Nova Southeastern University, H. Wayne Huizenga College of Business & Entrepreneurship

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یکی از مدارس برتر تجاری در فلوریدا ، کالج تجاری و کارآفرینی H. Wayne Huizenga در NSU با برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد آنلاین و در محل ، بین المللی و کارشناسی ارشد به دانشجویان می رسد.

با کارآفرینی به نام خود با یکی از معدود مدارس کشور آشنا شوید و در کجا قرار دهید:

 • دانشکده های دنیای واقعی یک برنامه درسی به روز ارائه می دهند که روح تفکر ابتکاری را در محیط کار پرورش می دهد.
 • بیش از 3000 دانشجو انواع لیسانس و کارشناسی ارشد را دنبال می کنند.
 • شما می توانید نحوه مطالعه ، چه تمام وقت یا پاره وقت ، بصورت آنلاین را انتخاب کنید.
 • یک پردیس اصلی پویا در فورت لادردیل دیوی ، فلوریدا.

startup, meeting, brainstorming

چشم انداز

کالج بازرگانی و کارآفرینی H. Wayne Huizenga یک ارائه دهنده آموزش جهانی ، حرفه ای و عملی در سراسر جهان برای افراد در مشاغل ، دانشگاه ها ، دولت و سازمان های غیرانتفاعی است. با داشتن شهرت شناخته شده برای کیفیت ، روابط دانشجویی تجارت و کارآفرینی Huizenga و فناوری مدرن تجربیات برتر یادگیری در دنیای واقعی را برای دانشجویان فراهم می کند.

مأموریت

مأموریت دانشکده بازرگانی و کارآفرینی H. Wayne Huizenga ، آموزش رهبران تجاری و کارآفرینان در آینده با فراهم آوردن لبه هایی است که آنها را برای بهترین استفاده در اقتصاد بین المللی و خدمات بی نظیر ما در جنوب شرقی فلوریدا آماده خواهد کرد.

writing, pen, man

فلسفه

ما اعتقاد داریم که در این دنیای پر سرعت ، در حال تغییر و تحول ، افراد در مشاغل ، دانشگاه ها ، دولت و سازمان های غیرانتفاعی نیاز به فرصت های مناسب ، در دسترس و با ارزش برتر دارند. فقط با بهره گیری از دانشکده های دارای مدارک علمی و حرفه ای ، فراهم کردن تعامل شخصی با دانشجویان و استفاده موثر از فناوری ، می توانیم دانشجویان را برای موفقیت آماده کنیم.

ما فقط می توانیم دیدگاه خود را تحقق بخشیم اگر همه اساتید و کارکنان کالج بازرگانی Huizenga ، با حمایت سایر ذینفعان ما ، به نوآوری در دوره ها ، برنامه درسی ، روش های تحویل و خدمات به دانشجویان متناسب با نیاز دانشجویان اختصاص دهند. موفقیت دانشکده بازرگانی Huizenga به توانایی دانشکده ، کارمندان و دانشجویان ما در استفاده از دانش تازه کسب شده برای ایجاد ارزش در سازمان های تجاری ، دانشگاهی ، دولتی و غیرانتفاعی مربوطه بویژه و جامعه به کل بستگی دارد. .

اصول

 • همه امور دانشگاهی ما را با صداقت انجام دهیم.
 • نسبت به چشم انداز ، رسالت ، فلسفه و اصول دانشکده تجارت و کارآفرینی Huizenga متعهد باشید.
 • با یکدیگر با عزت ، احترام و حساسیت رفتار کنید تا محیطی دلسوز ایجاد شود که به اساتید ، کارمندان و دانشجویان امکان دستیابی به بزرگترین پتانسیل خود را داشته باشد.
 • بر روی توجه خود بمانید و نیازهای انتخاب کنندگان خود را پیش بینی کنید تا بتوانیم دانش آموزان خود را آماده کنیم تا "شکل دهنده" جامعه ما باشند ، نه فقط "راکتور".
 • انتظارات بالایی از خودمان داشته باشیم و ابتکار ، قضاوت ، انعطاف پذیری و کار تیمی را نشان دهیم تا بتوانیم رسالت و چشم انداز خود را عملی کنیم.
 • تمایل قانع کننده ای برای پیشبرد دانش در مورد عملکرد سازمانها و استفاده از این دانش داشته باشید به گونه ای که توسعه راه حل های خلاقانه تمرکز اصلی زندگی است.
 • از این دیدگاه ، خلاقیت ، باز بودن و پذیرش برای به چالش کشیدن وضع موجود ، ایجاد یادگیری و تغییر و دیدن نقش ما در کالج تجارت و کارآفرینی Huizenga و دانشگاه به عنوان بخشی از یک فرآیند پویا و نه مجموعه ای از استاتیک برخوردار شوید ، روابط ثابت با کارهای مرتبط.
 • بطور مداوم سعی کنید مشارکت هایی را که ما می توانیم در چشم انداز و رسالت سازمان بدانیم درک کنیم و در جستجوی مشارکت در جایی که مزیت نسبی و واضح است ، داشته باشیم.
 • ایمان داشته باشید که یادگیری مادام العمر ، و کاربرد آن یادگیری جامعه را به شدت تقویت می کند.
 • از نظر فرهنگی بالغ باشید و قدردانی شدید از تنوع و غنای آن را به زندگی و یادگیری نشان دهید.

مکان ها

فورت لادردیل

Address
3301 College Avenue
33314-7796 فورت لادردیل, فلوریدا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید