Pacific Lutheran University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

PLU در تلاش است تا دانش آموزان را برای زندگی در مورد پرس و جو ، خدمات ، رهبری و مراقبت از افراد دیگر ، جوامع خود و زمین آموزش دهد.

Pacific Lutheran University طور هدفمند هنرهای لیبرال ، مطالعات حرفه ای و مشارکت مدنی را در شمال غربی زیبای اقیانوس آرام ادغام می کند. PLU با داشتن برنامه های متمایز بین المللی و فرصت های تحقیقاتی نزدیک دانشجویی-دانشجویی ، به 3،100 دانش آموز خود از همه ایمان و سوابق مختلف کمک می کند تا حرفه زندگی خود را از طریق دوره های درسی ، مربیگری و کارآموزی در کلاس های جهانی Puget از حوزه های صدا و سیما و موسسات تشخیص دهند.

PLU که در سال 1890 توسط مهاجران نروژی تأسیس شده است ، از طریق تعهد خود به پیشرفت دانش ، سؤال و سؤال اندیشمندانه ، آماده سازی شهروندان در خدمت به جهان و اصلاح مداوم آن ، سنت متمایز آموزش عالی لوتری را ادامه می دهد. PLU در محله پاركلند تاكوما ، واشنگتن واقع شده است و در منطقه ای قرار دارد كه فرصتهای گسترده ای را برای تفریح ، فرهنگ و ورزش در فضای باز نیز در اختیار شما قرار می دهد.

محیطی جذاب و هدفمند جهانی که جذاب باشد

این دانشگاه برای حمایت از دانشجویان و اساتید به عنوان سؤالات اساسی در زندگی و مشغول انجام کارهای عملی و معنادار ، مرکز واژگان امید وحشی را تأسیس کرد. اکتشافی کاملاً امیدوارانه ، جستجوی شغلی که اساتید و دانشجویان در کنار هم انجام می دهند ، حتی در مواجهه با طبیعت ناخواسته و غیرقابل پیش بینی دنیایی که در آن زندگی می کنیم ، تحمل می کند.

اولین دانشگاه آمریکایی که کلاسهای Study Away را در هر هفت قاره به طور هم زمان برگزار می کند ، PLU همچنین اولین دانشگاه خصوصی در ساحل غربی است که جایزه معتبر سناتور پل سیمون را برای بین المللی پردیس دریافت می کند. افتخاری در افتخار افتخاری از خدمات جامعه آموزش عالی پرزیدنت اوباما ، افتخار افتخار ، PLU میزبان یک MediaLab برنده جایزه امی است. جدائی برنده جایزه MacArthur از ارتش ROTC؛ و بیش از 100 کلوب و فعالیت ، از جمله 19 تیم ورزشی وارسی در کنفرانس شمال غربی NCAA بخش سوم.

این دانشگاه به طور مداوم در بین 20 دانشگاه برتر ایالات متحده آمریکا و گزارش های جهانی در غرب قرار دارد و اخیراً به عنوان چهارمین در غرب بهترین کالج های جانبازان معرفی شد. این دانشگاه همچنین توسط راهنمای ماهانه واشنگتن در 4 درصد برتر دانشگاه های کارشناسی ارشد در سطح کشور قرار دارد. این دانشگاه از سال 1975 تاکنون 100 دانشمند فولبرایت تولید کرده است.

PLU به دلیل تعهد خود به تنوع ، عدالت و پایداری ذکر شده است. این دانشگاه به دلیل سابقه خود در زمینه پایداری ، با دریافت یک جایزه طلایی از انجمن پیشرفت پایداری در آموزش عالی (AASHE) شناخته شد. PLU دانش آموزان را از هر پیش زمینه ممکن - از همه مذاهب ، همه نژادها ، همه گروه های اقتصادی اقتصادی ، همه گرایش های جنسی - از سراسر جهان جستجو می کند. برای سال تحصیلی 2018-19 ، 41 درصد دانشجویان سال اول ورودی اولین نسل در خانواده هایشان هستند که در دانشگاه شرکت می کنند. 45 درصد خود را به عنوان دانش آموزان رنگ شناسایی می کنند. و 34 درصد واجد شرایط Pell Grant هستند.

و بیش از 40 سال ، PLU به دلیل برنامه هولوکاست و مطالعات مربوط به نسل کشی ، در سطح بین المللی شناخته شده است ، که هم اکنون شامل کرسی مایر Endown صندلی در مطالعات هولوکاست و همایش سالانه پاول هلر برای آموزش هولوکاست است. در پاییز 2014 ، PLU به یکی از معدود دانشگاه های سراسر کشور تبدیل شد تا در مطالعات هولوکاست و نسل کشی ، یک خردسال را ارائه دهد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز PLU دانشکده هنر و ارتباطات معتبر ملی آن است. فارغ التحصیلان اخیر در برادوی ، تلویزیون و فیلم و همچنین در صحنه ها و سالن های کنسرت در سراسر جهان و در سازمان های خبری و رسانه ای در سطح کشور در حال اجرا و خلق هستند. مرکز هنرهای نمایشی کارن هیل فیلیپس 20 میلیون دلاری که اخیراً مرمت شده است مرکز برتر هنرهای نمایشی در منطقه Sound Puget Sound است.

این دانشگاه 44 رشته تحصیلات تکمیلی و 54 خردسال و همچنین برنامه های تحصیلات تکمیلی و حرفه ای در مدیریت کسب و کار ، نوشتن خلاق ، آموزش ، امور مالی ، تحلیلی در بازاریابی ، ازدواج و خانواده درمانی و پرستاری ارائه می دهد.

مکان ها

تاکوما

Address
Park Avenue South,12180
98447 تاکوما, واشنگتن, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها