Pfeiffer University School of Graduate Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پیفیرف اولین بار در سال 1885 درهای خود را به عنوان یک مؤسسه مأموریتی تأسیس کرد تا آموزش و پرورش را برای دانش آموزانی که فرصتی برای یادگیری رسمی داشتند، فراهم آورد. در طول سالها تغییر زیادی کرده است، اما Pfeiffer تاکید بر اصول «خدمات قبل از خود» که در آن ساخته شد.

درست است که تاریخ ما، Pfeiffer یکی از بالاترین اولویت های خود را در زمینه ی مقرون به صرفه قرار داده و با محدودیت های مالی با دانش آموزان کار می کند. بیش از 90 درصد از دانش آموزان پفی فورف نوعی از کمک مالی را دریافت می کنند.

تاکید Pfeiffer همچنان رهبری بنده است. سه حوزه که دانشگاه در پی آن رشد و پیشرفت شخصی و دانش آکادمیک برای دانش آموزان است، خدمات مسیحی، خدمات و یا آموزش های مشارکتی و توسعه برنامه های مشترک است. برنامه رهبران پانزدهمین کنفرانس Pfeiffer's Bonnner که از طریق آنها دانش آموزان تحصیلات تحصیلی را بر اساس ساعات کار اجتماعی دریافت می کنند، بزرگترین در کشور است. دانشجویان ما در سراسر پروژه های مختلف خدمات اجتماعی در طول سال شرکت می کنند، از جمله آموزش و راهنمایی در مدارس منطقه، ایجاد خانه های خانه های انسانی برای خانه های انسانی، داوطلبانه در خانه های سالمندان و ارائه خدمات به هر تعداد از سازمان های غیرانتفاعی محلی. بسیاری از دانشجویان ما نیز در سفرهای ماموریت های تعطیلات و تعطیلات بهار جایگزین می شوند که در سال جاری دانشجویان فلوریدا را به طوفان و یک سفر آینده به کوبا تبدیل کرده است.

آزمایشگاهی جدید آزمایشگاه علمی جدید، سالن اقامت جدید و یک بخش کاملی تبدیل شده به سمت جنوب دانشگاه ادامه یافته است تا محوطه دانشگاهی که قبلا دانشجویان آن را ارتقا داده است ادامه داشته باشد.

هدف Pfeiffer آموزش شهروندی است. اگر شما یک دانش آموز هستید که به دنبال یک آموزش است که به شما کمک می کند شخصا و به لحاظ علمی به شما کمک کند، Pfeiffer برای شما مناسب است.

مکان ها

شارلوت

Address
Pfeiffer University School
Charlotte Campus
4701 Park Road

28209 شارلوت, کارولینای شمالی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: