Northwestern Polytechnic University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه است اولین و مهمترین نهاد آموزش و تدریس، متعهد به خدمت به نیازهای جامعه و درگیر در جوامع دانشگاهی و مدنی که آن بخشی است. برای این منظور دانشگاه یک عضو از است فرمونت و San Jose اتاق های بازرگانی. NPU حضور نمایشگاه های شغلی محلی و با کسب و کارهای محلی کار می کند به ارائه فرصت های شغلی برای دانش آموزان ما. دانشگاه همچنین برای جلسات نهادهای مختلف دولت های محلی و کسب و کار فراهم می کند فضا.

ماموریت

ماموریت دانشگاه نورث وسترن پلی تکنیک است که به ارائه یک محیط یادگیری با تکنولوژی بالا است که انگیزه را به دنبال رشد فکری و توسعه حرفه ای و آماده سازی حرفه ای سلام فن آوری و رهبران جهانی است. NPU انجام این کار را با فلسفه دانش آموز محور و آموزشی، برنامه درسی پویا شی گرا، شرکت های بزرگ مانند محیط دیجیتالی، اعضای هیات علمی پزشک بسیار ماهر، و یادگیری مبتنی بر عملکرد.

فلسفه آموزش

فلسفه آموزش از دانشگاه شامل یک تعهد مطلق به برتری علمی، برنامه های موجود در هر دو تمام وقت و دانش آموزان بزرگسال کار، شیوه های کسب و کار موثر و روش های تدریس و محیط، منجر به توسعه از فارغ التحصیلان اختصاص داده شده غنی شده با مهارت های تفکر انتقادی.

دانشگاه پلی تکنیک نورث وسترن تلاش برای پاسخگویی به نیازهای حرفه ای در زمینه های فن آوری بالا با ارائه فرصت های یادگیری در زمینه های زیر:

مهندسی الکترونیک مهندسی سیستم های کامپیوتری علوم کامپیوتر مديريت بازرگاني سیستم های مدیریت اطلاعات

از آنجا که دره سیلیکون به طور مستمر خواستار بسیاری از لوازم الکترونیکی، کامپیوتر، و حرفه ای کسب و کار، NPU هدف آماده کردن افراد برای رسیدن به مهارت لازم برای کار با کیفیت در صنعت تکنولوژی بالا است. نیازهای مبرم ترین دره سیلیکون برای سخت افزار و طراحی نرم افزار مهندسان، نرم افزار متخصصان نرم افزار، کارشناسان شبکه، مدیران آموزش دیده در استفاده از کامپیوتر برای کسب و کار، و پرسنل کسب و کار با مدیریت کارآفرینی و سرمایه گذاری کسب و کار آشنا هستند. در حالی که آموزش دانش آموزان به پاسخگویی به این نیازها به سرعت، تاکید NPU در کیفیت و یکپارچگی در آموزش و پرورش است.

NPU فراهم می کند یک فرهنگ آموزشی منحصر به فرد و محیط یادگیری را برای دانش آموزان به دلیل NPU است قادر به جذب یک استخر قوی از افراد مستعد از دره سیلیکون برای آموزش، انجام پژوهش و ارائه خدمات دانشجویی بوده است. فراوانی استعداد و منابع فنی در دره سیلیکون نیز NPU با بدن دانش آموز منحصر به فرد ارائه شده است. درصد قابل توجهی از جمعیت دانش آموزان در حال حاضر در صنایع با تکنولوژی بالا، که باعث می شود آموزش و یادگیری و حتی بیشتر جالب کار می کند.

NPU نظر دارد برای ادامه پهلو به پهلو از تغییرات به سرعت گام در صنایع با تکنولوژی بالا و در همان زمان به دانش آموزان با یک تجربه آموزشی دقیق نگه دارید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید DBA » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر (MSCS)

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Fremont

این برنامه درجه MSCS طراحی شده است برای ارائه دانش پیشرفته و تجربه عملی در علوم کامپیوتر به دانش آموزان که علاقه مند به دست آوردن تخصص در مهندسی نرم افزار و همچنین فن آوری اینترنت مدرن و برنامه های کاربردی می باشد. [+]

این برنامه درجه MSCS طراحی شده است برای ارائه دانش پیشرفته و تجربه عملی در علوم کامپیوتر به دانش آموزان که علاقه مند به دست آوردن تخصص در مهندسی نرم افزار و همچنین فن آوری اینترنت مدرن و برنامه های کاربردی می باشد. از طریق فرایند یادگیری، دانش آموزان نه تنها دانش به دست آوردن در تکنولوژی کامپیوتر مدرن بلکه توانایی در طراحی نرم افزار، توسعه، استقرار، و جنبه های ادغام آموزش حرفه ای کشت. آنها به استفاده از دانش و مهارت های خود را به پروژه البته که مطابقت روند صنعت تشویق می شوند.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته مهندسی سیستم های کامپیوتری (mscse)

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Fremont

این برنامه درجه MSCSE طراحی شده است به دانش آموزان با دانش پیشرفته و تجربه عملی در مهندسی سیستم های کامپیوتری مربوط به سیستم های جاسازی شده، محاسبات فراگیر، و یا دیگر رشته های مهندسی کامپیوتر سنتی، مانند مهندسی شبکه، تکنولوژی اینترنت، و غیره [+]

این برنامه درجه MSCSE طراحی شده است به دانش آموزان با دانش پیشرفته و تجربه عملی در مهندسی سیستم های کامپیوتری مربوط به سیستم های جاسازی شده، محاسبات فراگیر، و یا دیگر رشته های مهندسی کامپیوتر سنتی، مانند مهندسی شبکه، تکنولوژی اینترنت، و غیره از طریق فرایند یادگیری، دانش آموزان نه تنها دانش در سیستم های رایانه فن آوری های مدرن اما همچنین توانایی برای طراحی و توسعه سیستم های کامپیوتری در زمان واقعی در شبکه های مدرن و محیط های اینترنت دیجیتال به دست آوردن. دانش آموزان به استفاده از دانش و مهارت های خود را به پروژه البته که مطابقت روند صنعت تشویق.... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی برق (msee)

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Fremont

این برنامه درجه MSEE طراحی شده است به دانش آموزان با دانش پیشرفته و تجربه عملی در مهندسی الکترونیک. از طریق فرایند یادگیری، دانش آموزان نه تنها دانش در فن آوری های الکترونیک مدرن دست آوردن بلکه توانایی در طراحی کشت، شبیه سازی و یکپارچه سازی مهندسی افراد به دست. [+]

این برنامه درجه MSEE طراحی شده است به دانش آموزان با دانش پیشرفته و تجربه عملی در مهندسی الکترونیک. از طریق فرایند یادگیری، دانش آموزان نه تنها دانش در فن آوری های الکترونیک مدرن دست آوردن بلکه توانایی در طراحی کشت، شبیه سازی و یکپارچه سازی مهندسی افراد به دست. آنها به استفاده از دانش و مهارت های خود را به پروژه البته که مطابقت روند صنعت تشویق می شوند.

آماده سازی پس زمینه

دانشجویان پذیرفته شده به برنامه درجه MSEE مورد نیاز به آماده سازی پس زمینه های زیر است. یک دانش آموز با هر گونه کمبود لازم است به آن روشن شده توسط هر دو (1) در این دوره در NPU و درآمد یک درجه از حداقل ج یا بالاتر، یا (2) در نظر گرفتن و عبور از یک آزمون مهارت مورد این موضوع. دانش آموز باید پیش نیاز قبل از اقدام به ثبت نام در دوره های سطح تحصیلات تکمیلی روشن است.... [-]