Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا دراکر؟

چه چیزی باعث می شود یک مدرسه از آینده متفاوت باشد؟ ما بر این باوریم که فلسفه و مردم است که در نهایت تجربه مدرسه ای را که به تازگی ارائه شده است تعریف می کند. و فلسفه ما مبتنی بر مدیریت مردم به عنوان یک سرمایه انسانی، به عنوان یک هنر لیبرال است. افرادی که در مدرسه Drucker ملاقات می کنید این فلسفه را از هر کارمند به هیات علمی، به دانش آموزان دیگرتان - در هر تعامل می اندازید. شما با احترام برخورد می کنید، برای فردیت خود ستایش می کنید و با همکاری دانشگاهی جامعه دانشگاهی ما هماهنگ می شود.

در اینجا شما انتظارات بالا و برنامه های چالش برانگیز را پیدا خواهید کرد، اما همچنین کلمات تشویق و راهنمایی های متخصص. شما اساتید را پیدا خواهید کرد که کتاب های پیشرو در زمینه های خود را منتشر می کنند که علاقمند هستند شما را در بحث های پر جنب و جوش در مورد مسائل روز افزون امروز مطرح کنند. شما یک سبک مدیریتی پیدا خواهید کرد که ارزش بالقوه انسانی را به عنوان یکی از منابع ارزشمند شرکت تعیین می کند. شما یک مدرسه جهانی، متنوع و غنی با منابع پیدا خواهید کرد، در حالی که به اندازه کافی صمیمی و انعطاف پذیر هستید تا بتوانید مسیری را که برای شما مناسب است، کشف کنید.

اینجا در مدرسه Drucker شما چیزی متفاوت پیدا خواهید کرد. اما کلمه ی ما را نادیده نگیرید - تفاوت را تجربه کنید و فرصت های آینده خود را در مدرسه Drucker پیدا کنید.

هدف ما


ما در زندگی کسانی که با آنها یاد می گیریم و موسساتی که در آن خدمت می کنیم تفاوت می کنیم.

ماموریت ما


هدف ما با توسعه و غنی سازی زندگی حرفه ای دانش آموزان ما به دست می آید:

  • افزایش توانایی آنها برای تفکر دقیق و اخلاقی درباره مسائل پیچیده و مبهم، تصمیم گیری های استراتژیک صحیح، و رهبری و الهام بخشیدن به دیگران برای دستیابی به اهداف مشترک
  • ارائه یک تجربه یادگیری شخصی و عملی، در عین حال بازتابنده
  • تحریک کنجکاوی فکری و مهارت های یادگیری که برای جستجو در طول عمر برای درک و باز بودن به نوآوری و تغییرات ادامه می یابد

مکان ها

کلارمونت

Address
150 E. 10th St,
91711 کلارمونت, کالیفرنیا, آمریکا