Pepperdine University

Graduate School of Education and Psychology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تحصیلات تکمیلی Pepperdine University و روانشناسی بخشی از سنت پیشگام است. ما بر ارزش های آکادمیک، رهبری نوآورانه و کار است که به خدمت بهتری دست می یابد.

اولین پیشنهاد

یک مدل برای موفقیت

دانش آموزان GSEP از طریق تمرینات، کارآموزی و پیشرفته ترین کلینیک های دانشگاهی - یادگیری تجربی به درجه بالاتر کمک می کنند.

GSEP Hands-On Learning توسط اعداد - 2014

برنامه های ما

GSEP 6 برنامه کارشناسی ارشد، 4 برنامه دکترا و برنامه های آموزش مداوم برای کار حرفه ای ارائه می دهد.

مکان ها

دسترسی به آموزش استثنایی در دانشگاه های مختلف در سراسر کالیفرنیا جنوبی، و همچنین آنلاین.

دانشکده

در GSEP، دانش آموزان با دانش آموزانی که دانش پژوهان با تجربه حرفه ای در زمینه های خود دارند، ارتباط برقرار می کنند.

مأموریت/>

دانشکده آموزش و پرورش و روانشناسی فارغ التحصیل Pepperdine University (GSEP) یک جامعه نوآورانه یادگیری است که در آن اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان فرهنگ و چشم اندازهای مختلف با یکدیگر همکاری می کنند تا برتری تحصیلی، هدف اجتماعی، خدمات معنی دار و تحقق فردی را ارتقا دهند.

GSEP به عنوان یک مدرسه فارغ التحصیلی در یک دانشگاه مسیحی، تلاش می کند تا دانشجویان را آموزش دهد و انگیزه دهد تا نقش رهبری در حرفه هایی که زندگی افراد، خانواده ها و جوامع را بهبود می بخشد و غنی سازی کنند.

در GSEP، ما تنوع انسانی را در نظر می گیریم که ما به عنوان بیان طبیعی خلقت خداوند در کار خود برای پیشبرد یادگیری و خدمت به کار می بریم. GSEP پیشرفت، پشتیبانی و حمایت از مهارت های چند فرهنگی را به عهده دارد.

استراتژی های انجام این ماموریت عبارتند از:

  • ترویج گفتمان که زمینه، تجربیات و دیدگاه هر عضو را ارزیابی می کند؛
  • استخدام، حفظ و پیشبرد دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی؛
  • توسعه مدل های برنامه درسی در محیط های آموزشی و روانشناختی؛ و رسیدن به جوامع وسیع تر برای ترویج درک و تسهیل راه حل های چالش های تنوع.

روح، انرژی و اقدامات ما الهام بخش جوامع آموزش و پرورش و روانشناسی خواهد بود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در TESOL

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Los Angeles Irvine + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد زبان انگلیسی به زبان اسپانیایی زبان های دیگر (TESOL) دانشجویان را برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان اضافی از پیش دبستانی از طریق سطح دانشگاه در ایالات متحده و فراتر از آن آماده می کند. [+]

فرمت Face-to-Face. یک سال برنامه

برنامه کارشناسی ارشد زبان انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان (TESOL)، کاندیداها را قادر می سازد تا تحصیلات تدریس زبان انگلیسی را به عنوان زبان اضافی از پیش دبستانی از طریق دانشگاه، هر دو در ایالات متحده و فراتر از آن ادامه دهند. همه دوره ها با استانداردهای آموزش حرفه ای TESOL تدوین شده توسط TESOL / CAEP مطابقت دارند و تمرکز بر ایجاد تخصص در مورد سیستم زبان انگلیسی، یادگیری زبان دوم، آموزش زبان و ارزیابی و ارتباط پیچیده بین زبان و فرهنگ است. علاوه بر این، داوطلبان دانش و مهارت های حرفه ای خود را گسترش و تقویت خواهند کرد، به عنوان دانش پژوهان برجسته که در یک محیط چند فرهنگی و چند زبانه همکاری می کنند. ویژگی های برنامه ویژه شامل ادغام تکنولوژی، قرار دادن تمرینات بالینی و فرصت های مشارکت در سازمان های حرفه ای و کنفرانس ها می باشد. این برنامه اقامت دائمی با تکنولوژی شامل 32 واحد مربوط به نیازهای (1) کاندیداهای محلی که قصد دارند متخصص در تدریس زبان آموزان زبان انگلیسی باشند و (2) کاندیداهای بین المللی که مایل به تحصیل در رشته زبان انگلیسی هستند، پاسخ دهند. برنامه در Campus Malibu به عنوان یک مدل هماهنگ برای تکمیل در یک سال تحصیلی یا تقویم (سه دوره) ارائه شده است.... [-]