Massachusetts Institute of Technology MIT

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MIT برای شکل دادن به آینده خود را تغییر شکل می دهد

دوره جدیدی از محاسبات و آموزش هوش مصنوعی ، تحقیق و نوآوری

پیشرفت ها در محاسبات در مرحله بعدی تاریخ بشریت تعیین کننده خواهد بود ، شاید با پیشرفت سیستم های هوش مصنوعی که تصمیم گیری و استدلال را تقویت یا جایگزین می کند. این فناوری ها فرصتهایی را ارائه می دهند که ما هنوز نمی توانیم تصور کنیم. اما آنها همچنین به سؤالات دیرینه درمورد موضوعات بزرگ ، علاقه عمومی را افزایش می دهند: حریم خصوصی ، امنیت عمومی ، ماهیت کار ، امنیت ملل. چگونه جامعه درک بهتر و گسترده تری از چنین سؤالاتی را ایجاد می کند و به راه حل هایی می رسد که در خدمت منافع عمومی باشد؟

کالج محاسباتی MIT Stephen A. Schwarzman یک اقدام جسورانه برای تسریع در تحقیقات و نوآوری پیشگام در محاسبات ، ایجاد آگاهی عمیق از پیامدهای اخلاقی و تأثیرات اجتماعی و مهمتر از همه ، آموزش رهبران برای آینده الگوریتمی است.

ریشه ها

ایجاد کالج محاسباتی MIT Schwarzman توسط گرایش های اصلی در داخل و خارج از MIT ایجاد می شود.

در انستیتو تعداد دانش آموزانی که رشته های برتر را انتخاب می کنند و کلاس های علوم کامپیوتر را انتخاب می کنند به اوج تاریخی رسیده است. و رشته های مشترک تازه ایجاد شده بین علوم کامپیوتر و سایر زمینه ها ، از جمله زیست شناسی و اقتصاد ، نیز محبوبیت زیادی دارند. کالج محاسباتی MIT Schwarzman می تواند برنامه های آموزشی جدید و نوآورانه ای ایجاد کند ، و متفکران محاسباتی خلاق و سازندگان را با آگاهی فرهنگی ، اخلاقی و تاریخی تولید کند تا از فناوری برای منافع مشترک استفاده کند - رهبرانی که امکانات جدید فن آوری را به جهانی ارائه می دهند. در ارزش های انسانی استوار است.

به طور مشابه ، در زمینه هایی بسیار فراتر از مهندسی و علوم - از علوم سیاسی و زبان شناسی گرفته تا انسان شناسی و هنر - فرصت هایی برای تحقیقات فعلی و آینده وجود دارد که از دانش و قابلیت های پیشرفته محاسباتی بهره مند شوند. این دانشکده در تلاش است تا محققان را قادر سازد تا در چنین تحقیقات در علوم کامپیوتر ، هوش مصنوعی و طیف گسترده ای از رشته ها شرکت کنند. اکتشافات آنها اثری غیرقابل اثبات بر آموزش ، محیط ، اخلاق ، طراحی ، امور مالی ، بهداشت ، موسیقی ، تولید ، سیاست ، امنیت ، حمل و نقل و موارد دیگر خواهد گذاشت.

در عین حال ، محاسبات و هوش مصنوعی به طور فزاینده ای در هر بخش از اقتصاد جهانی بافته می شوند و بخش دیجیتالی اقتصاد بسیار سریعتر از کل در حال رشد است.

این دانشکده با تکیه بر این روندها ، مطالعات و تحقیقات محاسباتی را در بسیاری از زمینه های تعالی MIT تقویت خواهد کرد ، و به نوبه خود جهت محاسبات تحقیق و آموزش را از طریق بینش این زمینه ها شکل می دهد.

رهبری

در فوریه سال 2019 ، MIT از انتصاب دن هوتنلوچر SM '84 ، دکترا '88 ، به عنوان رئیس افتتاحیه کالج رایانه MIT شوارتزمن خبر داد. Huttenlocher یک سازنده فصلی و رهبر سازمان های جدید دانشگاهی ، که اخیراً Cornell Tech در شهر نیویورک است ، پست خود را در آگوست سال 2019 بر عهده گرفت.

مکان ها

کمبریج

Address
Massachusetts Avenue,77
02139 کمبریج, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید