New England College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

روش جذاب برای آموزش آنلاین

رویکرد ما به آموزش و پرورش متفاوت از بسیاری از کالج های دیگر ارائه برنامه های مدرک آنلاین است چرا که ما عبارتند از:

متمرکز

، برنامه انعطاف پذیر کسب و کار متمرکز آنلاین مدرک ما برای کار حرفه ای توازن میان کار، خانواده، مدرسه و مسئولیت های دیگر طراحی شده است.

یادگیرنده محور

دوره های آنلاین در دسترس هستند به دانش آموزان در هر نقطه، در هر زمان از طریق سیستم مبتنی بر ابر ما مدیریت آموزشی، بوم. دوره های آموزشی با آموزشگر بزرگسال در خط مقدم ایجاد، عمدا تجهیز دانش آموزان با مهارت های عملی با انتقال فوری به محل کار. رشته ها را به قطعات نیش اندازه که به زندگی پر مشغله از حرفه ای دائم اولویت رقابت کار مناسب ماژولار.

کاربردی

دانشکده ما این است که از کارشناسان صنعت و رهبران کسب و کار که ترکیب تئوری و در دنیای واقعی سناریو در کلاس درس تشکیل شده است. دانش آموزان لذت بردن از فرصت ها برای یادگیری تعاملی با دیگر کار حرفه ای. این رویکرد سازنده اجازه می دهد تا شما را به شبکه و مبارزه با مشکلات از نیروی کار امروز، اعمال نفوذ تجارب خود را در حالی که شما را از یک دیگر را یاد بگیرند. پروژه های گروه ساخت رزومه با کار گروهی مجازی، قادر می سازد تا دانش آموزان برای یکپارچه به شغل گذار در نیروی کار به طور فزاینده جهانی.

ایجاد

ما در اطراف برای بیش از یک قرن بوده است، بنابراین ما درک کسب و کار از یادگیری است. صنعت بانکداری انگلستان موسسه ما تاسیس در سال 1909 برای آموزش نیروی کار خود را. بیش از یک صد سال بعد، ما در جامعه کسب و کار گسترده تر به عنوان اهرم فارغ التحصیلان ما اعتبار برای پیشرفت در محیط کار با تقاضای بالا امروز قابل اعتماد است.

مقرون به صرفه

برنامه های مدرک دانشگاهی آنلاین در کالج انگلستان از کسب و کار دانش آموزان با یکی از گزینه های کمک درسی برای مقرون به صرفه ترین آموزش کسب و کار فراهم می کند. کالج به عنوان کالج خصوصی مقرون به صرفه ترین در انگلستان توسط وزارت آموزش و پرورش از دانشگاه مرکز شفافیت (2011-2014) قیمت و شناخته شده است.

بهبود مستمر در همه چیز ما در کالج انگلستان از کسب و کار مهم است. ارزیابی، نظرسنجی دانشجویی و انواع دیگر از بازخورد به یک معادله برنده از آموزش و پرورش مقرون به صرفه با اطمینان از کیفیت کمک می کند. شهردار دبرا لیهی توضیح می دهد.

برنده جایزه

صنعت پیشرو، طراحی آموزش آنلاین ما با 2014 جایزه طلا بهترین روش برای یادگیری برنامه نویسی فاصله از انجمن آموزش از راه دور آمریکا به رسمیت شناخته شد. کالج انگلستان کسب و کار نیز با جایزه درد برای خلاق استفاده از فناوری در سال 2014 ارائه شد و تیم های آموزش الکترونیک ما جایزه خرده براندون سالن برای بهترین تیم آموزش دریافت کرده است.

معتبر منطقه

کالج است توسط New انجمن انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) معتبر و دارای مجوز توسط وزارت ماساچوست آموزش عالی.

تاریخچه کالج انگلستان کسب و کار

1909-1988

در سال 1909 توسط یک کنسرسیوم متشکل از بانک ها بوستون به آموزش کارکنان خود را بنا نهاده شده، موسسه آمریکایی بانکداری (AIB) توسط مشترک المنافع ماساچوست در سال 1914 به ثبت رسید. AIB اقتدار فارغ التحصیل آن در سال 1979 از هیئت رجنت از آموزش عالی در ماساچوست دریافت به ارائه مدرک کاردانی مدیریت کسب و کار.

در سال 1985، AIB شد تنها موسسه آموزشی بانک حمایت در امریکا به عنوان یک کالج فارغ التحصیل تأیید شده باشد، دریافت مجوز رسمی کامل کالج از انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج. در سال 1988، بانک های عضو مرتبط با AIB در سراسر نیوانگلند گسترش یافته و بعد رای به تغییر نام به موسسه بانکداری انگلستان.

1988-1998

پس از تصویب نام موسسه انگلستان بانکداری (نبی)، مدرسه اخذ مجوز رسمی از دولت وزارت کانکتیکات آموزش عالی در سال 1990 دریافت کرده است. کانکتیکات اولین ایالت در خارج از ماساچوست به رسمیت شناختن نبی به عنوان یک کالج فارغ التحصیل. رود آیلند نبی در سال 1993 به تصویب رسید، در حالی که نیوهمپشایر کالج در سال 1997 شناخته شده است.

1998-2002

در سال 1998، نبی کالج انگلستان جدید امور مالی (NECF) شد. تغییر نام با یک ابتکار راهبردی بزرگ همراه بود. چشم انداز های خدمات مالی در حال تغییر بود، و هیئت امنا و اعضای رای به گسترش NECF بازار، ماموریت، محصولات و عضویت شامل تمام خدمات مالی، با تاکید خاص بر بانکی، بیمه و مدیریت سرمایه گذاری. کالج اضافه برنامه های جدید به آدرس بخش صنعت. در سال 2002، NECF بنیاد اسلون آلفرد به عنوان یک شریک انتخاب برای ارائه آنلاین برنامه های مدرک آن است. اولین برنامه های مدرک آنلاین از طریق NECF آنلاین تحویل داده شد.

2002-2008

در سال 2004، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی برنامه درسی مالی NECF به در برنامه پس از کارشناسی آنلاین گواهی خود را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در بانکداری و مدیریت سرمایه گذاری بخش، به تصویب رسید. "برنامه تسریع در خدمات مالی" در آوریل 2004 راه اندازی شد. اعتبار دانشگاه برکلی در برجسته کالج شریک NECF به برنامه های کارشناسی ارشد منتقل شدند.

2008-تاکنون

در سال 2008، NECF نام خود را به کالج انگلستان از کسب و کار را تغییر داد و نیز اختیارات ارتفاع درجه اعطا شد. در سال 2009، کالج انگلستان از کسب و کار معرفی کارشناسی خود از علم مدیریت بازرگانی (BSBA)، کارشناسی ارشد در امور مالی (MSF) و اولین استاد این کشور را از علم در اخلاق کسب و کار و پذیرش (MBEC).

در سال 2011، کالج انگلستان از کسب و کار معرفی استاد خود را از دولت کسب و کار برنامه (MBA). کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (MHRM) و کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت و درمان (MHM): از سال 2011، کالج دو برنامه های تحصیلات تکمیلی اضافی را معرفی کرده است.

در بازاریابی دیجیتال (BSDM) و لیسانس علوم در کسب و کار بین المللی (BSIB) کارشناسی: دو برنامه های مقطع کارشناسی اضافی نیز در این دوره زمان آغاز شده است.

کالج انگلستان از کسب و کار نیز ارائه می دهد دو برنامه گواهی کارشناسی حرفه ای: گواهی حسابداری عمومی و گواهی حسابداری میانه.

اعتباربخشی و تمجید

کالج انگلستان از کسب و کار آنلاین کالج معتبر توسط انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) و دارای مجوز توسط وزارت ماساچوست آموزش عالی است.

در سال 2014، برنامه MBA در سراسر کشور به عنوان یکی از بهترین آنلاین کارشناسی ارشد برنامه کسب و کار اخبار آمریکا و گزارش جهانی قرار گرفت.

علاوه بر این، نوآورانه، محیط یادگیری آنلاین کالج با دو افتخارات ملی شناخته شد: جایزه طلا برای بهترین روش برای برنامه نویسی آموزش از راه دور توسط آمریکا فاصله انجمن آموزش (USDLA) و جایزه درد برای استفاده خلاقانه از فناوری، توسط انجمن اهدا ادامه تحصیل.

درباره دانشگاه نیوانگلند کسب و کار: حقایق سریع

  • بر اساس در بوستون، ماساچوست.
  • ارائه می دهد، برنامه های تحصیلی کسب و کار متمرکز آنلاین: کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در
  • در سال 1909 توسط صنعت بانکداری انگلستان تاسیس شد
  • منطقه ای توسط جدید انجمن انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) معتبر
  • با تمرکز بر کمک به پیشبرد کار حرفه ای در صنایع کسب و کار و مالی
  • در میان تمام کالج های چهار ساله خصوصی در انگلستان به عنوان پایین ترین شهریه به رسمیت شناخته شده (وزارت آموزش و پرورش قیمت و مرکز شفافیت، 2011-2014)
  • برای برنامه نویسی آموزش از راه دور در سال 2014 برنده جایزه جایزه طلا بهترین شیوه از ایالات متحده فاصله انجمن آموزش و جایزه درد برای خلاق استفاده از فناوری
  • فراهم می کند 25٪ شهریه تخفیف به کارکنان و اعضای خانواده شرکت های همکاران با ثبت نام مستمر
  • توسط وزارت امور سربازان تعیین شده یک نهاد زرد روبان آموزش عالی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

ویدئو ها

NECB

تماس

New England College of Business

آدرس High Street 10
Boston 02110, United States
وب سایت http://www.necb.edu/
تلفن +1 617-603-6900