NYU | Tisch

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

هیچ مدرسه دیگر در جهان مانند مدرسه هنرهای تیش وجود ندارد.

هنگامی که دانشکده هنر در سال 1965 در نیویورک تاسیس شد، آن را به عنوان یک ماجراجویی جسور مطرح شد - برای یک مدرسه بر خلاف دیگر. ما این چالش را ملاقات کردیم و آنچه در طول 50 سال گذشته پدید آمده، مرکز برجسته ای برای مطالعه هنرهای تجسمی، سینمایی و رسانه های نوظهور است.

مدرسه

گستره ی برتر ما در بخش ها منحصر به فرد و مشهور است. شما می توانید BA، BFA، MA، MFA، MPS یا PhD را در طیف وسیعی از رشته هایی که به طور منحصر به فرد در یک مدرسه ادغام شده اند، کسب کنید. هنرمندان و محققان از سراسر جهان به مطالعه بازیگری، رقص، طراحی، عملکرد، فیلم، انیمیشن، نوشتن برای تئاتر موسیقی، مرحله، صفحه نمایش

دانش آموزان

ما از هر 48 ایالت و 39 کشور از تمام صداهای منحصر به فرد خود بهره می گیریم و جشن می گیریم. دانشجویان ما سخت ترین دوره پذیرش هر مدرسه ای را در NYU تجربه می کنند. ما زمان زیادی را صرف تصمیم گیری می کنیم که ما به مدرسه دعوت می کنیم. هیئت علمی ما بیش از تاریخنگاری، مقالات، نمونه کارها، نوشتن نمونه ها، تصاویر و اجرای نمایش ها برای شناسایی افراد جالب و جذاب که تمایل به ایجاد، اختراع، آزمایش، تولید، نوشتن، کد گذاری، فیلم، تجزیه و تحلیل، انجام و انجام

هنگامی که شما در اینجا هستید، شما با افراد دیگر مثل شما روبرو خواهید شد - افرادی که کنجکاوی عمیق در مورد خود و جهان اطرافشان دارند. آنها دوستان و همکاران خود را برای زندگی تبدیل خواهند کرد. شما در حال رفتن به عمق خود را در رشته خود، اما شما همچنین خواهد شد وسعت یک آموزش هنر لیبرال در یک دانشگاه جهانی بزرگ تحقیق کنید. این قصد دارد شما را برای هر چیزی که میخواهید در سفر خود برای زندگی آماده کنید آماده کنید. شما خواهید ساخت، شما.

دانشکده

اعضای هیئت علمی ما هنرمندان حرفه ای و محققان حرفه ای هستند که حرفه خود را برای ارائه آموزش های حرفه ای انجام داده اند. این تضمین می کند که آموزش و پرورش شما همیشه در زمینه شما مرتبط است. شما متوجه خواهید شد که آنها آنچه را که باید بدانید را درک می کنند زیرا آنها خودشان را انجام می دهند. آنها شور و شوق شما را به اشتراک می گذارند، و شما را به تبدیل شدن به اساتید رشته خود هدایت خواهند کرد. آنها همچنین در سالهای آینده به دنبال فرصت های شغلی خود هستند و منابع خود را در یک شبکه جهانی Tisch دنبال خواهند کرد.

شهر نیویورک

پایگاه خانه ما نیویورک است و شهر بزرگ آن است! این شهر برای اولین فیلم یا عکس شما تنظیم می شود. شما در یکی از استودیوهای حرفه ای در مرکز شهر تمرین خواهید کرد. صداهای خیابان ها موسیقی شما را الهام می گیرند. شما در سراسر پل برای رفتن به یک کلاس در مرکز بازی در بروکلین حرکت می کنید. شما می توانید در بهترین سازمان های کشور تمرین کنید. و زندگی فرهنگی غیرقابل تحمل نیویورک تحصیلات خود را به نحوی که غیرممکن است، تکمیل می کند. از خیابان ها به پارک ها، به موسسات کلاس جهانی در اینجا، این شهر بزرگ، دانشگاه شما است.

میدان واشنگتن

ما دارای امتیاز متمایزی از عضویت در NYU - این دانشگاه متنوع و متنوع است که در شهرهای بزرگ رشد می کند. شما می توانید به باشگاه ها بپیوندید، یک ورزشکار باشید و دوره هایی را که منافع شما را تکمیل و گسترش می دهد، ببرید.

شما همچنین می توانید در مورد فرهنگ ها در سراسر دانشگاه شبکه جهانی یاد بگیرند. شما باید در دانشگاه های دیگر نیویورک در ابوظبی، شانگهای یا دیگر مراکز علمی جهانی آکرا، برلین، بوینس آیرس، فلورانس، لندن، مادرید، پاریس، پراگ، سیدنی، تل آویو و واشنگتن دی سی مطالعه کنید.


فارغ التحصیلان ما

یک شبکه دیگر وجود دارد که بخشی از آن خواهید بود - شبکه آزمایشی Tisch ما. آنها بخش مهمی از زندگی حرفه ای شما خواهند شد. خبر خوب این است که آنها در همه جا هستند و همه چیز را انجام می دهند. بیش از 25000 نفر دیگر از فارغ التحصیلان Tisch مشغول به کار در هنر و حرفه های مرتبط وجود دارد. به طرق مختلف، آنها بر جهان اطرافشان تاثیر می گذارند. این راز نیست که برخی از آنها شهرت خوبی کسب کرده اند و داستان های بی شماری از موفقیت در راه هایی که دانش آموزان ما در حال تقویت و تغییر جوامع در سراسر جهان هستند وجود دارد.

در 50 سال آینده، فارغ التحصیلان و استادان Tisch همچنان نیروهای خلاق نوآور برای نوآوری هستند. در جهان که نیاز به تخریب کمتر و ایجاد بیشتر دارد، Tisch جایی است که آینده روشن است. ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید!


Tisch فارغ التحصیل صفحه پذیرش

مکان ها

نیویورک

NYU | Tisch

برنامه ها