NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره NYU Steinhardt

ادغام یکپارچه آموزش و پرورش ، بهداشت ، هنر ، هنر و تحقیقات رسانه های NYU اشتاینهارد ما را در قلب یک جنبش قرار می دهد: آموزش برای تحولات اجتماعی.

دانش آموزان Steinhardt در مورد کمک به دیگران پرشور هستند.

ماموریت ما پیشرفت دانش، خلاقیت و نوآوری در تقاطع فرهنگ، آموزش و پرورش و توسعه انسانی است. ما نشان می دهد تعهد NYU به خدمات عمومی است.

برنامه های دانشگاهی ما در میان بهترین کشور قرار دارد.

برنامه های کارشناسی ارشد NYU Steinhardt در رشته های روانشناسی کاربردی ، آموزش ، بهداشت ، رسانه ، موسیقی و هنرهای نمایشی و حرفه های هنر و هنر فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر ، حرفه ای های مستقر به دنبال مجوز یا صدور گواهینامه و تغییر شغل را جذب می کند. برنامه درسی ما این امکان را به دانشجویان ما می دهد که در خارج از کشور تحصیل کنند و یادگیری دستی را تجربه کنند.

برنامه های مجوز پیشرفته به شما امکان می دهد تحصیلات خود را در زمینه های تخصصی روانشناسی کاربردی ، آموزش ، موسیقی و هنرهای نمایشی و فیزیوتراپی دنبال کنید.

ما همچنین برنامه های دکترا را ارائه می دهیم که دانش آموختگان را برای مشاغل در تحقیقات و تدریس دانشگاهی آماده می کند ، همچنین برنامه های دکترای حرفه ای را برای تمرین پیشرفته در زمینه های آموزش ، هنر ، کاردرمانی و فیزیوتراپی فراهم می کند.

ما تعریف مجدد آموزش جامع را تعریف می کنیم.

دانش آموزان ما متعلق به یک جامعه قوی و حامی محققان هستند - یک محیط گرم و پرورش دهنده ای است که اکتشاف ایده های جدید را تشویق می کند. هیات علمی ما در زمینه های حرفه ای خود سرپرستی می کنند و در سراسر رشته های تحصیلی همکاری می کنند: معلمان که با روانشناسان و متخصصین بهداشت و درمان، نوازندگان با آسیب شناسان گفتار، مربیان با هنرمندان بصری مشغول به کار هستند. آنها با دانش آموزان به موضوعات پژوهشی مانند اثرات مهاجرت به یادگیری، تغذیه دوران کودکی و چاقی و نحوه تبدیل رسانه های دیجیتال به روابط اجتماعی کار می کنند. موسسات تحقیقاتی ما در مورد بورس تحصیلی و سیاست ها در سراسر جهان تاثیر می گذارد.

در Steinhardt، یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس قرار می گیرد.

برای بیش از یک قرن، ما همکاری هایی در جامعه ما ایجاد کرده ایم: با مدارس محلی، خانواده ها، سازمان های اجتماعی، سازمان های هنری، نهادهای فرهنگی و مراکز بهداشتی. آموزش Steinhardt شامل مطالعات کلاس های دقیق و همچنین شرکت های رسانه ای در نیویورک، مراکز بالینی در بیمارستان های مشهور و یا آموزش دانش آموزان در یکی از سیستم های مدرسه ای مختلف در جهان می باشد. این به معنی فرصت های بی نظیری برای آموزش حرفه ای و پیشرفت حرفه ای است.

ما آماده هستیم که در یک جامعه جهانی رهبری کنیم.

مانند شهر ، ما به خانه می خوانیم ، دانشکده ، دانشجویان و کارکنان ما طیف گسترده ای از سوابق ، دیدگاه ها و دیدگاه ها را نشان می دهند. و گرچه ریشه های ما در نیویورک ژرف است ، کار ما در خانه تأثیر می گذارد - و تحت تأثیر آنها - ارتباطات ما با خارج از کشور است. هر روز فارغ التحصیلان اشتاینهارد به تغییر جهان ادامه می دهند.

رتبه بندی بین المللی NYU

  • شماره 7 - اخبار ایالات متحده
  • # 27 - رتبه بندی دانشگاههای جهانی آموزش عالی تایمز
  • # 29 - رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی
  • # 52 - رتبه های دانشگاه جهانی QS

دوره زمانی مدرسه

NYU Steinhardt در سال 1890 به عنوان مدرسه آموزش و پرورش تاسیس شد و اولین مدرسه حرفه ای بود که برای آموزش معلمان در یک دانشگاه آمریکایی تاسیس شد. مأموریت اولیه مدرسه این بود که مدرسان مدرسه را آموزش دهد و زنان و مردان را برای کار در کالج های آموزش معلمان آماده کند. تا سال 1921، مدرسه، معلمان را در تمام سطوح و در همه زمینه ها، از جمله هنر و سلامت، ارائه داد و در مقطع دکترا در مقطع کارشناسی تحصیل کرد. با گسترش بخش آموزش و پرورش، دانشکده تمرکز خود را برای به اشتراک گذاشتن دانش جدید و پیشرفت های علمی گسترش داد، و برنامه های جدید ظهور کرد.

امروز NYU اشتاینهاردت بیش از 100 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را از طریق 11 بخش دانشگاهی خود ارائه می دهد. دانش آموزان در زمینه های شغلی در آموزش ، رسانه ، موسیقی و هنرهای نمایشی ، تغذیه ، درمان جسمی و شغلی ، روانشناسی ، آسیب شناسی گفتار و هنرهای تجسمی آماده می شوند. اشتاین هارد در طول تاریخ خود ، یک نهاد پر جنب و جوش بوده است که در پاسخ به تحولات اجتماعی است.

مکان ها

نیویورک

Address
82 Washington Square East
10003 نیویورک, نیویورک, آمریکا