Mercyhurst University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

واقع در اری، پنسیلوانیا، در یک تپه با دریاچه اروی، محوطه 75 هکتار ما به عنوان یکی از زیباترین مناطق منطقه شناخته شده است. عناصر معماری گوتیک انگلیسی در سرتاسر اصلی قدیمی ما، ساختمان های دانشگاهی و سالن های اقامت دانشجویی انجام می شود.

کارپه دیم

آموزش و پرورش Mercyhurst در آرمان های خدمات، مهمان نوازی، و کارآفرینی مبتنی بر الهام بخش است، آموزش مروجین را تشویق می کند توسعه احساسات مادام العمر و تعامل با جهان بزرگتر. با الهام از شعار ما، Carpe Diem، استادان و دانشجویان ما نوآوری و رهبری را در خدمت در نظر می گیرند، زیرا در دروازه های ما و در سراسر جهان تفاوت دارند.

مأموریت

ایمان و خدمات در دانشگاه رحمت

"شادی و امید، غم و اندوه و درد و رنج زنان و مردان زمان ما، به ویژه کسانی که به هر دلیلی فقیر یا آسیب دیده اند، شادی و امید، غم و اندوه و پیروان مسیح نیز هستند هیچ چیز واقعا انسان قادر به یافتن اکو در دلشان نیست ... به همین دلیل است که مسیحیان حس همبستگی عمیق با نژاد بشر و تاریخ آن دارند. " (Gaudium et spes، مقدمه 1)

چنین رویاها و واقعیات هر دانشگاه کاتولیک را درگیر می کند. آنها درخواست خاصی برای دانشگاه های مرسی که توسط خواهران رحمت، که زندگی خود را مرتکب شده اند، کار می کنند و به خدمت به فقرا، بیماران و تحصیل کنندگان خدمت می کنند. بنابراين، الهام در Gaudium et Spes بیانگر قلب هویت و مأموریت ماست. آموزش Mercyhurst با هدف جذب دانشجویان برای زندگی و ایجاد رهبران عدالت و خدمت است. در یک زمان تغییر اجتماعی و چالش، این الهام بخش دیدگاه ما درباره شخصیت ویژه دانشگاه ریکوس کاتولیک ما را روشن می کند.

الهام ما به ماجراهایی از مطالعه می پردازد و دیدگاه های ما را در یادگیری، تحقیق و تلاش های علمی درگیر می کند. چنین الهام بخش، مبنای عدالت اجتماعی-عدالت بسیاری از برنامه های آموزشی و آموزشی ما را تشکیل می دهد. در واقع، چنین الهام بخش اهداف دانشگاه ما را هدایت می کند. ما تمایل داریم این الهام را با کسانی که از طریق دروازه های ما می آیند، به دنبال تعالی علمی، تخصص حرفه ای و آینده ای پر از امید.

دیدگاه ما

Mercyhurst University به دنبال یک موسسه عالی آموزشی است که تعالی در هنرهای لیبرال، برنامه های حرفه ای و حرفه ای و خدمات در جوامع منطقه ای و جهانی را ادغام می کند.

بیانیه مأموریت ما

با توجه به هویت کاتولیک و میراث رفیق، Mercyhurst University ، زنان و مردان را در یک فرهنگ که در آن دین و دلیلی با یکدیگر شکوفا می شوند، جایی که زیبایی و قدرت هنرهای لیبرال با قدردانی از شأن کار و تعهد به خدمت به دیگران، آموزش می دهد. جامعهی دانشگاه با اعتماد به نفس در میزان اوراق قرضه دانشآموزان، جامعه دانشگاهی از تصویر دانشجویان است که انتخاب آنها در زندگی و کار آنها را قادر میسازد تا ارزشهای انسانی و معنوی موجود در واقعیتهای روزمره را درک کنند و رهبری را در خدمت به سمت دنیای مجازی

ارزشهای اصلی ما

ما هستیم:

 • به لحاظ اجتماعی مهربان، - رحمت، کرامت انسانی را احیا می کند، روابط اجتماعی ما را گسترش می دهد، و ما را قادر می سازد تا با دیگران همدردی کنیم.
 • مسئولیت جهانی - جهانی سازی ما را به چالش می کشد تا یاد بگیرد که چگونه منابع زمین را به صورت عقلانه و با همتایان خود با مردم متنوع آن عمل کند.
 • مهمان نوازی مهربان، - مهمان نوازی رحمت با پذیرش خود آغاز می شود، مردم را از سنت های مختلف مذهبی، قومی و فرهنگی تشویق می کند و به این ترتیب جوامعی را به وجود می آورد که تنها تحمل را تحمل می کنند.
 • هوش عاطفی خلاقانه - عادتهای پر زرق و برق، عقلانی و انتقادی که از آرمانهای برتر برای جامعه آکادمیک حمایت میکنند، ما را در جستجوی مادامالعمر برای آنچه درست، خوب و زیبا است، تشویق میکند.
 • بازتابنده آگاه است - محيط مسیحی ما، خود بازتاب و تفکر رفتار انسان را تشویق می کند، تعادل ذهن، بدن و روح را ترویج می دهد و در نهایت فرصتی برای ایجاد یک قطب اخلاقی برای زندگی یکپارچگی ارائه می دهد.
 • سفیران خدمات

تماس

اداره مهاجرت مأموریت، که در سال 2008 تأسیس شد، به رئیس جمهور Mercyhurst University در ترویج و تطبیق مأموریت آموزشی دانشگاه و اعتقادات و ارزش های هویت کاتولیک و میراث خواهران رحمت کمک می کند، همانطور که در بیانیه ماموریت و هسته ارزش های موسسه کار دفتر بسیار فشرده است، اما اساسا به آموزش و تشویق همه اعضای جامعه دانشگاه از دانش آموزان به امدادرسانی برای پیشبرد ماموریت Mercyhurst است. به همین ترتیب، مراقبت های ویژه ای برای کاتولیک ها و حمایت از خواهران رحمت و خدمت دارد.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

آمار سریع

 • Mercyhurst چهار ساله، کاتولیک، دانشگاه آزاد هنر، تاسیس شده توسط خواهران رحمت در سال 1926
 • Mercyhurst در سال 2012 به دانشگاه اعطا شد
 • بیش از 59 دانشجوی کارشناسی (با 67 غلظت)، 10 مدرک فوق لیسانس و 12 مجوز تحصیل در دانشگاه
 • Mercyhurst University ارائه می دهد 24 ورزش وسط سطح ورزشی، با تیم های لیکرز در 12 ورزش زنان و 12 ورزش مردانه. دو برنامه در سطح NCAA Division I (هاکی روی مردان و زنان) رقابت می کنند، در حالیکه 21 تیم در مرحله دوم رقابت می کنند. بولینگ زنان در سالهای 2019-20، 25 بازی ورزشی Mercyhurst را تبدیل خواهد کرد
 • پردیس 75 هکتار مرکزی Mercyhurst در اری، پنسیلوانیا، تنها شهر پورت ایالت است؛ این دانشگاه حدود 100 مایل از کلیولند، اوهایو و بوفالو، نیویورک و 130 مایلی شمال پیتسبورگ، پنسیلوانیا است.
 • اعتباربخشی: وزارت آموزش و پرورش پنسیلوانیا؛ شورای آموزش کارهای اجتماعی؛ کمیسیون اعتباربخشی برنامه های مدیریت مهمانداری؛ انجمن ملی مدارس رقص؛ انجمن ملی تربیت ورزشکاران؛ انجمن فیزیوتراپی آمریکا؛ انجمن ملی دانشکده های موسیقی؛ و مجمع بین المللی مدرسان کسب و کار دانشگاهی
 • تمام وقت دانشجویان کارشناسی ارشد: 300
 • متوسط حجم کلاس: 20؛ همه دوره ها توسط هیئت علمی تدریس می شوند، فارغ التحصیل نمی شوند و یا دستیار های آموزشی نیستند

مشخصات کارشناسی

 • 41٪ مرد و 59٪ زن
 • حدود 40 درصد از دانش آموزان به عنوان کاتولیک شناخته می شوند؛ انواع سنت های مذهبی دیگر نمایش داده می شود
 • میانگین GPA: 3.41
 • میانه 50٪ SAT: 1170
 • میانه 50٪ ACT: 24
 • توزیع جغرافیایی: پنسیلوانیا، نیویورک، اوهایو، 41 ایالت دیگر و 46 کشور

آمار جالب

 • هنگامی که مادر بورژیا اگان به دنبال ساختن کالجش بود، پدر پدرش گرسون را برای ساختن آن «بر روی تپه» و «نزدیک آب» توصیه کرد. هنگامی که ساخته شد، Mercyhurst نشسته بالای تپه بزرگ اری، مشرف به دریاچه اری. بخشی از نام دانشگاه Hurst نام دانشگاه به "منطقه حصار بر روی تپه" می پردازد که در آن Mercyhurst خانه خود را پیدا کرد.
 • غارت پس از غار در دانشگاه ناتردام نامگذاری و مدلسازی شد. غارت، در اوج رکود بزرگ، توسط کارگران بیکار که با پدر سولیفان کار کرده بودند، برای ساخت غرفه برای تشکر از آشپزخانه روزانه سوپ، خواهران برای فقرا و از کار بیرون رفتند.
 • لابی کلیسای بسیاری از بازدید کنندگان معروف، از جمله خانواده Von Trapp و Eleanor روزولت دریافت کرده است.
 • نخستین مردی که از کالج Mercyhurst فارغ التحصیل شد، دانیل برک بود. او امروز عضو هیئت علمی دانشگاه است.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

مکان ها

اری

Address
501 East 38th Street
16546 اری, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید