توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه شهر اوکلاهما مختلط، دانشگاه خصوصی شهری واقع در شهر اوکلاهما، در منطقه بالای شهر است. این دانشگاه با کلیسای متحد متدیست وابسته و ارائه می دهد طیف گسترده ای از درجه در علوم انسانی، هنرهای زیبا، علوم و کسب و کار. تنها نهاد اوکلاهما ذکر شده در ردیف بالا از، سطح master دسته دانشگاه های منطقه توسط ایالات متحده و گزارش جهانی، دانشگاه شهر اوکلاهما نیز در فوربس "بهترین مسیحی کالج" و ذکر شده "100 بهترین خرید کالج."

برنامه های برجسته

بیش از 70 رشته در مقطع کارشناسی، 20 درجه کارشناسی ارشد (از جمله مدرک حقوق، MBA و دو دکترا)، و برنامه مطالعات بزرگسالان برای بزرگسالان کار به کسب مدرک لیسانس علوم و یا مدرک کارشناسی.

فرصت های ویژه

یادگیری خدمات فرصت در سراسر برنامه درسی؛ برنامه افتخارات دانشگاه؛ OCULEADS، برنامه بورس تحصیلی و رهبری؛ برنامه مطالعه تایوان دفتر تحکیم وحدت ظالمان؛ مرکز مطالعات بین فردی از طریق فیلم و ادبیات؛ برنامه ترم واشنگتن؛ مطالعه برنامه در خارج از کشور؛ و بیشتر!

دانشکده تجربه

هفتاد و هشت درصد از اعضای هیئت علمی خود را با بالاترین درجه را در زمینه های خود را. استادان، دستیاران فارغ التحصیل نیست، آموزش همه کلاس.

توجه شخصی

دانشجو / نسبت اعضای هیئت علمی از 11: 1 و اندازه کلاس در حدود 17 برای دانشجویان سال اول و 13 برای جلوش

محیط متنوع

بیش از 1800 دانشجو در مقطع کارشناسی و 600 دانش آموزان فارغ التحصیل از 46 ایالت و 43 کشور خارجی

پردیس فعال

بیش از 80 سازمان به رهبری دانشجویان، از جمله هفت اخوت ملی و خواهری، فصل خود ما را از مسکن برای بشریت، انجمن های دانشجویی چند فرهنگی، دولت دانش آموز و بیشتر.

ستارگان دو و میدانی

ستاره را کسب کرده اند 60 مسابقات قهرمانی ملی، از جمله 2015 مسابقات قهرمانی کشور متقابل مردان NAIA است، این ادعا که عنوان برای سومین سال متوالی. دفتر تحکیم وحدت دانشجویان ورزشکار معدل کلی 3.0 یا بالاتر برای 13 سال متوالی حفظ کرده اند.

ایده آل محل سکونت

ما 104 جریب پارک مانند در قلب شهر اوکلاهما اقامت، فقط چند دقیقه از طیف متنوعی از فرصت های آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و تفریحی.

پشتیبانی مالی استثنایی

بیش از 34 میلیون $ در سال در شایستگی یا عملکرد تحصیلی تحصیلی اعطا، با جوایز مختلف از 1000 $ تا $ 10،000. بسیاری از برنامه های بورس تحصیلی دیگر مانند کلارا Luper علما و برنامه کمک هزینه تحصیلی سرخپوستان آمریکایی ارائه کمک به دانش آموزان ما. بیش از 90 درصد از دانش آموزان لیاقت علمی، عملکرد و یا کمک های مالی مبتنی بر نیاز دریافت خواهید کرد.

حقایق سریع

دانشگاه شهر اوکلاهما پذیرای سنت متحد متدیست دانش و خدمات و به طور همه ادیان در یک جامعه فرهنگی غنی است که به رفاه دانش آموزان و موفقیت اختصاص یافته است. مردان و زنان را دنبال برتری علمی از طریق یک برنامه آموزشی دقیق که در رشد فکری، اخلاقی و معنوی دانش آموزان به آنها را آماده برای تبدیل شدن به رهبران موثر در خدمت به جوامع خود تمرکز می کند.

تاریخچه مختصری از دانشگاه شهر دفتر تحکیم وحدت اوکلاهما به عنوان دانشگاه آلودگی Epworth در 1 سپتامبر 1904 اجاره شد. اولین دانش آموزان کلاس در یک همه منظوره ساختمان حضور داشتند. یک صد و شانزده دانش آموزان است که سقوط ثبت نام کرد. ساختمان اصلی است که هنوز ایستاده و بخشی از آلودگی Epworth کلیسای متحد متدیست در شهر اوکلاهما را تشکیل میدهد.

باقی مانده از طوفان مشکلات مالی، دانشگاه به گوتری در پاییز 1911 نقل مکان کرد. کلاس ها در اوکلاهما ساختمان قلمرو پایتخت قدیمی انجام شد. در این زمان نام به دانشگاه متدیست اوکلاهما تغییر یافت. در سال 1922، این نام را به اوکلاهما سیتی کالج تغییر یافت. این کالج به محل فعلی آن در شهر اوکلاهما منتقل شد. ساختمان دولت فعلی قرار دارد هر دو کلاس های درس و خوابگاه های دانشجویی. در سال 1924، کالج دانشگاه شهر اوکلاهما تغییر نام داد. بیشتر بدانید »

ثبت نام: بیش از 2300 دانشجو در مقطع کارشناسی و 1700 دانشجویان فارغ التحصیل از 46 ایالت و 49 کشور خارجی

دانشجو / نسبت اعضای هیئت علمی: 11: 1

میانگین اندازه کلاس برای دانشجویان سال اول: 17

میانگین اندازه کلاس در جلوش: 13

پردیس: 104 جریب پارک مانند در قلب شهر اوکلاهما

وابستگی: دانشگاه خصوصی متحد متدیست در سال 1904 تاسیس

دانشکده: بیش از 78 درصد از اعضای هیئت علمی که بالاترین درجه خود را در زمینه؛ هیچ کلاس آموزش داده شده توسط دستیاران فارغ التحصیل

درگیری: بیش از 60 تشکل های دانشجویی، از جمله شش اخوت ملی و خواهری

رتبه بندی ملی: به طور مداوم به عنوان یک ردیف بالا، سطح master دانشگاه توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی رتبه بندی

کمک مالی: بیش از 90 درصد از دانش آموزان دانشگاهی، کمک های مالی شایستگی، عملکرد و یا نیاز مبتنی بر دریافت

محل کار: به نام "کالج عالی برای کار برای" توسط کرونیکل آموزش عالی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Oklahoma City University

کارشناسی ارشد هنر در درجه TESOL یک برنامه 36 اعتبار ساعته است. با طیف گسترده ای از دوره ها، این برنامه با هدف تجهیز دانش آموزان با دانش زبان شناسی و ضروری آموزش آموزشی در ... [+]

MA مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد هنر در درجه TESOL یک برنامه 36 اعتبار ساعته است. با طیف گسترده ای از دوره ها، این برنامه با هدف تجهیز دانش آموزان با دانش زبان شناسی و ضروری آموزش آموزشی در جنبه های مختلف TESOL، از جمله، در میان چیزهای دیگر، طراحی برنامه درسی، توسعه مواد، روش ها، روش های کلاس درس، و ارزیابی. این برنامه نیز ارائه می دهد دانش آموزان فرصت عملی برای به دست آوردن دست اول تجربه عملی در زمینه ... [-]
آمریکا Oklahoma City
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
36 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Campus of Oklahoma City University

Oklahoma City University