Marylhurst University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Marylhurst University یک موسسه هنری خصوصی، تحصیلات تکمیلی، لیبرال است. این برنامه های آموزشی و علمی معتبر را برای دانش آموزان طراحی می کند که باید مدرسه را با کار و مسئولیت های دیگر هماهنگ کنند.

درباره Marylhurst

دانشگاه بر یادگیری همکار، توجه شخصی و احساس جامعه متمرکز است. کلاس های کوچک، کلاس های سمینار، ارزیابی های قبلی، گزینه های یادگیری از راه دور و برنامه ریزی انعطاف پذیر، آموزش مریلورست را برای افرادی که زندگی فعال دارند، در دسترس قرار می دهد.

واقع در جنوب پورتلند، اورگان، محوطه زیبای و جادار مریلورست، پارکینگ رایگان برای دانش آموزان مسافرتی خود را ارائه می دهد.

دانشگاه کاتولیک Marylhurst در سال 1893 توسط خواهران از نام های مقدس عیسی مسی و مری تاسیس شد. امروز، Marylhurst ارائه خدمات با کیفیت و نوآورانه برای افراد با بسیاری از باورهای مذهبی و زمینه های.

مأموریت

Marylhurst University موسسه خصوصی تحصیلات عالی است که برای مردان و زنان هر نژادی یا مذهبی باز است. این امر به ایجاد آموزش ابتدایی پس از دوره متوسطه برای دانش آموزان خودمختار هر سن توصیه می شود. Marylhurst ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد به لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد، و به اهداف دیگر مانند انتقال حرفه ای، توسعه حرفه ای و غنی سازی شخصی.

Marylhurst متحد شده توسط میراث هنری کاتولیک و لیبرال خود را، بر منحصر به فرد بودن و کرامت هر شخص تأکید می کند و متعهد به بررسی ارزش ها و همچنین آموزش عالی با تحصیلات و حرفه ای است. Marylhurst University به دنبال کمک به دانش آموزان در پیشبرد اهداف خود برای مشارکت مسئول در یک دنیای به سرعت در حال تغییر با دنبال کردن و تشویق دانش آموزان خود برای پیگیری، ایده های صلاحیت، رهبری و خدمات است.

مکان ها

ماریلورست

Address
17600 Pacific Highway (Hwy 43)
97036-0261 ماریلورست, اورگان, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: