University of California, Irvine - The Paul Merage School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک تجربه قابل توجه

به دانشگاه کاليفرنيا، ايروين، مدرسه کسب و کار پل Merage خوش آمدید. مدرسه کسب و کار Paul Merage، که قبلا مدرسه عالی مدیریت (GSM) است، ارائه می دهد انواع ابزار آموزشی و کسب و کار رهبری است که می تواند به شما کمک کند تبدیل شدن به یک رهبر نوآور، محقق در سطح جهانی و یا استخدام یک MBA درجه بالا آماده برای کمک به شرکت خود را به سطح بعدی برسانید

این مدرسه چهار برنامه MBA را ارائه می دهد: برنامه MBA تمام وقت (دوره های سنتی، دو ساله) و سه برنامه نیمه وقت: برنامه MBA برای کارکنان کاملا متقاضی (FEMBA)، یک برنامه سه ساله؛ برنامه MBA برای مدیران (EMBA) و MBA برای مدیران بهداشت (HCEMBA).

از زمان ظهور رتبه بندی MBA در سال 1997، مدرسه در 7 رتبه برتر در 5 برنامه MBA رتبه بندی شده و در رتبه 15 رتبه 8 برابر قرار گرفته است. برنامه روزانه MBA به طور معمول به عنوان یکی از بهترین B-مدارس در کشور توسط اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی و BusinessWeek رتبه بندی شده است. دانشکده مدرسه نیز در سطح بین المللی به عنوان یکی از بهترین ها شناخته شده است. در سال 2002، BusinessWeek رتبه دانشیار دانشکده کسب و کار پل مروه 5 در سرمایه فکری در ایالات متحده را به خود اختصاص داد. در سال 2005، Financial Times رتبه 15 دانشکده را در جهان و همچنین مدرسه Executive MBA را در سال 2005 رتبه بندی کرد. در سال 2005، وال استریت ژورنال، مدرسه تمرکز MBA را بر فناوری اطلاعات در رتبه چهارم کشور قرار داد.

دکترای مدرسه برنامه همچنان برای تولید دانش پژوهان جوان است که به آموزش و انجام تحقیقات در دانشگاه های برتر در سراسر کشور ادامه می دهند. برنامه های جدید کارشناسی کارشناسی در کسب و کار همچنان در حال رشد است و مراکز مختلف مدرسه و تلاش های توسعه حرفه ای به سرعت تبدیل به نقطه کانونی از جامعه کسب و کار می شود.

مدرسه کسب و کار UC Irvine Paul Merage با ایجاد آموزش و آموزش رهبران آینده در نوآوری استراتژیک، تصمیم گیری تحلیلی و فناوری اطلاعات، مزیت رقابتی را ایجاد می کند. آموزش عالی، دانشکده کلاس جهانی، و فرصت هایی برای ادغام آموزش در کلاس درس با فرصت های تجربی قدرتمند با بهترین شرکت های جنوب کالیفرنیا، دانش آموزان را قادر می سازد.

مدرسه کسب و کار در جامعه ای زیبا در ایروین / نیوپورت واقع شده است که بخشی از یک فرهنگ آموزشی است که باعث رهبری، دانش، مسئولیت اجتماعی و شجاعت استقراض و خطرات استراتژیک می شود. سیستم UC به خاطر توانایی های علمی و تحقیقش شناخته شده است. UC Irvine سه جایزه نوبل را در دهه گذشته تولید کرده است.


رتبه بندی فعلی

اخبار ایالات متحده

  • 2006: برنامه MBA تمام وقت # 38 در سطح ملی و # 19 در میان دانشگاه های عمومی قرار دارد
  • 2005: برنامه اجرایی MBA # 20 در سطح ملی قرار دارد.

فینال تایمز

  • 2007: برنامه MBA تمام وقت در ایالات متحده و # 49 در سطح بین المللی رتبه 31 است؛ پژوهشگاه دانشکده # 28 در سطح بین المللی قرار دارد.
  • برنامه EMBA 2007 در رتبه 11 در ایالات متحده و # 30 در سطح بین المللی است. تحقیقات علمی در رتبه 20 در سطح بین المللی قرار دارد. درصد از دانشکده های زن 1 در سطح بین المللی است.

مجله فوربس 2007

  • این مدرسه در لیست 50 مدرسه بازرگانی فوربس آمریکا با بهترین درآمد سرمایه گذاری رتبه 45 را دارد.

وال استریت ژورنال / هریس تعاملی 2007

  • مدرسه به ترتیب # 42 به صورت منطقه ای و # 7 برای فناوری اطلاعات ملی است.

BusinessWeek 2004

  • برنامه MBA تمام وقت در رتبه 50 در سطح ملی قرار دارد.

چشم انداز، ماموریت و اصول مشترک

چشم انداز

مدرسه کسب و کار پل Merage خواهد شد در میان مدارس کسب و کار مبتنی بر تحقیقات دانشگاه عمومی بالا شناخته شده است. این مدرسه نقش مهمی در دستیابی به چشم انداز دانشگاه کالیفرنیا ایروین خواهد داشت تا سال 2014 به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی در این کشور باشد.

مأموریت

مدرسه کسب و کار پل Merage رشد اقتصادی اجتماعی و استراتژیک در اقتصاد جهانی نوآوری را افزایش خواهد داد.

تنفس

این مدرسه در میان بیست و پنج مدرسه بازرگانی مبتنی بر پژوهش شناخته می شود.

اصول مشترک

ما به کشف و انتشار دانش در مورد مدیریت، نوآوری و رشد استراتژیک در یک اقتصاد جهانی از طریق تحقیق، آموزش، و خدمات به جامعه اختصاص داده ایم.

ما یک محیط یادگیری نوآورانه ارائه می دهیم که دانشجویان را به سمت خلاقیت فکر می کند، پیش بینی تغییرات و رشد استراتژیک در یک اقتصاد جهانی رقابتی و تکنولوژیکی را ارائه می دهد.

ما متعهد به انجام نقش قابل توجه در رشد جامعه با ارائه کارآفرینان، کسب و کار و سایر سازمان ها با تخصص دانش آموزان و اعضای هیات علمی و ایجاد برنامه های ارزشمندی اجرایی و دیگر برنامه های یادگیری طول عمر می باشیم.

ما ارزش تنوع و متعهد به حفظ محیط زیست از یکپارچگی، احترام متقابل و تمایل و جذب یک گروه متنوع از دانش آموزان، استادان و کارکنان.

ما به این اصل اختصاص داده ایم که هر فارغ التحصیل از برنامه های ما دارای توانایی قابل توجهی برای حرفه و جامعه خواهد بود.


این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Health M.D. » بازدید کنید Courses » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

برنامه MBA اجرایی (EMBA)

Campus پاره وقت 21  September 2019 آمریکا Irvine

طراحی شده برای مدیران با تجربه که می خواهند به شرکت در یک برنامه MBA دقیق با دیگر رهبران، کار البته اجازه می دهد تا شرکت کنندگان را به سرعت اعمال می شود مهارت ها و دانش جدید خود را. [+]

حداکثر رساندن بازده خود را در سرمایه گذاری.

برنامه MBA اجرایی را به خود جذب موفق، با انگیزه، حرفه ای با پتانسیل بالا که کار و مطالعه را با هم در یک محیط مشترک. طراحی شده برای مدیران با تجربه که می خواهند به شرکت در یک برنامه MBA دقیق با دیگر رهبران، کار البته اجازه می دهد تا شرکت کنندگان را به سرعت اعمال می شود مهارت ها و دانش جدید خود را.

هسته آموزشی سرفصل های مشابه و استانداردهای به عنوان برنامه MBA تمام وقت ما ارائه شده، در حالی که به رسمیت شناختن ارزش تجربه و دانش است که شرکت کنندگان ارشد بیشتر می توانید به کلاس درس تکمیلی خود به ارمغان بیاورد. ... [-]


برنامه MBA به طور کامل شاغل (femba)

Campus پاره وقت 27  March 2019 آمریکا Irvine

شما اهداف شخصی و حرفه ای خود را در حالی که دستیابی به شبکه با رهبران کسب و کار امروز و فردا. [+]

دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای.

MBA (FEMBA) برنامه درسی Merage کاملا شاغل بر ترکیبی از مهارت های مدیریت یکپارچه و دانش کاربردی جامع که شما قادر خواهید بود به استفاده از بلافاصله در موقعیت فعلی خود را. شما درجه MBA همان دانش آموزان تمام وقت خود را در یک برنامه طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای و خواسته های حرفه ای کار درآمد. به عنوان یک دانش آموز در برنامه MBA به طور کامل شاغل، شما به اهداف شخصی و حرفه ای خود را در حالی که دستیابی به شبکه با رهبران کسب و کار امروز و فردا. ... [-]


برنامه های دوگانه Mba

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Irvine

مدرسه Merage ارائه می دهد دو برنامه ویژه همراه با برنامه کامل MBA خود را که در آن شما می توانید درجه دو را بدست آورید. [+]

مدرسه Merage ارائه می دهد دو برنامه ویژه همراه با برنامه کامل MBA خود را که در آن شما می توانید درجه دو را بدست آورید. اگر شما به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک پزشک با یک نقش مدیریت کلیدی در سازمان بهداشت و درمان هستید، برنامه MD / MBA این الزامات را برآورده می کند. ما همچنین در مقطع کارشناسی پیشرفته برنامه 3/2 سریعتر را ارائه می دهیم که در آن می توانید مدرک لیسانس و یک مدرک MBA را در پنج سال اخذ کنید.... [-]


مراقبت های بهداشتی برنامه MBA اجرایی (hcemba)

Campus پاره وقت 24  September 2019 آمریکا Irvine

بهداشت و درمان اجرایی برنامه MBA (HCEMBA) ادغام صنایع پزشکی و مراقبت های بهداشتی با آموزش و پرورش کسب و کار در یک محیط یادگیری منحصر به فرد. [+]

سمت کسب و کار از بهداشت و درمان.

بهداشت و درمان اجرایی برنامه MBA (HCEMBA) ادغام صنایع پزشکی و مراقبت های بهداشتی با آموزش و پرورش کسب و کار در یک محیط یادگیری منحصر به فرد.

شما اصول مدیریت و درک کامل از پویایی اقتصادی، سیاسی، و اجتماعی که تغییر داده صنعت بهداشت و درمان جهانی به دست آورید. برنامه Merage بهداشتی MBA اجرایی (HCEMBA) به طور خاص برای متخصصین مراقبت های بهداشتی که می خواهند به گسترش تخصص کسب و کار خود طراحی شده است. ... [-]