Moravian College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Moravian College در تقاطع تاریخ سازی و تاریخ سازی قرار دارد. ما به عنوان ششمین دانشگاه قدیمی در آمریکا ، ما شهرت خود را به عنوان یک چشم باز و یک مکان در حال تغییر جهان برای یادگیری و کشف کسب کرده ایم. به علاوه ، ما در بین "بهترین کالج های ایالات متحده" و "بهترین دانشگاه های کالج در پنسیلوانیا" قرار گرفتیم.

برتری علمی دانشگاهی ، دانشگاه های برتر و تعهد به تنوع و گنجاندن مواردی است که دانشجویان را از سراسر ایالت پنسیلوانیا و فراتر از آن جذب دانشجو می کند تا در موسسه نوآورانه ما تحصیل کنند.

به عنوان یک دانشجوی Moravian ، تجربه دانشگاه کلاسیک آمریکا را خواهید گرفت. و ما می دانیم - ما بیش از 275 سال این کار را انجام داده ایم. فرصت های تحقیقاتی بی پایان ، زندگی یونانی ، جدیدترین فناوری ، ورزش ، کلوپ های دانشجویی و حتی تحصیل در خارج از کشور وجود دارد. ما قصد نداریم هیچ محدودیتی برای آموزش شما قرار دهیم. در واقع ، ما راهی را برای شما دنبال خواهیم کرد تا احساسات خود را دنبال کنید.

بیایید تاریخ را با هم جمع کنیم.

دانشگاهیان کارشناسی

Moravian College برنامه های تحصیلی را ارائه می دهد که منجر به چهار مدرک لیسانس می شود: لیسانس هنر ، لیسانس علوم ، لیسانس موسیقی و لیسانس علوم پرستاری.

با انتخاب بیش از 55 رشته تحصیلی و برنامه تحصیلی ، می توانید هر چیزی را از حسابداری تا استودیو آرت مطالعه کنید. در صورت تمایل ، عمده یا دو برابر شوید. یا اصلی خود را ایجاد کنید تا با اهداف و اشتیاق شغلی خود مطابقت داشته باشید. هرچه تصمیم بگیرید ، حمایت ما را دارید.

مشاهده تمام برنامه های کارشناسی .

علاوه بر این ، شما می توانید در برنامه افتخارات ما ، تحقیقات SOAR ، کارآموزی محلی ، کلوپ های دانشجویی ، تحصیل در خارج از کشور و موارد دیگر شرکت کنید.

متوسط کلاس ما 17 دانشجو است و نسبت دانشجو به دانشکده 11: 1 است. این بدان معناست که اساتید شما را با نام اول می شناسند و به موفقیت شما اهمیت می دهند! به شما Macbook Pro و iPad داده می شود تا در طی چهار سال مدرسه از آن استفاده کنید و حتی می توانید بعد از فارغ التحصیلی ، آنها را نگه دارید.

دانشگاهیان فارغ التحصیل

فارغ التحصیل موراویان بیش از 25 برنامه فارغ التحصیل و گواهینامه را در زمینه های مشاغل ، آموزش ، پرستاری ، علوم توانبخشی و هنر ارائه می دهد.

برنامه های فارغ التحصیل و گواهینامه Moravian به گونه ای طراحی شده است که فارغ التحصیلان درجه یک را برای پاسخگویی به نیازهای صنایع در حال رشد و همچنین آنها به گونه ای طراحی شده اند که متناسب با زندگی شما باشند ، نه اینکه آن را از بین ببرند. به همین دلیل دوره های تحصیلات تکمیلی در قالب های سنتی ، شتاب ، مخلوط و آنلاین ارائه می شود. شما همچنین می توانید بهترین منابع از Moravian College را در نوک انگشتان خود داشته باشید ، و اساتید ، کارمندان و مربیان تجربه دانشجویی ما به موفقیت شما متعهد هستند.

مشاهده تمام برنامه های تحصیلات تکمیلی .

محل

موراویان در سواحل شرقی ایالات متحده واقع شده است و خانه را بیت لحم ، پنسیلوانیا می نامد. در این شهر کوچک شلوغ ، خود را کمی با اتومبیل دورتر از شهرهای بزرگ مانند فیلادلفیا ، شهر نیویورک و واشنگتن دی سی پیدا خواهید کرد. فقط سفرهای آخر هفته و ماجراهای جدید را تصور کنید! اما نگران نباشید ، کارهای درستی نیز در دره لیگی وجود دارد. این که آیا شما در یکی از بهترین جشنواره های موسیقی آمریکای شمالی (Musikfest) شرکت می کنید یا از یک بازی بیس بال در ورزشگاه Coca Cola لذت می برید ، هیچ وقت لحظه کسل کننده ای در بیت لحم ، پنسیلوانیا وجود ندارد.

جامعه بیت لحم همیشه از دانشجویان موراوی استقبال می کند و غالباً با کالج برای ارائه دوره های کارآموزی ، فرصت های یادگیری مفید و برنامه های رایگان همکاری می کند.

آب و هوا

دره لیگی پنسیلوانیا هر چهار فصل را تا کمال تجربه می کند. پاییز ژاکت های شفاف هوا و برگهای رنگی به ارمغان می آورد. زمستان دانشگاه ما را با برف می پوشاند. بهار بارش باران و گل های شکوفه را ارائه می دهد. و تابستان آفتابی و گرم است. هر فصل چیزی متفاوت از بیت لحم به ارمغان می آورد و ما آن را دوست داریم!

ایمنی

بله ایمنی دانشجویان ما در Moravian College یک اولویت است. در صورت نیاز ، پلیس پردیس ما برای حفظ محیطی امن و امن برای همه تلاش می کند و همیشه برای کمک به آنها در دسترس است. ما همچنین اسکورت 24 ساعته و خدمات شاتل روزانه و همچنین تلفن های فوری آبی اضطراری را در سراسر دانشگاه ارائه می دهیم.

زندگی دانشجویی

در Moravian College ، چه به ورزش ، چه درگیری و یا درگیری در جامعه علاقه Moravian College کارهای زیادی انجام شود. به عنوان یک مکتب NCAA Division III ، Moravian دارای 20 تیم ورزشی در سطح پایین ، و همچنین 10 تیم داخلی اگر فقط به دنبال تفریح هستید! بیش از 80 باشگاه دانشجویی برای شرکت در آنها وجود دارد ، از جمله گروه موسیقی ، دولت دانشجویی ، اتحادیه های دانشجویی و موارد دیگر.

هزینه و کمک

ما متعهد به کمک به شما در رسیدن به اهداف خود هستیم - و این شامل ارائه یک آموزش خصوصی ارزان قیمت است.

Moravian College جایزه بین المللی دانشجویان را بر اساس پیشرفت تحصیلی ارائه می دهد: نمرات، قوت برنامه تحصیلی، نمرات TOEFL یا IELTS، و نمرات SAT شما در صورت مشاهده.
لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جایزه بین المللی دانش آموزان، با مدیر اجرایی ثبت نام بین المللی از طریق فرم درخواست در این صفحه، تماس بگیرید.

مکان ها

بیت لحم

Address
1200 Main Street
Bethlehem, PA 18018

18018 بیت لحم, پنسیلوانیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: