توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه پلی تکنیک دانشگاه مونتانا برای دانشجویان ترجیح داده شده است.

دانشگاه پلیتکنیک مونتانا دارای تاریخ قوی در زمینه مهندسی، علوم طبیعی و تکنولوژی است و ترکیبی از نظریه و عمل را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر جامعه، ترویج و توسعه احساس مسئولیت و حمایت از استفاده پایدار از منابع طبیعی دنبال می کند. مدرسه ما در سال 1900 بر پایه "قانون کنگره"، که قبلا موسسه معادن مونتانا شناخته شد، تاسیس شد و مونتانا نیز تحت این قانون تاسیس شد.

این شهر معادن با دیداری از شهر Butte، مونتانا، زمانی نامیده شد که "ثروتمندترین تپه در جهان است." مکان های تفریحی زیادی در نزدیکی پلی تکنیک دانشگاه مونتانا وجود دارد، از قبیل سفر به مکان های تاریخی، شکار، ماهیگیری، پیاده روی، اسکی، چشمه های آب گرم و سفر به پارک های بزرگ و ذخایر طبیعت. با این حال، بزرگترین مدرسه ما این است که ما یک مدل از تحصیلات تکمیلی است، که متخصص در توسعه منابع انسانی و تحقیقات علمی است، و ما می توانیم فرصت های عملی برای دانش آموزان در محوطه دانشگاه و در بسیاری از مکان های زمینه فراهم کنیم.

تعیین شغل، موفقیت، موفقیت، و ادامه سفر به موفقیت، لطفا به دانشگاه پلی تکنیک دانشگاه مونتانا ملحق شوید

برنامه تحصیلات تکمیلی پلی تکنیک دانشگاه مونتانا

PhD و Ph.D. در علوم مواد برای برنامه رشته بین رشته ای - یک برنامه بین رشته ای است که به طور مشترک توسط دانشگاه مونتانا (میسورا) و دانشگاه ایالتی مونتانا (Bozmann City) برگزار می شود. تخصص تحقیق شامل مواد بیومال، الکترونیک، فوتونیک و مواد مغناطیسی (مواد EPM)؛ مواد ذخیره سازی، تبدیل و ذخیره انرژی و سنتز، پردازش و تولید مواد. این پروژه طیف گسترده ای از رشته های علمی و مهندسی و کاربرد وسیع آن در بهداشت و پزشکی، فناوری نانو، انرژی، محیط زیست و منابع طبیعی را پوشش می دهد. کارشناسی ارشد علوم بین رشته ای / برنامه دکترا - یک برنامه کارشناسی ارشد که توسط تمام دانش آموزان و دانش آموزان طراحی شده است، به منظور دستیابی به اهداف دانشگاهی، خلاق و حرفه ای آنها. این پروژه مناسب دانشجویان فارغ التحصیل رشته های مهندسی و علوم است.

برنامه کارشناسی ارشد (MS)

مهندسی برق - این دوره بسیاری از فرصت های تحقیقاتی را ارائه می دهد، از جمله توسعه سیستم های تشخیصی باتری برای ناسا، افزایش بهره وری از توربین های بادی با استفاده از الگوریتم های کنترل زمین و بهبود عملکرد شبکه با استفاده از طرح های کنترل نوین برای جلوگیری از قطع برق.

مهندسی محیط زیست - این دوره تمرکز بر آب، فاضلاب، خاک و بازسازی زیرزمین، بهبود جریان، مهندسی آلودگی هوا، تجزیه و تحلیل ریسک سلامت و پایداری محیطی است. اگر شما برنامه فارغ التحصیلی "پایان نامه نوشتن" را انتخاب می کنید، پروژه های اصلی تحقیقاتی را انتخاب کنید که فناوری نانو، فن آوری های آب و فاضلاب جدید، نمونه برداری بیولوژیکی، اثرات آلودگی، کیفیت هوا و قالب سازی است. این دوره همچنین یک برنامه فارغ التحصیلی را ارائه می دهد که پایان نامه را نمی نویسد.

