توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز

دانشگاه اوکلند نقش متفاوتی را در میان دانشگاه های میشیگان ایفا می کند و به طور پیوسته یک محیط فکری و اخلاقی را تقویت می کند که دانش آموزان را برای هدایت و خدمت در جوامع محلی و جهانی آماده می کند.

استراتژی ها

  • دانشگاه اوکلند آموزش عالی دانشجویان با کیفیت بالا و چالش را ارائه می دهد که دانش آموزان را ترکیبی غنی و متنوعی از هنرهای لیبرال، آموزش حرفه ای و تجارب فرهنگی و اجتماعی ارائه می دهد.
  • دانشگاه اوکلند یک برنامه آموزشی جامع فیزیکی ایجاد می کند که تمام فارغ التحصیلان مدرک لیسانس اوکلند را با پایه های فکری و فرهنگی شهروندی تولیدی و زندگی شخصی رضایت بخش در جهان قرن بیست و یکم فراهم می کند.
  • تعهد دانشگاه اقلند به بالاترین کیفیت تحصیلات تکمیلی، با درصد بالای کلاس های تحصیل شده توسط استادان تمام وقت نشان داده می شود.
  • اکثریت کلاس های تحصیل شده توسط دانشجویان اوکلند، دارای اندازه هایی هستند که فرصت های تعامل دانش آموزان را به حداکثر برسانند.
  • هر دانشآموختگان اوکلند فرصت کار با مربیان دانشکده در تحقیقات و دیگر تلاشهای خلاقانه را دارند.
  • دانشگاه اوکلند طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای را ارائه می دهد که هم تقویت برنامه های کارشناسی و هم پاسخگویی به خواسته های بازار از جامعه ما است.
  • دانشگاه اوکلند تعداد محدودی از دکتری را ارائه خواهد کرد. برنامه ها با تمرکز بر مهارت های علمی و نیاز ضروری به دولت، منطقه و کشور تمرکز کرده اند.
  • رشد آینده در ثبت نام به سمت هدف 20،000 دانش آموز با رشد در دانشکده ها، کارکنان، دانشگاه ها و خدمات دانشجویی و پیشرفت های تکنولوژیکی ادامه خواهد یافت.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Oakland University School of Business Administration

MACC برای دانش آموزانی که علاقه مند به حرفه ای در حسابداری دولتی، شرکت های بزرگ و غیر تجاری هستند، طراحی شده است ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری استاد حسابداری (MAcc) در بخش حسابداری و مالی در مدرسه مدیریت بازرگانی ارائه می شود. MACC برای دانش آموزانی که علاقه مند به حرفه ای در حسابداری دولتی، شرکت های بزرگ و غیر تجاری هستند، طراحی شده است. این مدرک متخصصان حسابداری در محیط کاری پویا را پشتیبانی می کند. حرفه ای ها در این زمینه برای برقراری ارتباط موثر، حفظ سطح بالایی از تخصص و حفظ مسئولیت های اخلاقی، در حال ارائه اطلاعات مالی، تجزیه و تحلیل محیط اقتصادی و ورودی در فعالیت های تصمیم گیری هستند.تخصص ها دانشآموزانی که از شرایط لازم برخوردار هستند می توانند MAcc را دریافت کنند، اما این برنامه برای تخصص در زمینه های مختلف فنی اجازه می دهد. در حال حاضر، در این برنامه سه گزینه گزینه های تخصصی ارائه می شود. ردیابی حسابداری عمومی دانشجویان را برای ورود به حسابداری عمومی آماده می کند. این شامل آموزش در حسابداری مالی و حسابرسی با تاکید تحلیلی و حرفه ای و کمک به توسعه مهارت ها و توانایی های دانش آموزان برای پیشرفت سریع در گزینه های حرفه ای مدیریت حسابداری و مالی می باشد. این گزینه نیاز به دوره های پیشرفته حسابداری مالی، حسابرسی، مالیات بر درآمد فدرال، مالیات بر درآمد فدرال II، حسابرسی پیشرفته و دو دوره غیر حسابداری: تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و سیستم های اطلاعات سازمانی. رکورد حسابداری مديريت در برنامه ريزی و کنترل شغلی در کنترل حسابداری مدیریتی آماده می شود. این مسیر نیاز به دوره های حسابداری از جمله حسابداری بین المللی، هزینه های... [-]

آمریکا روچستر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Oakland University School of Business Administration

می دهد زمینه های فنی و مدیریتی قوی برای کسانی که علاقه مند با استفاده از فن آوری اطلاعات (IT) برای مزیت رقابتی ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات کارشناسی ارشد علوم در مدیریت فناوری اطلاعات (MSITM) می دهد زمینه های فنی و مدیریتی قوی برای کسانی که علاقه مند با استفاده از فن آوری اطلاعات (IT) برای مزیت رقابتی. آن را فراهم می متخصصان کسب و کار با دانش مورد نیاز به طور موثر مدیریت فن آوری اطلاعات در حمایت از اهداف کسب و کار خود. آن را می دهد سیستم های اطلاعاتی (IS) دانش حرفه ای در آخرین فن آوری و استفاده از آنها در توسعه نرم افزار. این برنامه توسط گروه مدیریت سیستم های اطلاعاتی (MIS) در بخش DIS از تصمیم گیری و اطلاع رسانی ارائه شده است. اساتید آموزش و علایق پژوهشی در بسیاری از مناطق اطراف که برنامه پیکربندی شده است، مانند تجارت الکترونیکی، استراتژی، پشتیبانی تصمیم گیری، و نمایش روند توسعه است. برنامه MITM توسعه داده شده است برای دیدار با کاربر در حال تغییر و نیازهای در صنعت - را بیشتر کاربران IT مهارت و سیستم های توسعه دهندگان بیشتر در مورد مسائل کسب و کار متمرکز شده است. برای این منظور، این برنامه حدود پنج اجزای اصلی (زیر توضیح داده شده) ساختار. دو مورد اول (مدیریت و هسته) را فراهم دانش آموز با مدیریت و اصول اولیه است، وسط دو (مبانی IT و اختیاری) ارائه نقش IT در حمایت از توسعه سیستم های عمومی و تخصصی (و یا متمرکز)، و آخرین جزء یک فرصت برای سنتز این مفاهیم از طریق موارد و یا یک پروژه را فراهم می کند.... [-]

آمریکا روچستر
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی