Norwich University - Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کسب مدرک کارشناسی ارشد آمریکا آنلاین از دانشگاه نورویچ

در دانشگاه نورویچ، شما باید گزینه. با پنج برنامه در سراسر کشور شناخته کارشناسی ارشد مدرک و یک پلت فرم آنلاین انعطاف پذیر، رسیدن به اهداف حرفه ای خود را راحت تر از همیشه است. دریافت مدرک خود را بدون ترک خانه، با نورویچ، یک موسسه آمریکا مباهات تقریبا 200 سال از رهبران در حال توسعه. به عنوان چند به عنوان 18 ماه، شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد معتبر آمریکا بدون ترک خانه به دست آورند، در حالی که همچنان با مسئولیت شخصی و حرفه ای خود را.

به عنوان یک دانش آموز در یکی از برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین نوریچ، شما صفات مشترک میان رهبران در هر حرفه ای نظم و انضباط، صداقت، اعتماد به نفس، وفاداری و افتخار از طریق طیف گسترده ای از فرصت های که شما در راه شما هرگز تصور توانمند خواهد کرد.

پیشبرد کار خود را از کامپیوتر خود را با انتخاب یکی از برنامه های کارشناسی ارشد زیر است:

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی کارشناسی ارشد مهندسی عمران کارشناسی ارشد هنر در دیپلماسی کارشناسی ارشد هنر در روابط بین الملل کارشناسی ارشد در امنیت اطلاعات و تضمین

همه از برنامه های نورویچ آنلاین پیشنهاد مربوطه، برنامه های درسی متمرکز، و، کلاس های کوچک تعاملی. به عنوان یک موسسه طولانی با نوآوری در آموزش و پرورش و آماده سازی کسب و کار، دولت این کشور، و رهبران نظامی، دانشکده نورویچ مرتبط و فارغ التحصیلان خود برای کمک به توسعه زیرساخت های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور و جهان است.

دانشگاه نورویچ پلت فرم یادگیری آنلاین ما ترویج سطح بالایی از تعامل میان دانشجویان و استادان. کلاس ها در 16 دانشجویان پوش به پرورش در عمق بحث و مکرر یک در یک تعامل. با کیفیت بالا و انعطاف پذیری از برنامه های آنلاین ما جذب دانشجویان بسیار با انگیزه و با استعداد از زمینه های حرفه ای و فرهنگی متنوع است. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان اغلب به همان اندازه از یکدیگر یاد بگیرند که آنها از استادان خود را انجام و برنامه های ما را ترک با مخاطبین حرفه ای با ارزش و دوستی.

مزایای درجه آنلاین نوریچ:

ترم به راحتی آنلاین است و می تواند در برنامه خود را از راحتی از خانه یا محل کار خود را به اتمام را انتخاب کنید از چهار تاریخ شروع در دسترس در هر سال: مارس، ژوئن، سپتامبر، دسامبر (به استثناء کارشناسی ارشد مهندسی عمران است که 2 تاریخ شروع در دسترس: مارس و سپتامبر) دریافت 24/7 پشتیبانی فنی، دسترسی به بیش از 100 پایگاه داده ها، 54،000 متون الکترونیکی، و هزاران کتاب و مجلات الکترونیکی، و یک تیم پشتیبانی اختصاصی برای کمک به حصول اطمینان از موفقیت خود را در برنامه

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

تماس
آدرس محل سکونت
158 Harmon Drive
Northfield, Vermont, VT 05663 US