTech Polytechnic در مرکز شهر بروکلی نیویورک واقع شده است. این دانشگاه همچنین دارای مراکز فارغ التحصیل در لانگ آیلند، وستچستر و منهتن است.

منابع

آپارتمان 130 میلیون دلاری به دانشگاه پردیس MetroTech در یک ساختمان دانشگاهی جدید ساخته شده است، سالن اقامت مدرن، یک مرکز ورزشی جدید، آزمایشگاه های جدید و زیرساخت های محاسباتی پیشرفته.

شبکه بی سیم در محوطه دانشگاه در دسترس است، به دانش آموزان اجازه می دهد تا از شبکه های دانشگاه و اینترنت از تقریبا هر جا به اینترنت متصل شوند. آزمایشگاه های جدید کامپیوتری دارای ایستگاه های کاری بالا برای تحقیق، مدل سازی سه بعدی و شبیه سازی پویا هستند. کتابخانه علم و فناوری برن دوبرن به شما آموزش بدون محدودیت می دهد. این بیش از 190،000 عنوان دارد؛ 200،000 جلد؛ سریال های متعدد پایگاه های داده آنلاین؛ ابزار یادگیری CD-ROM؛ و منابع چند رسانه ای.

این کتابخانه همچنین عضو مرکز کتابخانه آنلاین رایانه ای است که پایگاه داده بین المللی را با بیش از 4000 کتابخانه شرکت می کند. تعدادی از مراکز تحقیقاتی جدیدترین ابزار و فن آوری را برای تحقیق و مطالعه در زمینه های مختلف از جمله مخابرات، ابررایانه، بی سیم، پلیمر، بیو کاتالیزور و دیگرین ارائه می دهند.

دانش آموزان


بیش از 3000 دانش آموز، حدود نیمی از آنها دانشجویان کارشناسی، از 30 ایالت و 50 کشور خارجی هستند. طی دو سال متوالی، پلی تکنیک در میان ده مدرک دانشگاهی کشور قرار دارد. بیش از 95 درصد از دانش آموزان دوره کارشناسی Polytechnic در تمام مدت کمک مالی دریافت می کنند.

مکان ها

نیویورک

Address
Six MetroTech Center,
11201 نیویورک, نیویورک, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: