توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

Pacifica Graduate Institute یک مدرک کارشناسی ارشد معتبر است که برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری را که در سنت های روان شناسی عمیق ساخته شده اند ارائه می دهد. این موسسه یک محیط آموزشی را ایجاد کرده است که احترام به تنوع فرهنگی و تفاوت های فردی و جامعه دانشگاهی را تقویت می کند که روحیه تحقیقات آزاد و باز است. دانش آموزان دسترسی به یک مجموعه قابل توجه از منابع آموزشی در دو پردیس اقیانوس آرام، که هر دو در میان فراموشی های ساحلی و اقیانوس آرام، چند مایلی جنوب سانتا باربارا، کالیفرنیا قرار دارد. "Pacifica ماموریت با یک موسسه است. این مأموریت، "anima mundi collende gratia" (به روح و روان جهان)، یک مجسمه عطف دیگران را به دور از گستردگی الهام بخش کرده است - کسانی که اکنون آتش خود را به تصویر می اندازند. شدت این فراخوانی، تحریک بذر در رؤیاهای بسیاری است. هنگامی که کشت شد، این جرقه روح، ریشه در حضور متحرک روان عمیق، باز می شود به تحقق شخصیت و یک سیاره واجد شرایط و بارور تر است. در یک دنیای فزاینده پیچیده، بورس تحصیلی و خدمت از اعضای هیات علمی، کارکنان، فارغ التحصیلان و دانشجویان ایکسا، یک جدیت "هوش" محور روح را به آنچه که اکنون از ما می پرسد ارائه می دهد. "
- استیون آیزنستات، Ph.D.، صدراعظم، رئیس جمهور بنیاد.

بیانیه Pacifica Graduate Institute

مأموریت Pacifica Graduate Institute است که در زمینه مطالعات روانشناسی و مطالعات اساطیری، که در سنتهای روانشناسی عمیق قرار دارد، آموزش و تحقیق خلاق را تقویت کند.

با ایجاد یک محیط آموزشی با روحیه تحقیق آزاد و باز، مطابق با ارزش های شناخته شده آزادی آکادمیک، Pacifica اختصاص داده شده به کشت و برداشت هدیه تخیل انسان است. به طوری که این بینش ممکن است بر نگرانی های شخصی، فرهنگی و سیاره ای عصر ما تأثیر بگذارد، این تعهد در شعار آمده است: animae mundi colendae gratia - به خاطر دستیابی به نفس در جهان و از جهان.

ریشه ها

Pacifica بسیاری از ایده های مرکزی خود را به میراث داستانگران باستانی، نمایشنامه نویسان، و فیلسوفان از همه سرزمین هایی که کارهای تخیل را ثبت کرده اند، می کشد. بقایای این مردان و زنان اولیه در زمینه های مختلف فرهنگی شامل بررسی های سیستماتیک ناخودآگاه توسط فروید، یونگ و دیگر نظریه پردازان روانشناسی این قرن است. مفاهیم روانشناسی عمیق از این پیشرفت طولانی نتیجه می گیرند و در مرکز هسته اقیانوس آرام قرار دارند. این ایده ها - مانند اهمیت نماد و استعاره در تصاویر شخصی و فرهنگی و یا شناخت درگیری پویا بین دنیای طبیعی و دنیای روان انسان - در همه برنامه های موسسه بیان می شود. دانشجویان و اعضای هیئت علمی اقیانوس آرام از طریق پیچیدگی های تخیل انسان به این دانش غنی از دانش کمک می کنند. گسترش مفاهیم روانشناسی و مطالعات اساطیری فراتر از شخصی، فراتر از اتاق مشاوره و فراتر از کلاس، ما زندگی روانشناختی را به عنوان یک تکامل تکاملی در طبیعت، در تمام پدیده ها و سیستم های جهانمان زنده می بینیم. در مطالعه و همکاری با این مبادلات چند بعدی، ما از طریق گفت و گو بین روح فرد، اسطوره های فرهنگ، تخیل جمعی انسان و سیاره زندگی، مشارکت در نگرانی های معاصر جهان ما را تسهیل می کنیم.

ارزش های اصلی / ایده

طی سال ها، Pacifica مجموعه ای از ارزش ها / ایده های اصلی را که به زندگی نهادی، توسعه برنامه درسی و شیوه های ارزیابی کمک می کند، تکامل یافته است.

لوگوها: این ایده که برنامۀ تحصیلی برای برنامه درسی، تحقیق و بورس تحصیلی ما اهمیت دارد، با توجه به بازتابی آگاهانه برای دانش جدید، با استناد به سنت های گذشته که به توسعه کل فرد (عقل، روی، شهود ، علائم، احساس، تخیل و سایر روشهای شناخت) در رابطه با دنیای بزرگتر اجتماعی.

اراس: اهمیت ارتباط باز، روابط احترام آمیز، مراقبت و توجه جدی به جامعه متنوع که شامل عشق به یادگیری به عنوان هدف ناب از روح انسان است.

آگاهی: آگاهی از Pacifica به عنوان یک جامعه روان شناختی با ارتباط با روان عمیق - توجه ذهنی به درون نظم شخصی و جامعه، درک آگاهانه از سایه آگاهی، و احترام به تفکر خورشید (دلیل) و قمری بازتاب (رویای و تخیل).

یکپارچگی: ضرورت یک رویکرد مستقل، روان شناختی محور که در "سنت های حکمت" ریشه دارد، و متعهد به ایجاد حضور صادقانه و مراقبانه در میان خودمان، دانشجویان ما و جهان اطراف ما است.

خدمات: به خودمان به عنوان انسان منحصر به فرد، به دیگران در جامعه Pacifica و همچنین کسانی که ما در جهان از طریق نمونه ما، مذاکرات، سخنرانی ها، کارگاه ها، نوشتن، آموزش، درگیر در جهان است. ظرفیت دیدن از طریق فرم های فرهنگی؛ هنر میزبانی تجسم و نامرئی؛ و خدمات مداوم ما به زمینه های ما از روانشناسی عمیق، مطالعات اسطوره شناسی، و علوم انسانی.

نظارت: مراقبت از روح جهان، همانطور که در شعار Pacifica بیان شده است، "animae mundi colendae gratia"، در تمام سطوح - از راه ما برای فعالانه در پرس و جو خیالی به حضور ما در جامعه بزرگ زمین - از حجم کار به استفاده از زمین ، از راه ما برای انجام کسب و کار به مدل ما از انجام کسب و کار.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Pacifica Graduate Institute

برای مطالعه جامعه و اکوپسیولوژی در پرتو آزادی و روانشناسی بومی، ما عمیقا به بررسی و بررسی اثرات عمیق بی عدالتی، خشونت و استثمار در زمینه روانشناختی، اجتماعی و محیط زیست م ... [+]

MA در روانشناسی عمیقانجمن، آزادی،

کلاس ها در اوایل ماه اکتبر آغاز می شود

برای مطالعه جامعه و اکوپسیولوژی در پرتو آزادی و روانشناسی بومی، ما عمیقا به بررسی و بررسی اثرات عمیق بی عدالتی، خشونت و استثمار در زمینه روانشناختی، اجتماعی و محیط زیست می پردازیم.

جامعه، آزادیدر باره

تخصص این برنامه درجه یک ابتکار جسورانه است تا رویکردهای فراشناختی و تحول پذیر را به چالش های شخصی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی بحرانی ما تبدیل کند. تحقق این امر، مشارکت رادیکال در درک دوباره روانشناسی به عنوان نیروی بالقوه آزادی و تداوم در جامعه است که در ابتکارات برای ترویج عدالت اجتماعی، اقتصادی و محیط زیست، ایجاد صلح و پایداری زیست محیطی فعالیت می کند. تخصص این است که متعهد به بازسازی اتصالات فرهنگی و زیست محیطی تقسیم شده و همکاری زندگی های دموکراتیک، گفت و گو، شادی، پایدار و بی خشونت باشد.... [-]

آمریکا کارپینتریا سانتا باربارا ایالات متحده آنلاین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Pacifica Graduate Institute

با شناختن شباهت ها و موضوعاتی که در اسطوره ها و سنت های جهان وجود دارد، ما انسانیت مشترکمان را بهتر درک می کنیم، در حالی که از شیوه های گوناگون زندگی انسان ها زندگی می کن ... [+]

MA در مطالعات اسطورهای

کلاس ها در اوایل سپتامبر آغاز می شود

با شناختن شباهت ها و موضوعاتی که در اسطوره ها و سنت های جهان وجود دارد، ما انسانیت مشترکمان را بهتر درک می کنیم، در حالی که از شیوه های گوناگون زندگی انسان ها زندگی می کنیم و معنی تجربه آنها را درک می کنیم.

برنامه مطالعات اساطیری در PacificaMA / Ph.D. در مطالعات اسطورهای با تاکید در روانشناسی عمیق

بنیاد مطالعات اسطورهای در Pacifica، خواندن دقیق متون اولیه از سنت های مختلف فرهنگی و مذهبی است. این دوره ها دانش پژوهی بین رشته ای را تقویت می کنند، توجه ویژه ای به اسطوره ها، نمادین، نمادها، باورهای مذهبی و شیوه های آیینی می دهند. رویکردهای تاریخی و معاصر به مطالعه اسطوره نیز به دقت بررسی شده است.... [-]

آمریکا کارپینتریا سانتا باربارا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Pacifica Graduate Institute

اختصاص داده شده به ارائه دانش آموزان آموزش جامع در زمینه ازدواج، خانواده، و روان درمانی فردی و مشاوره بالینی حرفه ای با درک مستمر از ابعاد سیستمیک و قابل اندازه گیری روان ... [+]

کارشناسی ارشد روانشناسی مشاوره

کلاس ها در طول سپتامبر آغاز می شود

اختصاص داده شده به ارائه دانش آموزان آموزش جامع در زمینه ازدواج، خانواده، و روان درمانی فردی و مشاوره بالینی حرفه ای با درک مستمر از ابعاد سیستمیک و قابل اندازه گیری روان.

برنامه روانشناسی مشاوره منحصر به فرد ما

درباره مشاور روانشناسی

برای بیش از سه دهه، برنامه کارشناسی ارشد Pacifica در مشاوره روانشناسی ارائه آموزش متمایز و جامع در هنر، علم و عمل ازدواج و خانواده درمانی، مشاوره بالینی حرفه ای و روانشناسی عمیق ارائه شده است. به عنوان آماده سازی برای صدور گواهینامه در خانواده های درمانی و مشاوره بالینی های حرفه ای، این برنامه آموزشی دقیق بر روی درک نظری و آموزش تجربی مهارت های بالینی تأکید می کند. دانشجویان Pacifica دارای امتیازات قابل توجهی در امتحانات LMFT کالیفرنیا هستند. هیئت علمی علوم رفتاری کالیفرنیا گزارش می دهد که 94 درصد از فارغالتحصیلان Pacifica که امتحان کتبی استاندارد MFT را از امتحان 1/1 / 2016-12 / 31/2016/1/2016 امتحان دریافت کرده اند، که بالاتر از متوسط ​​میانگین 75٪ .... [-]

آمریکا کارپینتریا سانتا باربارا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی