توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای دریافت بیشتر از زندگی با گرفتن بیشتر از آموزش و پرورش خود: کالج رحمت پویا، متنوع منطقه کالج شهر نیویورک که دانش آموزان در یک ماموریت شخصی می باشد.

در سال 1950 تاسیس شد، رحمت ارائه می دهد بیش از 90 رشته کارشناسی و مدرک کارشناسی ارشد و گواهی در پنج مدرسه: کسب و کار، آموزش و پرورش، بهداشت و علوم طبیعی، علوم انسانی و علوم رفتاری و اجتماعی. کالج رحمت به چالش می کشد هیئت علمی و کارکنان آن به کار آموزش عالی برای هر کسی به اندازه کافی گرسنه برای به دست آوردن یک جای بهتر در زندگی است. با دانشگاه در دابز فری، برانکس، منهتن و Yorktown ارتفاعات، طراوت و چالاکی از فرهنگ کالج است که توسط یک بدن دانش آموز متنوع از سراسر منطقه حفظ شده است.

Mercy102

یک تجربه آموزشی تحول


رحمت به چالش می کشد هر یک از دانش آموزان کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به فراتر از انتظارات شخصی و فکری خود. فارغ التحصیلان رحمت نشان می دهد موفقیت و اعتماد به نفس در سراسر طیف حرفه ای و حرفه ای، و تاثیر آنها در جوامع خود و یا در سراسر جهان دارند عهد به یک تجربه آموزشی توانمند است.

جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش رحمت مکان به ارزش بالای خارج از کلاس درس یادگیری با تجربه در دنیای واقعی. این رویکرد به بورس تحصیلی دانش آموزان را تشویق به درخواست آنچه که در کلاس درس با زندگی پس از فارغ التحصیلی یاد بگیرند. کار دانشکده مشهور جهان رحمت از نزدیک با دانش آموزان در این پروژه ها.

Mercy_York

رحمت است برای اتصال دانش آموزان با جهان است. این کالج دارای یک سنت غنی خدمت به جامعه از طریق "می دهد رحمت برگشت" ابتکار، که دانش آموزان را تشویق به شرکت در، و فرصت های سرب، یادگیری خدمات. این بازتابی از تاریخ رحمت و مقادیر موجود در مهر و موم کالج رحمت (Inserviendo Consumere، مصرف در خدمات) است.

در دانشگاه وقایع و تجربیات سفر بین المللی کمک به دانش آموزان کشف و درک فرهنگ دور از خانه. فارغ التحصیلان ما شهروندان درگیر هستند.

Mercy101

مزیت PACT


متعهد به حمایت از دانش آموزان در طول آموزش، کالج رحمت ارائه می دهد یک تجربه یادگیری شخصی است که شامل قرارداد برنامه دستاورد شخصی کالج (PACT). PACT یک برنامه نظارت در سراسر کشور شناخته که به عنوان یک مدل برای موفقیت دانش آموز در خدمت است. www.mercy.edu/ 877-رحمت بروید.

مربی PACT شما فرد نقطه خود را که به شما کمک میکند زندگی دانشگاهی حرکت است. مربی شما کمک خواهد کرد شما را در درک و درخواست برای کمک های مالی، انتخاب درست بزرگ، را انتخاب کنید و ثبت نام برای کلاس ها، پیگیری پیشرفت علمی خود را، توسعه مهارت های رهبری، زمین کارآموزی، و آماده شدن برای مصاحبه های شغلی.

Mercy_ny

در یک محیط مورد نظر


محیط زیست طبیعی نفس گیر در رودخانه هادسون دانشگاه منظره رحمت در روستای زیبا از دابز فری متمایز می کند. خیابان اصلی دابز فری، فقط چند قدم با دانشگاه، ارائه می دهد و رستوران جذاب، بوتیک ها، خرید، کافی شاپ ها و یک زندگی اجتماعی پر جنب و جوش. یک ایستگاه قطار مترو شمال، واقع در محوطه دانشگاه، باعث می شود شهر نیویورک در دسترس است. شما در قلب منهتن می رسند، در ایستگاه بزرگ مرکزی، در کمتر از 30 دقیقه. بررسی هنر در موما، تجربه برادوی، اسکی روی یخ در برایانت پارک، کشف اپرا در مت، گرفتن یک بازی در استادیوم یانکی و یا سیتی درست، کشف پارک مرکزی، موزه هنر متروپولیتن و باغ گیاه شناسی، و به دست آوردن تجربه با تعداد بی شماری کارآموزی و فرصت های شغلی.

دانشگاه دیگر رحمت، واقع در منهتن، برانکس و Yorktown ارتفاعات، انعطاف پذیری و راحتی را ارائه دهد.قیمت
رحمت یکی از پایین ترین نرخ شهریه کالج خصوصی در کشور، و در ایالت نیویورک کمترین ارائه می دهد. این کالج نیز به دانش آموزان با فراهم می کند بسته های بورس تحصیلی سخاوتمندانه. آیا دانش آموزان مسکونی و یا رفت و آمد هستند، آنها را به ثروت از فرصت ها و تجربه کالج غنی سازی در کسری از هزینه ملی به طور متوسط ​​کشف کنید.

بیانیه ماموریت

Mercy_DF1

کالج رحمت به ارائه دانش آموزان با انگیزه فرصت برای تحول زندگی خود را از طریق آموزش عالی با ارائه هنرهای آزاد و برنامه های حرفه ای در محیط های یادگیری با کیفیت های شخصی و بالا، در نتیجه دانش آموزان آماده به کشتی سوار در مشاغل پاداش، برای ادامه یادگیری در طول زندگی خود و به عمل متعهد اخلاقی و مسئولانه در جهان در حال تغییر.

MercyMission
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Mercy College

با صنعت در حال رشد سریع تر از هر دیگر، برنامه های ما کمک خواهد کرد شما در دنیای دیجیتال بسیار زندگی ما به آن بستگی محافظت می کند. از آنجا که قهرمانان می تواند شغل میز داش ... [+]

از آنجا که قهرمانان می تواند شغل میز دارند

با صنعت در حال رشد سریع تر از هر دیگر، برنامه های ما کمک خواهد کرد شما در دنیای دیجیتال بسیار زندگی ما به آن بستگی محافظت می کند.

در جهان امروز هیچ چیز از دستیابی به آموزش و پرورش و مهارت های پیشرفته برای محافظت از اطلاعات خصوصی ما مهم تر وجود دارد. شرکت ها، دولت ها، اجرای قانون و افراد همه رو به پیچیدگی رو به رشد در جهان به طور فزاینده به هم پیوسته ما و نیاز به هر دو داده حفاظت و آماده شدن برای بدترین. کار خود را در برنامه MS امنیت سایبری شما را برای یک حرفه ای در یک سازمان دولتی، اجرای قانون، شرکت های خصوصی، بیمارستان ها، سازمان های مراقبت بهداشتی و ادارات آن آماده کند.... [-]

آمریکا ایالات متحده آنلاین نیویورک Dobbs Ferry ارتفاعات یورک تاون  + 1 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Mercy College

این مقطع کارشناسی ارشد علمی توسط دپارتمان آموزش ایالتی نیویورک ، دفتر امور حرفه ای ثبت شده است تا بتواند مدرک کارشناسی ارشد را برای دریافت مجوز در زمینه ازدواج در خانواده ... [+]

این مقطع کارشناسی ارشد علمی توسط دپارتمان آموزش امور ایالتی نیویورک ، دفتر امور حرفه ای ثبت شده است تا بتواند مدرک کارشناسی ارشد را برای صلاحیت مجوز در ازدواج و خانواده درمانی ارائه دهد.

این برنامه 48 اعتباری شامل دوره های درسی از:

نظریه و عملكرد سیستمهای خانوادگیمدل های معاصر زوج و خانواده درمانیارزیابی بالینی و روان درمانی خانواده های مشکل دارارزیابی و مداخله با سیستم های بزرگتری که خانواده ها با آنها تعامل دارندپیشگیری از مشکلات عاطفی ناشی از خشونت خانگی ، بیماری ، بیکاری و سیستم دادگاه... [-]
آمریکا Dobbs Ferry نیویورک
ژانویه 2020
انگلیسی
پاره وقت
5 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Mercy College

کارشناسی ارشد در حسابداری عمومی یک برنامه با ارزش افزوده است که یک 150 برنامه صدور مجوز صدور مجوز ساعت اعتبار ثبت شده است. پس از اتمام دوره های پیش نیاز و لازم ، می توانی ... [+]

کارشناسی ارشد در حسابداری عمومی یک برنامه با ارزش افزوده است که یک 150 برنامه صدور مجوز صدور مجوز ساعت اعتبار ثبت شده است. پس از اتمام دوره های پیش نیاز و لازم ، می توانید برای آزمون CPA حسابدار رسمی معتبر در ایالت نیویورک شرکت کنید. اگر شما دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری یا رشته دیگری هستید ، فوق لیسانس حسابداری عمومی برای شما مناسب است ، به خصوص اگر می خواهید یک حسابدار عمومی باشید یا یک حسابدار حرفه ای هستید که می خواهید با موسسه معتبر حسابداران عمومی آمریکا ملاقات کنید (AICPA) 150 معیار برنامه درسی اعتبار ساعت.... [-]

آمریکا Dobbs Ferry
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
14 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Mercy College

مدرک کارشناسی ارشد علوم (MS) در علوم کامپیوتر (CS) یک برنامه درسی نوآورانه شامل دو تخصص - توسعه نرم افزار و علوم داده ارائه می دهد. ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد علوم (MS) در علوم کامپیوتر (CS) یک برنامه درسی نوآورانه شامل دو تخصص - توسعه نرم افزار و علوم داده ارائه می دهد.

برنامه MS در CS با هدف تجهیز دانش آموزان به مبانی نظری لازم و همچنین دانش در مورد ابزارهای کاربردی مهم برای حل علوم داده و مشکلات توسعه نرم افزار

تخصص ها

دانشجویان توسعه نرم افزار فارغ التحصیلان آماده برای طراحی ، توسعه ، آزمایش و ارزیابی نرم افزار خواهند شد. دانش آموزان آموزش دیده اند که مسئولیت طراحی ، توسعه ، آزمایش و ارزیابی نرم افزار را بر عهده بگیرند.... [-]

آمریکا Dobbs Ferry نیویورک ایالات متحده آنلاین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Mercy College
Address
Mercy College 555 Broadway
10522 Dobbs Ferry, نیویورک, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 877-637-2946
Address
47 West 34th Street (Herald Square)
10001 نیویورک, نیویورک, آمریکا
تلفن
undefined
Address
1200 Waters Place
10461 نیویورک, نیویورک, آمریکا
تلفن
undefined
Address
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 ارتفاعات یورک تاون, نیویورک, آمریکا
تلفن
undefined
Address
ایالات متحده آنلاین, آمریکا
تلفن
undefined