McCombs School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جایی که رهبری ™ درآمد کسب می کند

یکی از بزرگترین و مشهورترین مدارس تجاری در کشور، مدرسه کسب و کار McCombs در دانشگاه تگزاس در آستین به آموزش رهبران کسب و کار فردا در حالی که ایجاد دانش برای صنعت و جامعه اختصاص داده شده است. رتبه بندی تنها بخشی از داستان چیزی است که McCombs را خیلی بزرگ می کند، اما شروع خوبی است. ما یکی از چند مدرسه در کشور هستیم تا بتوانیم مقادیر بالا را در تقریبا تمام مناطق تخصصی کسب و کار سالانه US News به دست آوریم

McCombs تحصیل می کند بیش از 6000 مدرک کارشناسی، MBA، MPA و Ph.D. دانش آموزان هر ساله، ایجاد یکی از بزرگترین اثرات تجمعی هر مدرسه کسب و کار در جهان است. حدود 2000 حرفه ای نیز هر ساله در برنامه های سفارشی طراحی شده برای مدیران کار و شرکت هایشان شرکت می کنند. این برنامه ها در کلاس اول ما قرار دارند

مدرسه کسب و کار McCombs با ابتکار دانشگاه به دنبال یک دید جدید برای تحصیلات عالی است در حالی که آموزش رهبران که ارزش برای جامعه ایجاد می کنند. چشم انداز ما تبدیل شدن به یکی از برجسته ترین مدرسه های کسب و کار در جهان است. در سال های آینده، برنامه استراتژیک ما بر هفت طرح برای رسیدن به هدف تمرکز خواهد کرد.

آموزش عالی

از دانش آموزان McCombs در مورد جنبه های مورد علاقه خود در مدرسه بپرسید، و هرگز به کیفیت و دسترسی اساتید اشاره نمی کنند. این گروه پویا از رهبران دانش برای تولید تحقیقات مربوط به کسب و کار شناخته شده است (ما در میان مولدترین موسسات تحقیقاتی در کشور است) با آموزش که چالش ها و افزایش می یابد. اعضای هیات علمی McCombs نه تنها موارد معمول تجارت را پوشش می دهند، بلکه دانش کسب و کار را ایجاد می کنند.

مرکز تدريس تعالي

یک ابتکار برای مدرسه شامل افزایش حمایت از آموزش تعالی با ایجاد یک واحد نهادی برای حمایت از تلاش های دانشكده در ارتقای اثربخشی آموزش می باشد. مرکز تدریس عالی، همکاری های علمی را از طریق برنامه های رسمی آموزش، ارتباطات همتا با هم، از دیدار با فرصت های دیگران و دیگر برنامه های آموزشی، تسهیل می کند.

دانش آموزان McCombs

تمایز دانشآموزان McCombs برای ایجاد افتخار بهترین معلمان در بین اعضای هیات علمی ایجاد خواهد شد. در حال حاضر هشت عضو هیات علمی بخشی از آکادمی معلمان برجسته دانشگاه است. McCombs همچنین رهبر در ارائه فرصت های آموزشی تجربی از جمله دوره های 366P Practicum و برنامه رهبری در سطح مقطع کارشناسی، صندوق سرمایه گذاری و برنامه های بازاریابی و سرمایه گذاری در سطح MBA و مالیات MPA بوده است.

چالش های اجتماعی

مدرنترین مدرسه های کسب و کار در جهان با چالش های مهم انسانی مواجه هستند و با همکاری دانش پژوهان و برنامه ریزی های مرتبط با مسائل معاصر همکاری می کنند. مدرسه کسب و کار McCombs منحصر به فرد است که به گفت و گو در مورد دو مورد از مشکلی ترین مشکلات جهان، کافی انرژی و پایداری، نوآوری و خلاقیت کمک می کند.

شهرهایی که برنامه های آموزشی مک کوب را میزبانی می کنند، دارای توانایی های قابل توجهی در تولید و تولید انرژی های سنتی و جایگزین برخوردار هستند. تگزاس رهبر کشور در زمینه تولید نفت خام و گاز طبیعی و همچنین تولید انرژی باد است و آستین یک مرکز فن آوری در حال ظهور برای اشکال نوآورانه ارائه و حفاظت از انرژی است.

جامعه

اهداف مدرسه کسب و کار McCombs تنها در یک جامعه کاملا متعهد و هدفمند قابل دستیابی است. برای McCombs این انجمن شامل استادان، کارکنان، دانشجویان، حامیان و فارغ التحصیلان است.

این دانشگاه و افرادی که در اینجا آموزش و مطالعه می کنند شما را خجالت می کشند. دانش آموزان ما در کلاس درس با افراد با استعداد و متنوع از هر بخش از جهان در یک محیط یادگیری کالج، که توسط یکی از دانش آموزان به عنوان "رقابت های تعاونی" شناخته می شود، در کلاس درس شرکت می کنند. یادگیری در کلاس درس شروع می شود، اما در محوطه تحصیلی دانش آموز مدارس دانشگاه پردیآی از دانشگاه تگزاس در آستین، در اطراف شهر، و از طریق پروژه های دستکاری برای شرکت های تگزاس و جهان است. احتمالا در هیچ زمان دیگری در زندگی شما، چنین غرق شدن کامل در محیط تعالی، یادگیری و پیشرفت زندگی را تجربه نخواهید کرد.

شهر ما

آستین غافلگیر کننده ای برای دانش آموزان و بازدیدکنندگان تجاری از خارج از کشور بود، اما آب و هوای عالی شهر، فضای دوستانه و اقتصاد پر رونق دیگر اسرار نیست. در ماه مه 2010، کیپلینگر به نام آستین

دموگرافیان آستین را "شهر ایده ها" می نامند، یکی از چندین منطقه آمریکایی که کلاس جدید خلاقانه کارآفرینان، رهبران کسب و کار، هنرمندان و بینندگان این مدل را برای رونق اقتصادی آمریکا تغییر می دهد.

یک نیروی کار تحصیلکرده، یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی، یک محیط تجاری مطلوب، یک ساختار مالی مناسب و یک کیفیت عالی از زندگی، پنج دلیل عمده برای انتخاب شرکتهای آستین هستند. بیش از 800 شرکت نیمه هادی، انرژی، کامپیوتر و نرم افزار از آستین به خانه می آیند. سایر صنایع، مانند علوم زیستی، چند رسانه ای، فیلم، موسیقی و تدارکات و توزیع، به خوبی نمایان و رشد می کنند.

وب سایت ما را اینجا ببینید

مکان ها

آستین

Address
2110 Speedway, b6000
TX 78705 آستین, تگزاس, آمریکا

برنامه ها