توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مینروا خردمندانه حکمت انتقادی را به خاطر جهان پرورش می دهد.

از آنجایی که آینده ما بستگی به رهبران بهتر، نوآوران دقیق و شهروندان جهانی آگاهتر است، ما نسل های آینده از یادگیرندگان استثنایی، مادام العمر را برای همکاری در حل پیچیده ترین چالش های زمان ما آماده می کنیم.

Minerva عمیقا اصولی است و متعهد به افزایش پتانسیل و موفقیت شماست.

ما با پیشرفت پیشرفت فردی، به بهبود آینده ی جمعی ما تمرکز می کنیم. سازمان ما با هفت اصل راهنمايي تعريف شده است که هر تصميمي را که ما مي گيريم از هرگونه آشنايي و آشنايي با دانشگاهيان، زندگي مسکوني و توسعه حرفه اي آگاه مي سازد.

Minerva Schools at KGI براساس یک اتحاد قدرتمند ساخته شده اند.

Minerva برنامه های فوق العاده ای را با همکاری یکی از نوآورانه ترین موسسات فارغ التحصیل در جهان ارائه می دهد: KGI (موسسه تحصیلات تکمیلی Keck). KGI، رهبر علوم کاربردی، جدیدترین عضو کنسرسیوم کلارمونت محترم است که اغلب به نام "Ivies of the West" خوانده می شود.

مقدمه به مینروا

بن نلسون، بنیانگذار مینروا و استیون م. کاسیین، استاد دانشکده مینووا Minerva Schools at KGI ، مقدمه ای بر دیدگاه، آموزش و یادگیری، و پلت فرم یادگیری در قلب تجربه تجربیات دانشگاهی ارائه می دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Minerva Schools at KGI

21 ماهه، نیمه وقت کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تصمیم گیری (MDA) طراحی شده است تا مهارت های حرفه ای انتقادی را با تاکید بر تحقیق، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری عملی طراحی ک ... [+]

در دنیای فزاینده و پیچیده جهانی ما، تصمیم گیری موثر، نیاز به درجه بالایی از تفکر انتقادی و توانایی جمع آوری، تفسیر و عمل بر داده های مختلف دارد. Minerva یک برنامه اولیه از نوع خود را که مخصوصا برای تهیه رهبران قرن بیست و یکم برای تصمیم گیری های اساسی طراحی شده است، توسعه داده است. 21 ماهه، نیمه وقت کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تصمیم گیری (MDA) طراحی شده است تا مهارت های حرفه ای انتقادی را با تاکید بر تحقیق، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری عملی طراحی کند.... [-]

آمریکا سانفرانسیسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
21 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Minerva Schools at KGI

Address
1145 Market St, 9th Floor
94103 سانفرانسیسکو, کالیفرنیا, آمریکا