توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Montana State University ، موسسه مالی دولتی ایالتی، دانشجویان را آموزش می دهد، دانش و هنر را ایجاد می کند و با ادغام یادگیری، کشف و تعامل، جوامع را خدمت می کند.

چشم انداز MSU

Montana State University به اندازه تنظیم آن قابل توجه است. این موسسه به عنوان یک نهاد تأسیس زمین، تاسیس شده است، جامعه ای استقبال، پرماجرا از دانش آموزان، استادان و کارکنان متعهد به تعهد خود برای رسیدگی به بزرگترین چالش های جهان است. دانشگاه سبب می شود افراد به دنبال یافتن آرمان های خود باشند. این مردم را به مشارکت با دانشگاه برای بهبود چشم انداز انسان از طریق تعالی در آموزش و پرورش، پژوهش، خلاقیت و مسئولیت مدنی الهام می گیرد.

برتری علمی

MSU دانشجویان را برای فارغ التحصیل شدن به مأموریت حرفه ای و آموزش بیشتر آماده می کند. دانش آموز کم دانشجویی MSU به نسبت استادان به معنی اساتید قابل دسترسی و فرصت های یادگیری است. دانش آموزان در کنار همتایان مدرسۀ دانشکده های جهان، دانش جدیدی را پیدا می کنند که به بهبود کیفیت زندگی در سراسر جهان کمک می کند. این محیط یادگیری حمایتی و همکاری باعث می شود دانش آموزان در رقابت برای بورس تحصیلی و جوایز ملی و بین المللی موفق شوند. در سال گذشته تنها دانشجویان MSU جوایز معتبر از جمله:

  • بورس تحصیلی گلدواتر (ریاضی، علوم
  • بورس تحصیلی رودس (برای تحصیل در دانشگاه آکسفورد)
  • بورس مارشال (مدرسه فارغ التحصیلی در انگلستان)
  • بورس تحصیلی Udall (برای دنبال کردن فرصت های شغلی در محیط زیست)
  • نیومن مدنی مدنی (رهبری عمومی)

Montana State University در کلاس خود قرار دارد. MSU در میان 3٪ از کالج ها و دانشگاه ها برای هزینه های پژوهشی قرار دارد و همچنین توسط بنیاد کارنگی به عنوان موسسه ای با مشخصات دانشگاهی طبقه بندی شده است. این بدان معنی است که دانشجویان مقطع کارشناسی در MSU فرصت های تحقیقاتی را که معمولا برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مدارس دیگر در نظر گرفته می شوند. علاوه بر این، موقعیت MSU در تقاطع بین پارک ملی یلوستون و برخی از بزرگترین اسکی در آمریکا، کلاس های آموزشی، آزمایشگاه و زمین بازی را بر خلاف هر کسی در جهان فراهم می کند.

دانشگاه تحقیقات عالی

MSU به طور ملی شناخته شده است برای اهمیت آن در تحقیقات در میان دانشگاه های پیشرو در تحقیقات عمومی. MSU یکی از 3 درصد از کالج ها و دانشگاه های کشور در زمینه هزینه های تحقیقاتی است. از آنجا که پروفسور فوق لیسانس خود را بالا می برد، دانشجویان کارشناسی ارشد MSU فرصت هایی برای انجام تحقیقات در مورد اهمیت ملی در موضوعات مختلف دارند، فرصت هایی که به طور معمول برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه های دیگر ذخیره می شود. این یکی از دلایلی است که چرا MSU یک رهبر ملی در تولید برندگان بورس طلا Goldwater، جایزه برتر کشور برای دانشجویان رشته ریاضی و علوم است.

هزینه های تحقیقاتی در MSU معمولا بیش از 100 میلیون دلار در سال است و بخش های تحقیقاتی بالا شامل ایمونولوژی، شیمی و بیوشیمی، حمل و نقل، فیزیک و منابع زمین و علوم زیست محیطی هستند؛ در حالی که بخش عمده ای از بودجه تحقیقاتی موسسات ملی بهداشت، وزارت انرژی، دفاع و کشاورزی و منابع خصوصی است.

MSU بزرگترین دانشگاه تحقیقاتی در مونتانا و بزرگترین واحد تحقیق و توسعه هر نوع در دولت است که به بسیاری از فرصت ها برای دانش آموزان برای انجام تحقیقات قابل توجه و پروژه های خلاقانه و همچنین رونق اقتصادی منطقه می پردازد. تحقیق MSU منجر به کشفیات قابل توجهی شده است که جهان را تغییر می دهند. MSU دارای بیش از 250 مجوز فناوری فعال است. علاوه بر این، 91 اختراع ثبت شده و 36 گواهینامه گیاهی برای اختراعات MSU با بسیاری از انتظارات دیگر صادر شده است.

مشارکت و مشارکت

دانش آموزان، استادان و کارکنان MSU با همکاری همکاران محلی برای تبادل و استفاده از دانش و منابع که جهان را بهبود می بخشد، کار می کنند. MSU به تازگی بنیاد کارنگی را برای ارتقاء رتبه بندی مشاغل آموزش به دست آورده است. این تعهد تعهد به آموزش را تشریح می کند که خدمات داوطلبانه را در جوامع و گسترش دانش هایی که به نفع عموم مردم است را تشویق می کند. علاوه بر این، از طریق دوره ها، باشگاه ها و رویدادهای سازمان یافته، دانش آموزان در بسیاری از پروژه های یادگیری محلی، ملی و بین المللی شرکت می کنند که آنها را قادر می سازد تا آموزش خود را در حین تقویت جوامع اعمال کنند.

مشارکت جوامع

پس از فرایند اعمال و ارزیابی دقیق، MSU از بنیاد کارنگی برای ارتقاء رتبه بندی مشارکت در آموزش و پرورش اهدا شد. این تعیین تعهد MSU به آموزش را تشویق می کند که خدمات داوطلبانه را در جوامع و گسترش دانش هایی که به نفع مردم است، را تشویق می کند. پروژه های خدماتی و حمایتی در کارهای دانشجویی، تحقیق و فعالیت های اضافی در زمینه آموزش و بهبود زندگی در سراسر جهان تعبیه شده است.

اعتباربخشی

MSU از موارد الزامات اعتباربخشی که برای تضمین استانداردهای آموزشی با کیفیت بالا طراحی شده است و از آن عبور می کند. MSU توسط کمیسیون شمال غربی کالج ها و دانشگاه ها تأیید شده است. در طول تازه ترین مجوز رسمی خود، MSU برای "سطح بسیار بالایی از بهره وری و اثربخشی" مورد تمجید قرار گرفت. علاوه بر اعتباربخشی ملی، بسیاری از کالج ها، ادارات و برنامه های MSU همچنان مدارک معتبر اعتبار خود را از طریق سازمان های خاص رشته ای حفظ می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Montana State University

برنامه MSSE ارائه دوره های فارغ التحصیل مبتنی بر وب و مبتنی بر محوطه های نوآورانه برای تمرین مربیان علمی است. برنامه های مطالعاتی سفارشی دوره های آموزشی را در تمام رشته ه ... [+]

برنامه MSSE ارائه دوره های فارغ التحصیل مبتنی بر وب و مبتنی بر محوطه های نوآورانه برای تمرین مربیان علمی است. برنامه های مطالعاتی سفارشی دوره های آموزشی را در تمام رشته های علمی ارائه می دهند و طراحی شده اند تا زمینه، منافع و اهداف شغلی را در نظر بگیرند. دوره ها ممکن است برای توسعه حرفه ای یا برای کسب مدرک تحصیلی به کار گرفته شوند.

برنامه تحصیلات تکمیلی 30 نمره را می توان با بیش از 80 درصد از اعتبارات دوره ای که توسط ارتباطات متصل شده به صورت همزمان و غیر متمرکز گرفته شده است، تکمیل کنید. برنامه تحصیلی ممکن است با دوره های آنلاین در هر ترم یا دوره های آموزشی در رشته های علوم پزشکی / کالج تابستانی در MSU-Bozeman، پردیس مونتانا آغاز شود.... [-]

آمریکا Bozeman
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی