NewSchool of Architecture and Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کشف NEWSCHOOL

NewSchool معماری و طراحی یک دانشگاه طراحی جهانی به رسمیت شناخته شناخته شده برای اساتید رو به جلو فکر، اتصالات صنعت ما و جامعه دانشجویی الهام بخش است. دانش آموزان ما طراحان نوآورانه که پرشور در مورد به دنبال فرصتهای شغلی هیجان انگیز در زمینه های طراحی، معماری و هنرهای دیجیتال هستند. از روز اول خود را در کلاس، ما به شما کمک بدیلی از خلاقیت خود را در حالی که به شما ابزار به عنوان یک طراح رشد می کنند.

همکاری ما با مدارس برنده جایزه طراحی از قبیل مدرسه طراحی رسانه ها در اوکلند، نیوزیلند و به Domus آکادمی در میلان، ایتالیا خواهد شما یک چشم انداز طراحی جهانی است. شما اتصال به شرکت تاثیر گذار در سراسر جهان از طریق شبکه فارغ التحصیلان و صنعت مشارکت انجام ما را داشته باشد. خدمات حرفه ای ما مشاوران به کمک به شما برای حرفه ای های خلاق خود را آماده اختصاص یافته است.

شراکت های بخش صنعت و توسعه شغلی

برنامه های ما با حرفه ای آینده خود را در ذهن طراحی شده است. شما بر روی پروژه های دنیای واقعی کار، توسعه مهارت های خود را با نرم افزار استاندارد در صنعت و یادگیری از استادان که در حال کار کمی و حرفه ای در این زمینه است. شبکه ما را از دانشگاه طراحی می تواند به شما اتصال به برخی از شرکت های با نفوذ ترین در جهان از جمله نوکیا، سونی گنسلر و سرگرمی را.

اتصال جهانی

طراحی بدون مرز و نه نشانی از NewSchool. ما یک بخشی از یک شبکه جهانی از بیش از 75 دانشگاه های پیشرو طراحی در 29 کشور. شما یک کلاس درس واقعا جهانی با مطالعه منحصر به فرد برنامه های خارج از کشور، بدن مختلف دانشجویی بین المللی، همکاری های متقابل مکان، و سخنرانان مهمان مشهور جهان را تجربه کنند.

برتری علمی

دانشجویان و استادان ما به طور مداوم بالا بردن نوار، برنده مسابقات متعدد در خارج از کلاس درس. استاد ما از برنامه معماری به تازگی در جهان توسط مجله قاب بالا 30 قرار گرفت و طراحی و برنامه هنرهای دیجیتال در همکاری با دو مدرسه برنده جایزه طراحی رسانه مدرسه طراحی در اوکلند، نیوزیلند و به Domus آکادمی در میلان، ایتالیا توسعه داده شد.

NewSchool معماری و طراحی توسط انجمن غربی از مدارس و کالج (WASC) کالج ارشد و کمیسیون دانشگاه معتبر. مجوز رسمی برنامه برای برنامه های معماری حرفه ای ما از طریق معماری تأیید هیئت ملی (NAAB) ارائه شده است.

پردیس و COMMUNITY

دانشگاه ما نهفته است در قلب منطقه هیجان انگیز طراحی شرق روستای در مرکز شهر سن دیگو. خانه را به استودیوهای طراحی پیشرو، سایت های تولید و شرکت های نوآورانه جهانی است. آیا شما در حال طراحی در یکی از بسیاری از فضاهای استودیوی ما، طراحی یک رندر در آزمایشگاه های کامپیوتر ما دولت از هنر، و یا تولید طراحی خود را بر روی چاپگر 3D ما - NewSchool دارای ابزار شما نیاز دارید را به ایده های خلاقانه خود را به زندگی.

بین المللی خدمات پشتیبانی دانشجویی:

پشتیبانی از طریق مراحل ثبت نام پشتیبانی برای گرفتن ویزا و مشاوره کمک با مسکن حمایت مداوم در حالی که در محوطه دانشگاه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Online دوره های تابستانی » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدارک معماری فارغ التحصیل

Campus تمام وقت 2 - 3  October 2019 آمریکا San Diego

NewSchool ارائه می دهد برنامه های تحصیلات تکمیلی متعدد در معماری برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد از صنعت ما است. بسیاری از برنامه های ما NAAB معتبر. NewSchool می توانید انتخاب کنید به تمرکز مطالعات خود را در هر دو علوم اعصاب معماری یا شهرسازی سالم. [+]

NewSchool ارائه می دهد برنامه های تحصیلات تکمیلی متعدد در معماری برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد از صنعت ما است. بسیاری از برنامه های ما NAAB معتبر. پس از درخواست اطلاعات بیشتر متخصص ثبت نام ما می تواند ارائه برنامه های مختلف با جزئیات بیشتر توضیح برای کمک به شما در راه است که حق را برای شما پیدا کنید.

کارشناسی ارشد معماری من مدرک تحصیلی دارای مدرک NAAB که دانشجویان به دنبال دولت اخذ مجوز معماری است. این برنامه به دو آهنگ بسته به پس زمینه آموزشی دانش آموز تقسیم شده است. دانش آموزانی که لیسانس معماری از یک برنامه بود که نمی NAAB معتبر توانید این برنامه در دو سال کامل است. دانش آموزانی که مدرک لیسانس خود را در یک میدان نامربوط خواهد یک سال دیگر را صرف یادگیری مبانی معماری و تکمیل درجه در سه سال است. ... [-]


ویدئو ها

This is NewSchool of Architecture + Design

تماس
آدرس محل سکونت
NewSchool of Architecture + Design
1249 F Street

San Diego, California, 92101 US