مهندسی عمران - دوره های کلیدی عبارتند از: "مهندسی عمران" - پردازش ساختمانی، درمان ژئوتکنیک و درمان خاک / فاضلاب؛ "مهندسی مکانیک" - قدرت مکانیکی و تجهیزات، تحقیقات انرژی، تولید خودکار و فناوری نانو؛ مهندسی جوش - جوشکاری خودکار، طراحی جوشکاری و آزمایش غیر مخرب.

علم زمین - دوره های کلیدی عبارتند از: ژئوشیمی - ترمودینامیکی معدنی، مهاجرت گونه های آلوده به خاک و آب و گیاهان زینتی و محل زیستی شیمیایی رسوبات. مهندسی زمین شناسی / زمین شناسی - پایداری شیب، شبیه سازی عددی و مهندسی زلزله. مهندسی ژئوفیزیک - تحقیقات پالئوسلایت و کریوسفر، اکتشاف نفت و معادن، شبکه های عصبی، انطباق داده ها، بازتاب موج های لرزه ای، سنجش از دور، ارزیابی منابع آب، ژئوفیزیک کم، زمین شناسی ساختاری و لرزه شناسی منبع رادیو اکتیو یادگیری هیدرولوژی / هیدرولوژی: مسائل مربوط به کیفیت آب و آب، از جمله منابع آب سطحی و آب سطحی.

گواهی زیست محیطی تعمیر - این برنامه چند رشته ای که نیاز به 17-18 اعتبار دارد، دانش آموزان را با تخصص و تجربیات عملی مورد نیاز برای تعمیر اكوسيستم های طبیعی و مناظر آسیب پذیر می كند. دانش آموزان یاد خواهند گرفت چگونه از طراحی صنعتی برای آسیب زیست محیطی درازمدت اجتناب کنند؛ در بازسازی اقدامات زمین شناسی آسیب دیده شرکت کنند و با بازسازی، نظارت و نگهداری پوشش گیاهی طبیعی آشنا شوند.

بهداشت صنعتی - این دوره بر خطرات محل کار در شیمی، زیست شناسی، فیزیک و ارگونومی متمرکز است. دانش آموزان می توانند با گروه های متخصص رشته ای کار کنند تا سوالات یا پروژه هایی را که نیاز به تخصص چند رشته ای دارند، بسازند. دانش آموزان تحصیلات تکمیلی را در پیش بینی، شناسایی، ارزیابی، کنترل و جلوگیری از مسائل مربوط به ایمنی و بهداشت شغلی به دست خواهند آورد. الزامات مقاله برای این دوره بر اساس تحقیقات تحقیقاتی است.

مهندسی متالورژی و معدنی - دوره های اصلی عبارتند از: فلزکاری ذوب - پردازش مواد معدنی، هیدرومتالورژی، پیراموتالورژی، بازیافت و مسائل زیست محیطی، مانند بازیافت زباله و دفع زباله. متالورژی فیزیکی - آلیاژهای / ریخته گری، ریخته گری، مواد بیومارض، مواد فضایی، فولاد و جوش. مهندسی مواد - کامپوزیت، سرامیک، Intermetallics، کریستال تک، شیشه و سیمان / بتن.

مهندسی معدن - دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند معادن گودال های معدنی، معادن زیرزمینی و معادن را طراحی، ساخت و مدیریت کنند. برای آموزش این دوره، یک مرکز آموزش معدن زیرزمینی جدید در مدرسه ساخته شده است. این مرکز دانش آموزان را قادر می سازد تحقیقاتی در زمینه حفاری، انفجار، تجهیزات، مکانیک سنگ، تهویه، ابزار دقیق و اتوماسیون انجام دهد.

مهندسی نفت - این مدرک در این رشته مورد نیاز است تا تکمیل تحقیق یا پروژه انجام شود. در این دوره، دانش آموزان مجبورند مقاله یا گزارش را بر مبنای پژوهش اصلی منتشر کنند. این دوره تمرکز بر بهبود فرایند بازیابی نفت، با تاکید ویژه بر روش های تطبیق و آزمایش حرارتی مربوط به مخزن کوه راکی است. یکی دیگر از تحقیقات تمرکز بر شکستگی هیدرولیکی و تحریک proppants است، که برای توسعه غیر سنتی مخزن اهمیت دارد.

دوره آنلاین

گواهینامه انفورماتیک بهداشتی - این گواهینامه نیاز به 15 بار در دو ترم است. این فناوری اطلاعات و مراقبت های بهداشتی را برای ملاقات با صنعت در حال رشد پرونده های سلامت الکترونیک، تبادل اطلاعات سلامت و سایر ابزارهای مراقبت های بهداشتی درمانی تلفیق می کند. این گواهی مهارت های مدیریتی و رهبری را به متخصصان در زمینه ارائه می دهد.

کارشناسی ارشد بهداشت صنعتی بهداشت دورۀ تحصیلات - متخصصان حرفه ای می توانند این فارغ التحصیل را بدون اخراج از پست خود کسب کنند. این دوره غیر انتزاعی مبتنی بر یادگیری الکترونیکی شامل نه تنها سنجنده های سنتی IH، بلکه یک گزارش IH مبتنی بر تحقیق است. این دوره آنلاین دارای پیوند به محوطه دانشگاه است - نمونه برداری و ارزیابی خطر سلامتی را در آزمایشگاه ما کامل کنید.

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پروژه - یک دوره غیر انتزاعی مبتنی بر یادگیری الکترونیکی است که به مهندسین خدمات در پیشبرد مدیریت کمک می کند. این دوره نیاز به 30 اعتبار دارد، شامل سه بخش: برنامه های کاربردی مهندسی پیشرفته، مهندسی صنایع و مدیریت و مدیریت سازمانی و سازمانی. کلاس را هر هفته در نظر بگیرید و سخنرانی ها، سوالات و بحث ها را در کلاس مجازی برگزار کنید.

کمک های مالی: پلی تکنیک دانشگاه مونتانا کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیلی و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و هزینه های تحصیل را فراهم می کند، که این امر بسیار رقابتی است. بورس تحصیلی شامل بورس تحصیلی رون و جسی و تحصیلات تکمیلی محلی اسلوون است. شهروندان ایالات متحده و ساکنان دائمی نیز واجد شرایط کمک مالی فدرال می باشند (به صورت وام).

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Montana Tech

بهداشت صنعتی مسئول پیش بینی، تشخیص، ارزیابی، و کنترل عوامل محیطی که ممکن است در محل کار سلامت، راحتی و یا بهره وری کارگر تاثیر می گذارد. ... [+]

کارشناسی ارشد (MS) در بهداشت صنعتی

بهداشت صنعتی مسئول پیش بینی، تشخیص، ارزیابی، و کنترل عوامل محیطی که ممکن است در محل کار سلامت، راحتی و یا بهره وری کارگر تاثیر می گذارد. بهداشت صنعتی در نظر گرفته شده یک "علم"؛ با این حال، آن را نیز یک هنر است که شامل قضاوت، خلاقیت، و تعامل انسان. مهارت های ارتباطی بسیار مهم است.

اگر چه برخی از مشاغل ممکن است خطرناک تر از دیگران به نظر می رسد، کوتاه مدت، احتمال خطرات بهداشتی و بلند مدت در هر حرفه ای که آیا یک فرد در یک کارخانه دفتر و یا شیمیایی به کار گرفته است رخ دهد. صنعتی بهداشت نقش مهمی در تضمین این که محل کار به عنوان رایگان است از خطرات که ممکن است و که کارگران و جامعه بزرگ از تهدیدات بالقوه بهداشتی محافظت بازی کند. علاوه بر این، صنعتی بهداشت با مدیریت کار به پیش بینی مشکلاتی که می تواند رخ دهد و اقدام به جلوگیری از آنها را قبل از آنها اتفاق می افتد. همچنین، صنعتی بهداشت نقش مهمی در شکل دادن به سیاست های دولت و اجرای مربوط به سلامت و ایمنی کارگران بازی کند.... [-]

آمریکا بوته
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Montana Tech

برنامه کارشناسی ارشد رشته بین رشته ای (IMS) نیاز به دانش آموزان برای کار با هیات علمی برای طراحی یک برنامه تحصیلات تکمیلی که به اهداف دانشگاهی، خلاق و حرفه ای منحصر به فر ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد رشته بین رشته ای (IMS) نیاز به دانش آموزان برای کار با هیات علمی برای طراحی یک برنامه تحصیلات تکمیلی که به اهداف دانشگاهی، خلاق و حرفه ای منحصر به فرد خود می پردازد. این برنامه در دسترس دانشجویان مهندسی و علوم انسانی است. برنامه IMS ارائه می دهد گزینه غیر انتزاعی (37 اعتبار) و گزینه پایان نامه (31 اعتبار). گزینه غیر انتزاعی به طور معمول فقط برای آن دسته از دانش آموزانی که می توانند سابقه ای از نشریات و سخنرانی های رسمی و کتبی داشته باشند، در دسترس هستند. GPA مقطع کارشناسی ارشد 3.0 مورد نیاز است.... [-]

آمریکا بوته
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Montana Tech

6 گزینه مطالعه در زیر کارشناسی ارشد (MS) در برنامه های علوم زمین وجود دارد: زمین شناسی (وزارت مهندسی زمین شناسی)، هیدروژئولوژی (وزارت مهندسی زمین شناسی)، مهندسی هیدروژئول ... [+]

کارشناسی ارشد (MS) در علوم زمین

6 گزینه مطالعه در زیر کارشناسی ارشد (MS) در برنامه های علوم زمین وجود دارد: 1. ژئوشیمی

ژئوشیمی (گروه شیمی و ژئوشیمی) Geobiochemistry، تعاملات آب / راک / میکروب، ترمودینامیک سیستم های طبیعی، تکاملی ژئوشیمی و زندگی، ترمودینامیک مواد معدنی، و مهاجرت گونه آلاینده در آب و خاک.

نمای کلی گروه: ژئوشیمی رشته میان رشته ای از مطالعه که در آن علم شیمی استفاده می شود برای حل مشکلات علوم زمین است. مناطق مورد مطالعه شامل طیف کاملی از موضوعات از geobiochemistry، به تعاملات آب / راک / میکروب، ترمودینامیک سیستم های طبیعی، تکاملی ژئوشیمی و زندگی، ترمودینامیک مواد معدنی، و مهاجرت گونه آلاینده در آب و خاک.... [-]

آمریکا بوته
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Montana Tech

مهندسی متالورژی پردازش / مواد معدنی با تمام جنبه های متال و غیر فلزی و ساخت می پردازد. متالورژی و مهندسی فرآوری مواد معدنی - غلظت عبارتند از: استخراجی متالورژی، متالورژی ... [+]

کارشناسی ارشد (MS) در متالورژی و مواد

مهندسی متالورژی و مواد معدنی پردازش - غلظت عبارتند از: متالورژی استخراجی - فرآوری مواد معدنی، هیدرومتالورژی، استخراج فلزات در اثر حرارت، برنامه های کاربردی به بازیافت و مسائل زیست محیطی مانند بازیافت و درمان ضایعات. متالورژی فیزیکی - آلیاژ / ریخته گری، لحیم کاری، بیومواد، مواد هوا و فضا، فولاد، و جوشکاری. مهندسی مواد - کائوچو و مواد مرکب، سرامیک، intermetallics، تک بلورهای، عینک، و سیمان / بتن می باشد.... [-]

آمریکا بوته
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Montana Tech

مهندسی محیط زیست - دروس دوره بر آب، فاضلاب، خاک و اصلاح زیرسطحی، بازسازی جریان، مهندسی آلودگی هوا، تجزیه و تحلیل خطر سلامت، و پایداری محیط زیست. ... [+]

کارشناسی ارشد (MS) در مهندسی محیط زیست

مهندسی محیط زیست - دروس دوره بر آب، فاضلاب، خاک و اصلاح زیرسطحی، بازسازی جریان، مهندسی آلودگی هوا، تجزیه و تحلیل خطر سلامت، و پایداری محیط زیست. دانش آموزان گزینه پایان نامه در پروژه های تحقیقاتی مربوط به فناوری نانو، آب رمان و فن آوری تصفیه فاضلاب، نمونه زیستی، اثرات آلاینده، کیفیت هوا، و مدل سازی کار می کنند. یک گزینه غیر پایان نامه نیز موجود است.... [-]

آمریکا بوته
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Montana Tech

طراحی، ساخت و مدیریت معادن سطح و زیرزمینی در سراسر جهان با مدرک مهندسی معدن. پیگیری حرفه ای در زمینه مهندسی معدن و آماده شدن برای رفع نیازهای شدید توسعه منابع طبیعی مسئول ... [+]

آیا شما علاقه مند به صنعت معدن و می خواهید در سراسر جهان کار کنید؟

طراحی، ساخت و مدیریت معادن سطح و زیرزمینی در سراسر جهان با مدرک مهندسی معدن. پیگیری حرفه ای در زمینه مهندسی معدن و آماده شدن برای رفع نیازهای شدید توسعه منابع طبیعی مسئولیت پذیر در محیط زیست در سراسر جهان. دریافت پس زمینه جامع مهندسی با آموزش تخصصی در مکانیک مواد زمین شناسی، انفجار، حمل مواد، ارزش گذاری معادن، تهویه، ملاحظات محیط زیست، و طراحی و بهره برداری از معادن سطح و زیرزمینی.... [-]

آمریکا بوته
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Montana Tech

برنامه علوم و مهندسی مواد در دانشگاه Montana Tech دانشجویان را برای مشاغل در زمینه های مربوط به مواد مانند هوا فضا، مواد بیولوژیکی، مواد شیمیایی، مواد الکترونیکی، انرژی و ... [+]

برنامه تحصیلات تکمیلی علوم و مهندسی مواد

برنامه علوم و مهندسی مواد در دانشگاه Montana Tech دانشجویان را برای مشاغل در زمینه های مربوط به مواد مانند هوا فضا، مواد بیولوژیکی، مواد شیمیایی، مواد الکترونیکی، انرژی و فلزات آماده می کند. این برنامه بین رشته ای دانش آموزان را در منابع گروه های STEM شرکت می کند تا دانشجویان بتوانند در رشته تخصصی تخصصی انتخاب خود را به دست آورند.

کارشناسی علوم (MS) علوم مواد... [-]
آمریکا بوته
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Montana Tech

کارشناسی ارشد علوم در مهندسی برق فرصت های شغلی برجسته ای را فراهم می کند. Montana Tech ارائه می دهد دوره های فارغ التحصیل و پروژه های تحقیقاتی در زمینه های انرژی الکتریکی ... [+]

کارشناسی ارشد علوم در مهندسی برق فرصت های شغلی برجسته ای را فراهم می کند. Montana Tech ارائه می دهد دوره های فارغ التحصیل و پروژه های تحقیقاتی در زمینه های انرژی الکتریکی و قدرت، اتوماسیون و سیستم های کنترل، پردازش سیگنال و ابزار دقیق. دیگر زمینه های تأکید ممکن است به نیازهای دانش آموزان طراحی شده باشد.

دانشکده مهندسی برق Montana Tech یک رکورد عالی در جذب صنعت و پروژه های تحقیقاتی دولت دارد. این پروژه ها دانش آموزان را قادر می سازد تا مشکلات بسیاری را برای حل مسائل مربوط به زندگی واقعی حل نمایند. پروژه های تحقیقاتی فارغ التحصیل شده اخیر شامل موارد زیر است:... [-]

آمریکا بوته
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Montana Tech is the Solution

Montana University System Materials Science Ph.D.

Montana Tech
Address
1300 W. Park Street
MT 59701 بوته, مونتانا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 406 496 4304