New Mexico State University College of Health and Social Services

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

NMSU اولین مدرک تحصیلی خود را در زمینه رفاه اجتماعی در سال 1970 از طریق دفتر آموزش مداوم ایجاد کرد و پس از یک مطالعه یک ساله که پشتیبانی گسترده ای از داشتن برنامه درسی پرستاری در NMSU پیدا کرد ، یک برنامه دو ساله پرستاری را در سال 1972 راه اندازی کرد.

در سال 1979 ، دانشگاه ایالتی نیومکزیکو به طور رسمی کالج بهداشت و خدمات اجتماعی (CHSS) ، خانه متمرکز دانشگاه را برای تنها برنامه های معتبر در جنوب نیومکزیکو برای دانشجویان پرستاری ، مددکاری اجتماعی و بهداشت عمومی تأسیس کرد. لووری دیویس به عنوان اولین رئیس دانشکده خدمت می کرد.

در دهه های تأسیس ، CHSS رشد دائمی در ثبت نام دانشجو را تجربه کرده و اکنون بیش از 1000 دانشجوی کارشناسی و 300 دانشجوی کارشناسی ارشد دارد. CHSS از طریق چهار برنامه لیسانس ، سه برنامه کارشناسی ارشد و یک دکترا ، پیشروترین تولیدکننده متخصصان مراقبت های بهداشتی ، مددکاران اجتماعی و متخصصان بهداشت عمومی در نیومکزیکو است. برنامه جامعه دانشجویی و اعضای هیئت علمی متنوع هستند و برنامه های تحصیلات تکمیلی آنلاین CHSS در سراسر کشور دانشجویان دارند.

هر دانشکده در CHSS - دانشکده پرستاری ، دانشکده مددکاری اجتماعی و گروه علوم بهداشت عمومی - با جامعه کار می کند و تحقیقات سطح بالایی را تولید می کند.

از زمان تاسیس ، CHSS خود را وقف انجام مأموریت خود در جهت تأمین نیازهای جمعیت متنوع نیومکزیکو از طریق آموزش ، تحقیق و خدمات در زمینه های بهداشت و رفاه اجتماعی کرده است.

مکان ها

لاس کروز

Address
International Mall,1335
88003 لاس کروز, نیومکزیکو, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: