Read the Official Description

AACSB Accredited

Millsaps در سال 1890 توسط کلیسای متدیست تاسیس شد. انسان دوستی از عمده روبن وبستر Millsaps و دیگر رهبران متدیست در می سی سی پی فعال کالج برای باز کردن دو سال بعد در چه شد و سپس در حومه جکسون. آغاز متواضعانه بود: دو ساختمان، 149 دانش آموزان و پنج مدرسان. بیش از یک قرن بعد، Millsaps ثبت نام کرده است در حدود 1،100 دانشجو و هیئت علمی و کارکنان بیش از 300. زیبا دانشگاه 100 هکتاری در حال حاضر در قلب مرکز شهر جکسون واقع شده است. به رسمیت شناخته شده توسط چندین سازمان ملی، کالج همچنان به ارائه آموزش علوم انسانی جامع برای دانشجو از بیش از 27 کشور و 24 کشور جهان است.

چشم انداز

ساخت و ساز در شعار خود را، آگهی Excellentiam، میراث قوی خود را از عدالت اجتماعی، آزادی اندیشه، و انعکاس در سوال مهم زندگی و موقعیت مرکزی آن در شهرستان پایتخت از می سی سی پی، Millsaps درگیر دانشجویان در یادگیری و رهبری تجربه دگردیسی که منجر در رشد شخصی و فکری، تعهد به شهروندی خوب در جامعه جهانی ما، و تمایل به و تفاوت را در هر جامعه آنها را لمس موفق می شوند.

ماموریت

کالج Millsaps است به برتری علمی، پرس و جو باز و آزادی بیان اختصاص داده شده، اکتشاف ایمان به اطلاع حرفه، و شکل گیری خلاقانه از پیشرفت اجتماعی، اقتصادی، و فرهنگی منطقه ما.

دانشجویان بین المللی سال اول

کپی رسمی متن مدرسه خود را بالا به زبان اصلی با ترجمه رسمی به زبان انگلیسی. آزمون زبان انگلیسی، IELTS رسمی و یا نمرات TOEFL (اگر انگلیسی به زبان مادری نیاز IELTS / TOEFL ممکن است چشم پوشی است). برای دانش آموزان که زبان اول آنها انگلیسی نیست، Millsaps نیاز به IELTS نمرات گروه 6.5 و یا بالاتر، حداقل نمره 80 در تافل، 220 در تافل مبتنی بر کامپیوتر، و یا 550 در تافل مبتنی بر کاغذ. کد TOEFL Millsaps، 1471. شامل آزمون های استاندارد و یا ملی قابل اجرا (SAT، ACT، AP، IB، در سطح یا سایر آزمایشات). کپی از صفحه گذرنامه ID. تأیید بین المللی Millsaps از حمایت مالی است.

دانشجویان بین المللی

دانشجویان انتقالی باید رونوشت برای هر کالج آنها را به زبان اصلی با ترجمه رسمی به زبان انگلیسی با حضور ارسال کنید. آزمون زبان انگلیسی، IELTS رسمی و یا نمرات TOEFL (اگر انگلیسی به زبان مادری نیاز IELTS / TOEFL ممکن است چشم پوشی است). برای دانش آموزان که زبان اول آنها انگلیسی نیست، Millsaps نیاز به IELTS نمرات گروه 6.5 و یا بالاتر، حداقل نمره 80 در تافل، 220 در تافل مبتنی بر کامپیوتر، و یا 550 در تافل مبتنی بر کاغذ. کد TOEFL Millsaps، 1471. دانش آموزان با کمتر از سی ساعت از کار در سطح کالج باید یک کپی رسمی متن دبیرستان خود را در زبان اصلی و ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و نمرات آزمون های استاندارد و یا ملی (SAT، ACT، AP، IB، در سطح یا سایر آزمایشات را انتخاب ). کپی از صفحه گذرنامه ID. تأیید بین المللی Millsaps از حمایت مالی است.

متقاضیان خواهد شد بر اساس سابقه تحصیلی خود، کار البته گرفته، عملکرد در کار دروس و عملکرد در آزمون های استاندارد انتخاب شده است. اطلاعات مربوط به زندگینامه متقاضی، فعالیت های فوق برنامه و مقاله، همراه با یک مشاور و معلم توصیه، نیز در فرایند تصمیم گیری در نظر گرفته شود.

دانشجویان بین المللی تبادل

مراحل ذکر شده در صفحه تبادل دانش آموز بین المللی ما را دنبال کنید.

دانشجویان بین المللی تحصیلات تکمیلی

متقاضیان برای Millsaps MBA یا MACC برنامه ها باید به طور مستقیم به دانشکده تحصیلات تکمیلی اعمال می شود.

2015-16 برآورد هزینه ها بین المللی دانشجویی (9 ماه)

شهریه - 33،306 $ هزینه - 2204 $ مسکن - 7006 $ وعده های غذایی - 5406 $ کتاب و لوازم - 1100 $ داخلی Transportation- 550 $ بیمه بهداشت و درمان - 600 $ متفرقه - 1100 $ کل برآورد: 51،272 $

*این حداقل هزینه برای مسکن است. هزینه های متفاوت بسته به نوع از محل اقامت انتخاب شده است.

**این هزینه برآورد بر اساس استاندارد "7 گوشه" طرح استاندارد و متوسط ​​سن دانش آموز است. هزینه بر اساس سن و پوشش متغیر هستند.

***هزینه های بالا شامل حداقل مورد نیاز است. دانشجویان باید برای هزینه های اضافی شخصی، احتمالات، و هزینه های استراحت تابستان / زمستان آماده شده است. اگر شما نمی خواهد به خانه برای تابستان سفر لطفا مطمئن شوید که برای برنامه ریزی بر این اساس برای هزینه های اضافی.

بورس های تحصیلی بین المللی شایستگی دانشجو

دانشجویان بین المللی به طور خودکار برای کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی در نظر گرفته. در زیر بین المللی ساده شده سیستم انتخاب بورس تحصیلی Millsaps به شما کمک کند بورس تحصیلی خود را برآورد است. دبیرستان دانش آموز و / یا محل کار کالج است Millsaps به آمریکا GPA در مقیاس 4.0 تبدیل شده است. جایزه نهایی خواهد شد با معیارهای اضافی مانند دقت برنامه تحصیلی دانش آموز و دبیرستان ها و / یا برنامه درسی دانشگاه، رهبری، دخالت های فوق برنامه، توصیه نامه ها، روابط فارغ التحصیلان / میراث، مناسب نهادی تعیین و علاقه نشان داده است. بدون نرم افزار جداگانه برای کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی مورد نیاز است. دانش آموزان ممکن است واجد شرایط برای هنری، موسیقی و یا استعداد تئاتر است. کمک های مبتنی بر نیاز است برای دانشجویان بین المللی از طریق کالج Millsaps است.

ردیف 1- 30000 $ - شهریه کامل متقاضیان بین المللی با معدل 3.9 معادل یا بالاتر به طور خودکار پس از ارائه یک نرم افزار کامل در مقطع کارشناسی برای پذیرش در نظر گرفته شود.

ردیف 2 - $ 23،000 - 27،000 متقاضیان بین المللی با معادل 3.5-3.89 معدل به صورت خودکار پس از ارائه یک نرم افزار کامل در مقطع کارشناسی برای پذیرش در نظر گرفته شود.

ردیف 3 - $ 16،000 - 22،000 متقاضیان بین المللی با معادل 3.0-3.49 معدل به صورت خودکار پس از ارائه یک نرم افزار کامل در مقطع کارشناسی برای پذیرش در نظر گرفته شود.

توجه: تمام هزینه های تحصیلی تجدید پذیر مشروط به ملاقات معیارهای واجد شرایط بودن خاص ارائه با جایزه هستند. بورس های تحصیلی شایستگی انجام سالانه افزایش نمی دهد. متوسط ​​افزایش هزینه های حضور و غیاب است که در 5٪ در سال برآورد شده است.

اقدام اولیه

اقدام اولیه یک گزینه پذیرش غیر الزام آور است که اجازه می دهد تا دانش آموزان سال اول به اطلاع رسانی اولیه تصمیم پذیرش Millsaps در حالی که داشتن نه اجازه دهید که کالج را از تصمیمش را تا ماه مه 1 است. دانش آموزان تحت گزینه اقدام اولیه پذیرفته رایگان به درخواست مدارس دیگر می باشد. در دست اقدام اولیه، شما باید اعمال و ارائه تمام اسناد حمایت از 15 نوامبر. دانشجویان پذیرفته خواهد شد نه بعد از ژانویه 15 اعلام شده است. دانشجویان پذیرفته شده ممکن است سپرده ثبت نام خود را در هر زمان تا تا زمانی که نامزد پاسخ ها تاریخ مه 1 ارسال کنید.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Millsaps College

کارشناسی ارشد برنامه درسی حسابداری طراحی شده است به دانش آموزان با عمق و وسعت بیشتری در آموزش حسابداری از لیسانس حسابداری و یا کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی مدیریت کسب و کار ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری

کارشناسی ارشد برنامه درسی حسابداری طراحی شده است به دانش آموزان با عمق و وسعت بیشتری در آموزش حسابداری از لیسانس حسابداری و یا کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی مدیریت کسب و کار. دانش آموزان با مدرک کارشناسی در حسابداری و دانشجویان با درجه در زمینه های دیگر از حسابداری ممکن است درجه MACC دنبال، اگر چه دانش آموزان با پس زمینه دانشگاهی کم و یا هیچ در حسابداری و یا کسب و کار مورد نیاز را به مقطع کارشناسی و یا پایه و اساس دوره های اضافی را به واجد شرایط برای دوره های سطح 600 .... [-]

آمریکا Jackson

کارشناسی ارشد(MSc)

Millsaps College

از تمام انواع زیادی از ترکیبی از ماده در جهان، تنها ترکیبی ما که می دانیم آگاه است - که احساس می کند، فکر می کند، شگفتی، به یاد می آورد، قضات، امیدها، آرزوها، محاسبه، و خ ... [+]

کارشناسی ارشد در مطالعات علوم اعصاب شناختی و

از تمام انواع زیادی از ترکیبی از ماده در جهان، تنها ترکیبی ما که می دانیم آگاه است - که احساس می کند، فکر می کند، شگفتی، به یاد می آورد، قضات، امیدها، آرزوها، محاسبه، و خواسته - مغز است. این به خودی خود یک رمز و راز قابل توجه است. مغز انسان حدود 75٪ آب، 10٪ چربی، 8٪ پروتئین، و درصد کمی از کربوهیدرات و نمک های معدنی است. به طور جداگانه گرفته، هیچ یک از این چیزها فکر می کنم. کنار هم قرار دادن در یک توده، هنوز هیچ تفکر. اما سازماندهی مواد را در راه حق ... و آن را از خواب بیدار.... [-]

آمریکا Jackson

Millsaps College - A Closer Look

Millsaps College Tour