Miami Ad School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گام در داخل Miami Ad School و شما واقعا احساس هیجان در هوا را احساس خواهید کرد. این مدرسه معمولی شما نیست و این به نظر یک مدرسه نیست. این بیشتر شبیه یک سرزمین عجایب دیجیتال است که پوشش تلوزیون پانل غول پیکر در حدود هر اینچ هر دیوار است. دانش آموزان در بی رنگی های استادیوم چند رنگی آویزان می شوند. برخلاف اکثر مدارس، کار دانشجویی آنها بر روی کاغذ تولید نمی شود و سپس روی دیوار آویزان می شود. مدرسه در واقع، کاغذ کمتر؛ همه چیز به صورت دیجیتال و دیجیتالی ارائه شده است و بر روی صفحه نمایش تلویزیون نشان داده شده است.


یک گروه از دانش آموزان با گروه دیگری از دانش آموزان صحبت می کنند، اما در واقع دو هزار مایل فاصله دارند. آنها از سیستم حضور مجازی ویدیو مدرسه به نام "face2face" استفاده می کنند که میامی را به تمام مدارس دیگر شبکه متصل می کند. در بخش دیگری از مدرسه، یک گروه از کپی رایتندر در میامی با گروهی از مدیران هنری در سانفرانسیسکو همکاری می کند و معلم با آنها از یک آژانس تبلیغاتی در نیویورک صحبت می کند. این آینده است؛ این است که چگونه همه آژانس های تبلیغاتی و شرکت های طراحی روزانه کار می کنند و بیشترین نوآوری ها در حال حاضر در این راه کار می کنند. CP B از این سیستم بین دفاتر خود در میامی و در بولدر استفاده می کند، اما آنها نیز از طبقه اول و طبقه دوم خود استفاده می کنند. (انسان ها واقعا تنبل هستند، آیا آنها نیستند؟)

تبلیغات را فراموش کنید، فکر می کنم فرهنگ پاپ.

مفهوم قدیمی خود را از مدرسه فراموش کنید در عوض تصور کنید که جایی که افراد خلاق هر روز دوشنبه یا جمعه از یک جایی در جهان پرواز می کنند، مغز خود را با راهنمایی ها، ترفندها و تکنیک ها پیچیده کنید و ایده های خود را از بین ببرید یا آنها را به بهشت ​​بخوانید، همین ایده در طول هفته.

هر روز یک چالش است و هر وظیفه یک کابوس است - یا نه. شاید شما یک فلاش درخشان از بینش خود را از چیزی شریک خود را گفت و یا شاید هومر سیمپسون گفت: این. یا اوباما یا مردی که هرکسی را در Grand Theft Auto سوءاستفاده می کند. شما فکر می کنید که شما در حال مطالعه هنر جهت گیری یا طراحی copywriting یا طراحی گرافیکی یا عکاسی هستید، اما شما واقعا در حال مطالعه فرهنگ پاپ و پیدا کردن راه هایی برای مهندسی فرهنگ پاپ به هیچ وجه هیچ وقت فکر نمی کردید. در گذشته بچه های خلاق، همه چیز سیاه بود. این روزها شما ممکن است یک کلبه با یک نماد درخشان یک گردباد در پشت در نظر بگیرید. یا حداقل یک جفت بال روی فلیپ فلاپ شما.

مکان ها

ساحل میامی

Address
Miami Ad School
955 Alton Road

33139 ساحل میامی, فلوریدا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: