Midway University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

Midway University ، واقع در میدوی ، کنتاکی ، یک کالج هنری لیبرال خصوصی و غیرانتفاعی است که در سال 1847 توسط دکتر لوئیز ال پینکرتون ، به عنوان اولین مدرسه در ایالات متحده که به زنان یتیم و محروم خدمت می کند ، تأسیس شد . با گذشت سالها ، این مدرسه تکامل یافت و به دبیرستان Pinkerton ، کالج Midway Junior ، کالج Midway و در 1 ژوئیه 2015 ، Midway University .

امروز ، Midway University رهبر در ارائه فرصت های آموزشی برای زن و مرد است که مایل به ادامه تحصیل هستند. پردیس اصلی فرصتی برای یادگیری و زندگی بی نظیر برای دانشجویانی است که به دنبال مدرک کارشناسی خود هستند. میدوی همچنین برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را با فرمت شتاب ارائه می دهد که دانش آموزان در شب یا به صورت آنلاین در کلاس ها شرکت می کنند.

Midway University مدتهاست که به واسطه تعالی خود در سراسر کنتاکی و خارج از کشور در زمینه های برنامه های تجاری ، مطالعات سوارکاری ، پرستاری / بهداشت و آموزش معلمان شناخته شده است. با بیش از 30 رشته و حوزه تمرکز ، برنامه های ما با نیازهای نیروی کار منطقه مطابقت دارد و در بسیاری از بخش های تجاری قابل اجرا است.

این دانشگاه برای اعطای مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد تأیید شده است.

ما یک موسسه خصوصی و مبتنی بر هنرهای لیبرال با رشته های متمرکز بر حرفه هستیم. ما برنامه های کارشناسی سنتی ترم و همچنین برنامه شتاب روزانه و برنامه های کارشناسی و کارشناسی آنلاین را تسریع می کنیم. دانشجویان ما از سراسر ایالات متحده و بسیاری از کشورهای بین المللی هستند. داستان ما یک داستان منحصر به فرد است که از ایده ای برای آموزش زنان یتیم متولد شده است.

پردیس زیبای ما در 200 هکتار در میدوی ، کنتاکی در وودفورد واقع شده است و یک مزرعه اسب کار است. فقط پانزده دقیقه با لکسینگتون فاصله دارد ، پردیس ما در مرکز کشور اسب بین المللی مشهور بین المللی کنتاکی قرار دارد و با برخی از مزارع برتر Thoroughbred در جهان احاطه شده است.

میدوی ، کنتاکی یک شهر بسیار زیبا و تاریخی است که در دهه 1830 توسط یک شرکت راه آهن تأسیس شد. قطارها هنوز هم در شهر و دانشگاه ما هر روز اجرا می شوند. مرکز شهر میدو به عنوان یک منطقه ناهار خوری منطقه ای و بوتیک های بی نظیر آن شناخته شده است که روزانه بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.

Midway University هر ترم برای دانشجویان ما میزبان رویدادهای دانشگاه است و بسیاری از آنها برای جامعه میدوی باز است. هر Midway University تابستانی Midway University و Renaissance Midway ، یک سازمان جامعه غیرانتفاعی ، میزبان جشنواره هنرهای هنری فرانسیسکو هستند که یک جشنواره هنری فقهی است. سالانه بیش از 5000 بازدید کننده در طول جشنواره دو روزه به دانشگاه می آیند.

بیانیه مأموریت

Midway University دانشجویان را برای دستیابی به رشد فردی ، شهروندی مسئولانه و مشاغل پرمعنی از طریق تجربیات شخصی سازی دانش آموزان درگیر می کند و آنها را به چالش می کشد. (مصوب 8 نوامبر 2018)

بیانیه چشم انداز

Midway University مؤسسه ای پر جنب و جوش و متنوع است که متعهد به تعالی دانشگاهی و رشد فردی است.

ارزش های

Midway University ارزشهای اصلی را که توسط کلیسای مسیحی (شاگردان مسیح) مشترک است و حمایت می کند ، تقویت می کند و اعتقادات بنیانگذار ما ، دکتر ال ال پینکرتون را نشان می دهد. این مقادیر عبارتند از:

  • ارزشمند بودن عزت همه مردم
  • با صداقت و مسئولیت عمل می کند
  • دیدن خود به عنوان بخشی از جامعه
  • زندگی در یک بستر جهانی
  • ارائه خدمات به دیگران
  • پیگیری یادگیری مادام العمر

اعتباربخشی

Midway University توسط انجمن جنوبی دانشکده ها و دانشکده های مدارس در کالج ها به منظور اعطای مدرک دانشگاهی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد اعطا می شود. برای سؤال درباره اعتباربخشی Midway University با کمیسیون دانشکده ها در 1866 Lane South Lane ، Decatur ، Georgia ، 30033-4097 تماس بگیرید یا با 404.679.4500 تماس بگیرید. (اصلاح شده در فوریه 2013)

اعتبارنامه برنامه به شرح زیر است:

برنامه های پرستاری

برنامه های پرستاری ADN ، BSN و MSN توسط کمیته اعتباربخشی آموزش در Nursing، Inc (ACEN) ، 3343 Peachtree Road NE ، Suite 850 ، Atlanta، GA 30326 ، تلفن 404.975.5000 ، نمابر 404.975.5020 اعتبارسنجی شده است. acenursing.org)
برنامه ADN Midway University توسط هیئت پرستاری کنتاکی (KBN) ، 312 ویتینگتون پارکوی ، لوئیزویل ، KY 40222 ، تلفن 800.305.2042 ، نمابر 502.696.5762 (www.kbn.ky.gov) تأیید شده است.

برنامه های آموزش

تابلوی استاندارد های آموزشی و حرفه ای کنتاکی (EPSB) ، 100 جاده فرودگاهی ، طبقه 3 ، فرانکفورت ، KY 40601 ، تلفن 502.564.4606 ، فکس 502.564.7080 (www.kyepsb.net).

زندگی دانشگاهی

دانشجویان در میدوی فرصتی برای تجربه یک تجربه منحصر به فرد در کالج دارند. زندگی در دانشگاه و یا حتی مسافرت دانشجویان ما به کلاسهای کوچک و دانشگاهیان عالی دسترسی دارند ، اما آنها همچنین به یک شبکه از دوستان و احساس واقعی جامعه دست می یابند. نزدیکی که دانش آموزان ما تجربه می کنند ، پایه و اساس دوستی پایدار و همچنین پیوندهایی است که آنها با اعضای هیات علمی و کارمندان تشکیل می دهند.

زندگی زندگی

بخش زندگی اقامتگاه میدوی متمرکز بر ایجاد یک جامعه قدرتمند و درگیر زبان آموزان است. با زندگی در محوطه دانشگاه ، این امید صمیمانه ما است که می توانید پیشرفت خود را به طور کامل در داخل و خارج از کلاس بپذیرید. زندگی در اجتماع می تواند با چالش های بی نظیری همراه باشد ، اما جوایز شگفت انگیز از دوستی ، رشد و ارتباط را به همراه دارد. در طی سالهای زندگی با ما ، ما تلاش خواهیم کرد تا از نظر علمی ، اجتماعی ، شخصی و معنوی از شما حمایت کنیم.

سه سالن اقامت برای اسکان در دانشگاه در دسترس است - Buster Hall، Belle Wisdom، and Pink Pinkon Hall. برای حمایت از شما ، ما دستیارهای اقامت داریم که در هر طبقه زندگی می کنند. این رهبران Midway کارشناسی ارشد برای ارتباط شما با ساکنان دیگر و دانشگاه از طریق فعالیت های جذاب و خلاقانه اختصاص داده شده اند. یک مدیر مسکن حرفه ای نیز در هر ساختمان زندگی می کند و تلاش می کند تا از طریق ساخت رویدادها و مکالمات فردی ، هر دانش آموز را بشناسد. معاون دستیار و مدیر اقامت شما در اینجا برای شما هستند.

مکان ها

وسط

Address
Midway University,
512 E. Stephens St.

KY 40347 وسط, کنتاکی, آمریکا