Meridian University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Meridian University می کوشد تا بتواند از طریق تأثیر تحول آمیز خردمندانه در حوزه های مختلف بخش های دولتی و خصوصی با دسترسی جهانی و ارزش محلی ، توسعه انسانی را توسعه دهد. برنامه های تحصیلات تکمیلی Meridian در مشاغل ، روانشناسی ، آموزش و رهبری تحول گرا دانش آموزان را قادر می سازد تا اشتیاق را با حرفه ای در خدمت به اهداف بزرگتر اجتماعی ، فرهنگی ، زیست محیطی و توسعه بپیوندند.

هر یک از مدارک مریدین مجموعه مهارتها و ظرفیتهای یکپارچه ای را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که در اصول و شیوه های یادگیری تحول گرا همراه با کارهای بعدی مخصوص به درجه و تمرکز ، انتخاب شده توسط هر دانش آموز است. الگوی یادگیری منحصر به فرد Meridian دانش آموزان را قادر می سازد تا محل های اقامت در محل ، یادگیری آنلاین ناهمزمان و تماس های ویدئویی را برای ایجاد یک مسیر آموزشی که متناسب با زندگی و دید آنها از طریق بستر فناوری یکپارچه مریدین باشد ، فراهم کند.

مریدین توسط کمیته دانشگاه و ارشد WASC تأیید شده و برای شرکت در برنامه فدرال کمک دانشجویی توسط وزارت آموزش و پرورش آمریکا تأیید شده است. WASC وزارت آموزش و پرورش است که مجوز منطقه ای را برای مدارسی مانند دانشگاه کالیفرنیا در برکلی ، UCLA و دانشگاه استنفورد به رسمیت می شناسد. مدارک مجاز پروانه مریدین بیش از 25 سال توسط هیئت علوم رفتاری کالیفرنیا و هیئت روانشناسی شناخته شده است.

" Meridian University برنامه هایی بی نظیر در زمینه توانایی آنها برای یادگیری شناختی و تجربی در کنار هم ارائه می دهد."

- جین هیوستون ، صدراعظم

girl, young, student

چشم انداز و مأموریت: تعلیمی که دگرگون می شود

زمین ، این چیزی نیست که شما می خواهید؟ برای ظهور در ما ، نامرئی؟

آیا این آرزوی شما نیست ، که کاملاً وارد ما شوید

چیزی در خارج از ما باقی نمانده است؟

اگر تحول نباشد ، عمیق ترین هدف شما چیست؟

راینر ماریا ریلکه

تکامل انسان بیانگر عمیق ترین پتانسیل های زمین است. اصطلاح مریدین زمین را سکونت و تصور می کند که توسط انسان ساکن شده و تصور می شود. فرهنگی که انسانها از آن تصور کرده اند نیاز فوری به تحول دارد. حرفه های روانشناسی ، تجارت و رهبری تحول گرا می تواند در جهت کمک به نقش مهمی در امکانات معاصر برای تغییر فرهنگ نقش داشته باشد. برنامه درسی Meridian University یک رویکرد یکپارچه برای تحول شخصی و فرهنگی در سازمانها ، جوامع و جوامع دارد.

Meridian University با هدایت یک چشم انداز انتگرال در تلاش است تا رهبران را با ظرفیت ها ، مهارت ها و دانش لازم برای تغییر حرفه های روانشناسی ، تجارت و رهبری تحول گرا آموزش دهد. ظرفیت های رهبری شجاعت ، شفقت ، شفافیت ، وجدان و خودآگاهی تجسم یافته ، در کنار هم عقل و صداقت لازم برای تغییر حرفه ها و فرهنگ گسترده تر را تشکیل می دهند. یادگیری تحول آمیز در مریدین ظهور این ظرفیت ها را تجزیه و تحلیل می کند که همراه با توسعه مهارت های پرس و جو خلاق و دستیابی به دانش حرفه ای ، تعهد مریدین را برای حفظ آموزش و پرورش تحقق می بخشد.

تعهد مریدین به تعامل عمومی و حرفه ای از طریق مرکز یادگیری تحول گرا توسعه یافته است.

وقتی زمین را از ماه می بینید ، هیچ شکافی در بین ملل یا ایالت ها مشاهده نمی کنید.

این ممکن است واقعاً نمادی باشد برای اساطیر جدید.

این کشوری است که می خواهیم جشن بگیریم.

و این افرادی هستند که ما با آنها یکی هستیم.

جوزف کمپبل

جلال انسان به ویرانی زمین تبدیل شده است. ویرانی زمین اکنون بزرگترین شرم و بزرگترین تهدید ماست. بنابراین ، همه برنامه ها ، سیاست ها ، فعالیت ها و نهادها از این پس باید در درجه اول با توجه به میزان مهار ، نادیده گرفتن یا تقویت روابط متقابل انسان با زمین مورد قضاوت قرار گیرند.
- توماس بری

مکان ها

Petaluma

Address
47 Sixth Street
94952 Petaluma, کالیفرنیا, آمریکا