Old Dominion University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه

فراهم آوردن فرصت های یادگیری هیجان انگیز و دانش و تجربه در سطح جهانی، برنده جایزه هیئت علمی، آنلاین دانشگاه دومینیون قدیمی است برنامه ایده آل برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان امروز هستند.

کیفیت آموزش و پرورش

شهرت قدیمی دومینیون برای آموزش و پرورش با کیفیت گسترش به سال 1930 زمانی که آن را درهای خود را در نورفولک، VA را باز کرد، به عنوان یک بخش از کالج ویلیام و مری. ": عالی فعالیت پژوهش دکترای دانشگاه" تمایز امروز ODU یکی از معدود دانشگاه های دولتی با کارنگی بنیاد است. استادان ما ایجاد دانش، و همچنین به اشتراک گذاری آن. شهادت به کیفیت برنامه های آن، دانشگاه دومینیون قدیمی معتبر است، اما کمیسیون دانشکده های انجمن جنوبی مدارس و کالجها به کارشناسی جایزه، کارشناسی ارشد، متخصص آموزش و پرورش، و دکترا. علاوه بر این، برنامه های متعددی را از تحصیل در دانشگاه به صورت جداگانه توسط سازمان های تخصصی به رسمیت شناخته شده توسط شورای اعتبارگذاری آموزش عالی معتبر.

دوره های آموزشی مناسب ارائه دوره های آنلاین همزمان و ناهمزمان، ODU دانش آموزان را قادر به ادامه تحصیل خود و هنوز هم دیدار با خواسته های خانواده و کار. اطلاعات بیشتر در مورد محیط آموزشی آنلاین ما بیشتر بدانید اینجا.

خدمات پشتیبانی دانشگاه دومینیون قدیمی فراهم می کند پشتیبانی تحصیلی همان و منابع برای دانش آموزان آنلاین که برای دانش آموزان در دانشگاه. کاوش منابع علمی آنلاین ما اینجا. پشتیبانی فنی در تمام طول روز و تمام شب، هر روز از سال در دسترس است.

مکان ها

نورفولک

Address
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

VA 23529 نورفولک, ویرجینیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: