توضیحات رسمی را مطالعه کنید

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

کالج نیوانگلند یک کالج خصوصی و غیر انتفاعی است که در شهر نیوانگلند Henniker واقع در نیوهمپشایر واقع شده است و به آموزش عالی برای دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیل، و دانشجویان دکتری از سراسر جهان اختصاص داده شده است.

دانش آموختگان نیواننگلند توسط دانش آموختگان اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی در سطح بالا کالج های مدرک کارشناسی در شمال، به گونه ای طراحی شده است که قوی، کامل و جذاب است. ما آن را "یادگیری تجربی" و یا یادگیری توسط انجام آن می نامیم. استادان NEC در حوزه کسب و کار یا فلسفه، تجارب عملی را در برنامه درسی قرار می دهند، بنابراین دانش آموزان بیش از یک مدرک تحصیل می کنند.

عناصر زیادی برای کالج نیوانگلند وجود دارد که ممکن است شما را فریب دهد - یک فلسفه آموزشی منحصر به فرد، یک محیط دانشگاه زیبا و یا همه فعالیت هایی که می تواند به تغییر شخصی شما کمک کند - و شما فقط می توانید آن را برای شما مناسب پیدا کنید. خوش آمدید!

فرصت های آموزشی برابر

این سیاست کالج نیوانگلند است که تمام برنامه های آموزشی و خدمات و مزایای مرتبط با آن را به شیوه ای اجرا کند که به علت نژاد، رنگ، مذهب، جنسیت، گرایش جنسی، سن، منشاء ملی، جسمی یا ذهنی دانشجو یا آینده نگر معلولیت، یا سایر ویژگی هایی که نمی تواند قانونی پایه ای برای ارائه چنین برنامه هایی یا خدمات باشد. علاوه بر این، هر ناحیه ای در داخل موسسه، استفاده از دانش آموزان اقلیت و زنان را تشویق می کند تا اثرات تبعیض های گذشته در مقررات خدمات آموزشی و مرتبط را از بین ببرد و رویه هایی را ایجاد کند که به تساوی حقوق برابر و دسترسی برابر به امکانات و مزایای آموزشی به تمام دانش آموزان به عنوان قانون مورد نیاز است.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC در یک نگاه

پردیس : Henniker، نیوهمپشایر 15 دقیقه سریع از پایتخت ایالت (کنکورد، NH)، 30 دقیقه از بزرگترین شهر (منچستر، NH) و 90 دقیقه از بوستون فاصله دارد. کلاس ها، اتاق های جلسه و سالن های محل اقامت زیبایی پردیس 220 هکتار و رودخانه Contoocook.

برنامه ها : 37 برنامه کارشناسی، 12 برنامه کارشناسی ارشد و یک دوره دکترا در سنت هنر لیبرال و با تاکید بر یادگیری تجربی، توسط استادان اختصاص داده شده و انجام شده است.

دانش آموزان : تقریبا 1000 دانشجویان در مقطع کارشناسی و 900 دانشجویان کارشناسی آنلاین، و 900 دانشجوی فارغ التحصیل از سراسر جهان در کالج نیوانگلند حضور دارند. تجربه NEC همکاری و حمایتی است. بسیار متنوع است، بیش از یک سوم دانش آموزان NEC خود را به عنوان دانشجویان رنگ مشخص می کنند.

فعالیت ها : 18 ورزش وفاداری، ورزش های متعدد و بین المللی، و بیش از 40 باشگاه و سازمان های مختلف، همراه با یک برنامه بی پایان از فعالیت های سرگرم کننده و حوادث باعث می شود آسان به احساس مانند شما متعلق به NEC. تبدیل شدن به بخشی از ملت زائید!

کارآموزی : دانشجویان NEC از بیش از 1000 فرصت کارآموزی، دسترسی مداوم به تجربه واقعی در جهان و آموزش مهارت های لازم از طریق همکاری فعال با شرکای تجاری و خدمات مشاوره شغلی بهره مند شده اند.

چشم انداز ماموریت

بیانیه ماموریت

کالج نیوانگلند یک جامعه یادگیری خلاق و حامی است که افراد را به سوی خود و جهانشان تبدیل می کند.

بیانیه چشم انداز

کالج نیوانگلند به عنوان یکی از مدرک تحصیلی تجربی در دانشگاه نیوهمشایر، که به عنوان یکی از رهبران آموزشی دانشگاهی شناخته شده است، به عنوان یکی از بزرگترین کالج های خصوصی محسوب می شود.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

New England College

کارشناسی ارشد کالج کالج نیوانگلند (MS) در برنامه های خدمات انسانی، دانشجویان برنامه 36 درجه ای اعتبار را شامل بسیاری از دوره های 60 دانشجوی MS در مشاوره بهداشت روان، بدون ... [+]

کارشناسی ارشد کالج کالج نیوانگلند (MS) در برنامه های خدمات انسانی ، دانشجویان برنامه 36 درجه ای اعتبار را شامل بسیاری از دوره های 60 دانشجوی MS در مشاوره بهداشت روان، بدون اجزای کارآموزی شدید می داند. فارغ التحصیلان این برنامه برای موقعیت های رهبری در خدمات اجتماعی، آموزش و پرورش، مدیریت سلامت رفتاری، سازمان های مربوط به مشاوره و مراقبت های بهداشتی آماده می شوند. رشته های حرفه ای خاص که فارغ التحصیلان ممکن است دنبال کنند عبارتند از: مدیریت پرونده، متخصصان روز درمان، دستیار روانشناختی و ارزیابی حرفه ای.... [-]

آمریکا هننیکر ایالات متحده آنلاین
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
New England College

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات کامپیوتری برای دانش آموزانی طراحی شده است که به دنبال ترکیب مهارت های فنی در سیستم های اطلاعاتی با به دست آوردن دانش و پیشرفت مهارت در ... [+]

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات کامپیوتری برای دانش آموزانی طراحی شده است که به دنبال ترکیب مهارت های فنی در سیستم های اطلاعاتی با به دست آوردن دانش و پیشرفت مهارت در زمینه های مدیریتی و سازمانی هستند. فارغ التحصیلان این برنامه قادر به کار در زمینه های مختلف برای به حداکثر رساندن سیستم های اطلاعاتی سیستم های ابزار و تکنیک های برای ارتقاء موفقیت سازمان است.

تخصصی / غلظت

کارشناسی ارشد علوم در سیستم های اطلاعات کامپیوتری (CIS) نیازمند آن است که دانش آموزان یک مسیر اصلی مطالعه را که جامع ترین مباحث مربوط به فناوری اطلاعات و علوم رایانه ای را فراهم می کند، تکمیل کنند. فراتر از این مسیر هسته، این برنامه غلظت های ویژه ای را ارائه می دهد که به دانش آموزان امکان می دهد جنبه های دقیق و عمیق یک منطقه عمومی فن آوری رایانه را بررسی کند.... [-]

آمریکا هننیکر ایالات متحده آنلاین
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
New England College

... [+]

[-]
آمریکا هننیکر ایالات متحده آنلاین
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
New England College

قادر به استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری در حمایت از تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک است. درک مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای مدیریت پروژه های پیچیده برای نتیجه گیری موفق. ... [+]

قادر به استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری در حمایت از تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک است. درک مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای مدیریت پروژه های پیچیده برای نتیجه گیری موفق. [-]
آمریکا هننیکر ایالات متحده آنلاین
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
98 Bridge Street
03242 هننیکر, نیوهمپشایر, آمریکا
وب سایت
تلفن
603.428.2000
Address
ایالات متحده آنلاین, آمریکا