Read the Official Description

دانشگاه ایالتی نیکولز، واقع در Thibodaux، لوئیزیانا، یک دانشگاه جامع و منطقهای است که در خلیج لوییزیانا قرار دارد. مالیات پشتیبانی و همکاری، درهای خود در 23 سپتامبر 1948 به عنوان فرانسیس ت. نیچولز دانشکده دانشگاه ایالتی لوئیزیانا افتتاح شد.

در سال 1956 مجلس قانونگذاری لوئیزیانا Nicholls از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا را مجاز ساخت و مجوز آن را برای توسعه برنامه های کامل چهار ساله دانست. بنابراین، در سپتامبر 1956، کالج سابق تحصیلات تکمیلی به عنوان دانشکده امور خارجه فرانسیس ت. نیچولز آغاز شد. اولین بار در ماه مه 1958 مجوز گرفت. قانون 93 قانون اساسی ایالت در سال 1970 نام آن را به دانشگاه ایالتی نیکلز تغییر داد.

پردیس 210 هکتار، که یک بار بخشی از آثار تاریخی Acadia Plantation است، در سمت Bayou Lafourche، حدود 50 مایلی جنوب غربی نیواورلئان و 60 مایلی جنوب شرقی باتون روژ قرار دارد.

نیکولز در قلب کشور کجون واقع شده است، منطقه ای که دارای سنت و فرهنگ فراوان است. همچنین در قلب دلتا رودخانه می سی سی پی واقع شده است، که به راحتی امکان دسترسی به رودخانه، توزیع کنندگان آن، تالاب لوئیزیانا و خلیج مکزیک را فراهم می کند.

دانشگاه ایالتی نیکولز مأموریت خود را از طریق استفاده بهینه از منابع انسانی، فکری و مالی انجام می دهد؛ با پاسخ دادن به اطمینان به جمعیت دانشجویی متنوع در یک محیط مدیریت است که ترویج مشارکت استاد و کارکنان.

کالج مدیریت کسب و کار توسط AACSB International در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل تحصیل کرده است. بخش حسابداری به طور جداگانه توسط AACSB تأیید شده است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Nicholls State University College of Business Administration

به طور خاص طراحی شده برای کمک حرفه ای کسب و کار، با و بدون درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی، در ساخت بسیاری از زمان ها و استعدادهای خود. ... [+]

دانشکده کسب و کار است که در کارشناسی و کارشناسی ارشد سطوح با انجمن معتبر برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار. تنها 10 درصد از مدارس کسب و کار در سطح جهانی توسط AACSB بین المللی معتبر.برای بسیاری از حرفه ای کسب و کار، آن را چندان TA عدم تمایل و یا انگیزه که؟ ها آنها را متوقف از پیشرفت در حرفه خود. چالش بسیار سخت تر از آن است.در حالی که تعادل خواسته های کار و خانواده، چگونه می تواند هر کسی پیدا کردن زمان به دست آوردن مزیت رقابتی بیش از همسالان که نه تنها تجربه حرفه ای بلکه یک مدرک MBA را داشته باشد؟کالج دانشگاه نیکولز دولت مدیریت کسب و کار درک نیاز به یک برنامه که اجازه می دهد حرفه ای به یادگیری پیشرفته، مهارت های کسب و کار عملی و کسب مدرک MBA بدون فداکاری بزرگ است. نیکولز استاد اجرایی برنامه مدیریت کسب و کار است به طور خاص طراحی شده برای کمک حرفه ای کسب و کار، با و بدون درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی، در ساخت بسیاری از زمان ها و استعدادهای خود.مطالعه کردن وب سایت ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه درسی ما، استفاده از روش آموزش و اعضای هیئت علمی. لطفا کالج با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد برنامه EMBA تماس بگیرید.... [-]

آمریکا Thibodaux
Nicholls State University College of Business Administration

آماده حرفه ای با یا بدون درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی را به صورت شرایط نامطمئن اقتصادی، تغییرات تکنولوژیکی، محل کار فرهنگی، گوناگون، مسائل بین المللی و محیط زیست سیاسی ... [+]

آموزش و پرورش نشانی 'T پایان هنگامی که شما به محل کار به گام. زندگی در دنیای سرعت در حال تغییر به معنی است که در محیط که در آن یادگیری روزانه رخ می دهد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه ایالتی نیکولز حرفه ای آماده با یا بدون درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی را به صورت شرایط نامطمئن اقتصادی، تغییرات تکنولوژیکی، محل کار فرهنگی، گوناگون، مسائل بین المللی و محیط زیست سیاسی / حقوقی. ... [-]

آمریکا Thibodaux
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی