توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

Moravian College جایزه بین المللی دانشجویان را بر اساس پیشرفت تحصیلی ارائه می دهد: نمرات، قوت برنامه تحصیلی، نمرات TOEFL یا IELTS، و نمرات SAT شما در صورت مشاهده.
لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جایزه بین المللی دانش آموزان، با مدیر اجرایی ثبت نام بین المللی از طریق فرم درخواست در این صفحه، تماس بگیرید.

ما بر اساس یک IDEA REVOLUTIONARY قرار داریم.

این یادگیری باید چشم باز کردن، مسابقه قلب، تغییر بازی و - مهم تر - سرگرم کننده باشد. زمانی که جان آموس کمینویس، اسقف اعظم موراویا، این تئوری کوچک را در دهه 1600 به عقب بازگرداند، احتمالا انتظار چنین تأثیری را نداشت. به نظر می رسد، ما هنوز هم با فلسفه خود موافق هستیم. و ما معتقدیم که دانش آموزان ما، مانند کمینیس، می توانند کمی انقلابی باشند. آنها همچنین می توانند چیزی به ظاهر کوچک را به چیزی شگفت انگیز، غیر قابل تصور و بزرگتر از خود تبدیل کنند.

به شانس کوچک خود خوش آمدید - ما می دانیم آماده هستیم که آن را به یک تغییر بزرگ تبدیل کنیم. به دنبال آن برو. کمی انقلابی باش

تاریخچه کالج

موراویا منشاء خود را به یک مدرسه دخترانه که در ماه مه 1742 توسط شاهزاده شانزده ساله بنینیو فون زینزندورف تأسیس شد، ردیابی می کند. کنفدراسیون جوان، در دیدار هجده ماهه در شهرک های موراوی در جهان جدید با پدرش، شمار نیکلاس فون زینزندورف، به دنبال یک سنت موراوی بود که در زمان او قدیم بود.

ریشه های مرواوی به بازگشت جان شه به شهردار بوهمیائی جان هاوس که در سال 1415 درگذشت. در سال 1457، نام آن به طور رسمی تحت نام Unitas Fratrum، "اتحاد وفاداری" سازماندهی شد. برادران (که بعدها موروئیان را در جهان جدید نامیده اند) به دنیای مدرس پیشگام جان آموس کمینویوس (1692-1592)، که یکی از اسقف اعظم آنها بود، داد.

کامنویوس به عنوان "پدر آموزش مدرن" به نام "اصول آموزش انقلابی" نامیده شده بود و زمانیکه در تفکر آموزش و پرورش به لحاظ مذهبی فکر می کرد. او آموزش و پرورش را به عنوان ابزار نجات مشاهده کرد (به این دلیل که روح باید آموزش ببیند که حقیقت را پیدا کند و آن را زمانی که یافت شد) شناسایی کند. از آنجا که موراویها هر روح انسان را یک نامزد بالقوه برای نجات میدانستند، هر انسان باید تحصیلکرده باشد. کمینیس در سال 1632 نوشت که "نه فرزندان ثروتمندان و نه تنها قدرتمند، بلکه همه از نظر یکسان، پسران و دختران، هر دو نجیب و نادان، غنی و فقیر در همه شهرها و شهرها، روستاها و روستاها، باید به مدرسه " بنابراین، موروشی ها مدارس ثانوی را فقط به کلیساها اهمیت می دهند.

پس از یک دوره آزار و اذیت شدید، که در طی آن کلیسای مبارزه با انقراض تهدید شد، برادران در سال 1722 در پناهگاه زکسینی در قوم نیکولاس فون زینزندورف، شماری از نیکلاس فون زینزندورف، که رهبر و خیرخواه خود بودند، پناهنده شدند. . در سال 1732 مهاجران از آلمان و موراویا (که اکنون بخشی از جمهوری چک هستند) به دنیای جدید آمدند. در شب کریسمس سال 1741 آنها جامعه بیت لحم را در همان زمان بیابان، شصت مایلی شمال فیلادلفیا تاسیس کردند. شمار نیکلاس و دخترش برای این مناسبت بودند.

مدرسه Benigna von Zinzendorf اولین مدرسه شبانه روزی دختران در آمریکا بود. این شهرت مشهوری را به دست آورد که جورج واشنگتن در طول دومین دوره خود به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده شخصا مدعی شد که برای پذیرش دو تن از اعضای خانواده اش درخواست کرده است. مؤسسه زنان بیت لحم، به عنوان مدرسه شناخته شده بود، به منظور اعطای مدرک لیسانس به مدرک لیسانس در سال 1863، و در سال 1913 معادله و کالج زنان مروا شد.

یک مدرسه پسران در بیت لحم در ماه ژوئیه 1742 و یکی دیگر در نزدیکی ناصره در سال 1743 تأسیس شد. این مدارس در سال 1759 با هم ادغام شدند تا ناصاره سالن را تشکیل دهند که یک نهاد بود که تا سال 1929 جان سالم بدر برد. در سال 1807 یک دانشکده و دپارتمان علمی به عنوان یک پسوند از سالن ناصر. این مؤسسه، Moravian College و معارف الهی، در سال 1858 به بیت لحم رفت و در سال 1863، همان سال کالج زنان، مجوز دریافت مدرک لیسانس را داد.

در سال 1954، پس از دو قرن رشد و تکامل جداگانه، مؤسسات زنانه و مردانه به یک کالج مختلط واحد تبدیل شدند. معارف الهی موراوییت یک هویت متمایز و متمایز از نظر علمی را به عنوان مدرسه فارغ التحصیلی حفظ کرد. در نتیجه ادغام، Moravian College اولین موسسه آموزش عالی عالی دره لایه بود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Promotional video

Address
Main Street,1200
18018 Bethlehem, Pennsylvania, آمریکا