توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت مدرسه اداره تجارت ، ایجاد یک جامعه از روابط طول عمر بر اساس پایه ارزش های پایدار مسیحی در چارچوب تعالی در آموزش و پرورش معاصر کسب و کار است.

برای رسیدن به مأموریت ما، روابط میان دانش آموزان فعلی و سابق مدرسه، شرکای تجاری و دانشگاه را آموزش می دهیم.

ما یک تجربه ی غنی و یکپارچه ی یادگیری را فراهم می کنیم که باعث تفکر خلاق و خلاقیت می شود. ما افراد کاراکتر، صداقت، شایستگی و دانش را فارغ التحصیل می کنیم. تمرکز اصلی ما بر آموزش است. ما در تلاش مستمر برای برتری در چارچوب اصول مسیحی هستیم.

به همین دلیل است که ارزش های اصلی ما این سه اصل را حفظ می کند:

  1. پایبندی به اخلاق و یکپارچگی ارزش ها، مطابق با کلام خداوند است.
  2. آموزش کسب و کار معاصر - نشان دادن تعالی از طریق نوآوری، بورس تحصیلی، و خدمات.
  3. شغل های ارتباطی جامعه، شرکت ها، جوامع و کلیساها.

مدرسه مدیریت کسب و کار یک برنامه نوآورانه و شتاب دهنده MBA در سال 2000 را راه اندازی کرد. برنامه برنامه Fast Track MBA کلاس های شبانه را دو شبانه در هفته فراهم می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا MBA خود را به عنوان یک سال به دست آورند.

مدرسه مدیریت کسب و کار توسط ACBSP (انجمن مدارس و برنامه های دانشگاهی کالج) تأیید شده است و عضو AACSB (انجمن بین المللی برای پیشرفت دانشکده های انسانی) است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Oklahoma Christian University School of Business Administration

دریافت در مسیر سریع با MBA OC امروز! بیا ببینیم که چه چیزی تفاوت یک سال می سازد. شروع به حرکت با یک برنامه شتاب است که متناسب با زندگی پر مشغله از بزرگسالان کار. ... [+]

دریافت در مسیر سریع با MBA OC امروز! بیا ببینیم که چه چیزی تفاوت یک سال می سازد. شروع به حرکت با یک برنامه شتاب است که متناسب با زندگی پر مشغله از بزرگسالان کار. با حضور در کلاس های یک یا دو شب در هفته، دانش آموزان قادر به کسب درجه فوق لیسانس خود را در حالی که تعادل برنامه های شلوغ کار، خانواده ها، و دیگر فعالیت های خواهد بود. بسیار با انگیزه دانش آموزان می توانید برنامه در 12-16 ماه کامل است. دانش آموزانی که ترجیح می دهند فقط یک کلاس در هفته می تواند MBA خود را در دو سال به دست آورند. قدرت و صلابت از این دوره آموزشی تأکید آن بر اخلاق، دانش و آگاهی عملی و برنامه های کاربردی دنیای واقعی است. دوره های آموزشی در رهبری، بازاریابی، اقتصاد، مدیریت، ارتباطات، مسائل سازمانی، دیدگاه های جهانی، امور مالی و فن آوری توسط اعضای هیات علمی که آوردن ثروت از تجربه کسب و کار و همچنین آمادگی علمی به کلاس درس تدریس می شود. داشتن مدرک کارشناسی در کسب و کار مورد نیاز نمی باشد.دانش آموزان از همه پیشینه علمی در برنامه ما خوش آمدید.... [-]

آمریکا شهر اوکلاهما
سپتامبر 2020
پاره وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی