Georgetown University - McCourt School of Public Policy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه سیاست های مک کورت در دانشگاه جورج تاون یک مدرسه دولتی است که در مرکز سیاست جهانی در واشنگتن مستقر است.

درباره مدرسه مک کورت

مأموریت ما این است که دانش آموزان خود را برای کمک به طراحی، تجزیه و تحلیل و اجرای سیاست های هوشمند و اجرای آنها در بخش های عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی در ایالات متحده و سراسر جهان، آموزش دهیم. مدرک لیسانس مک کورت مدرک سیاست عمومی است. مک کورت همچنین مدرک سیاست توسعه بین المللی، استاد اطلاعات علوم برای سیاست عمومی، استاد مدیریت سیاست، استاد اجرایی در سیاست رهبری، و همچنین دیگر برنامه های دوگانه و اجرایی ارائه می دهد.


55929_Campus_Picture.JPG

مرکز سیاست جهانی

محل سکونت ما در واشنگتن دی سی دانشجویان ما را در مرکز سیاست قرار می دهد، به آنها اجازه می دهد تا به بالاترین تمرکز کارآموزی و مشاغل سیاستی دست یابند و ما را قادر می سازند تا به عنوان مدرسان و مدرسان سیاستمدار به عنوان معلمان و سخنرانان معرفی شوند.

shutterstock_125858090.jpg

برنامه درسی کمی

برنامه تحصیلی دقیق و دقیق مدرسه McCourt، فارغ التحصیلان ما را از اول وقت خود جدا می کند. آنها با سطح تفکر انتقادی خود و همچنین دانش اساسی آنها در مورد مسائل کلیدی و رویکردهای تجزیه و تحلیل سیاست مشخص می شود. مأموریت مدرسه مک کورت این است که دانش آموزان خود را به مهارت های کمی و تحلیلی مورد نیاز برای طراحی، اجرای و ارزیابی سیاست های هوشمند در ایالات متحده و سراسر جهان بسپارند. برنامه درسی تنوع اهداف خود را نشان می دهد و آنها را برای مقامات بلند پایه دولتی و همچنین افرادی که در بخش غیر انتفاعی یا کسب و کار هستند، آماده می کند.

Dr. Holzer in the Classroom

پزشکان ارشد

دانش آموزان مدارس مک کورت از یک جامعه پر جنب و جوش و مشارکت محققان و متخصصان سیاست گذار می آموزند. استادان ما تحقیقات پیشرفته را برای شناسایی مشکلات مطرح شده و راه حل های موثر برای مهم ترین موضوعات امروز شامل امنیت اقتصادی، انرژی و محیط زیست، آموزش و پرورش، توسعه بین المللی، بهداشت و مراقبت های بهداشتی، انجام می دهد. آنها به طور منظم از دولت خواسته می شود تا در مقیاس وسیعی از موضوعات مطرح شده در سیاست، به دولت توصیه کنند.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

رهبران آینده آموزش

دانش آموزان ما آموزش دیده و آماده هستند تا سیاست را در عمل - در بخش های عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی، در ایالات متحده و در سراسر جهان قرار دهند. مک کورت با ساختن یک محیط فکری غنی و جذاب، بهترین دانشجویان را جذب و آموزش می دهد که رهبران سیاست گذاری فردا خواهند شد.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

مکان ها

واشنگتن

Address
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

20057 واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا