توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

در دانشگاه مارشال، ما زندگی را تغییر دهید و الهام بخش آینده فوق العاده ای.

دانش آموزان ما ضمیمه ارزش بالا به کلاس های کوچک ما، داشتن اعضای هیات علمی فعال در کلاس درس آموزش، در دسترس بودن فشرده مشاوره، منابع موفقیت دانش آموز استثنایی، امکانات مدرن، یک جامعه جهانی در حال رشد و برنامه نویسی فوق قوی.

اعضای هیئت علمی ما رهبران، مربیان و زنی وعلف هرزه کنی از استعداد هستند. آنها در حال ساخت یک تفاوت واقعی در زندگی دانش آموزان ما، که بسیاری از آنها در اینجا می رسند با پتانسیل عظیم اما فاقد یک نقشه راه قابل اعتماد برای موفقیت تحصیلی است.

فارغ التحصیلان ما قلب و روح از خانواده مارشال. آنها رفته اند منجر به 500 شرکت، برنده جایزه پولیتزر و کاپیتان صنعت، علوم، آموزش و هنر تبدیل شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Marshall University - College of Science

مدرک کارشناسی ارشد در شیمی یک برنامه دو ساله در درجه اول برای افراد علاقه مند به آموزش پیشرفته در شیمی و رشته های مرتبط در آماده سازی برای برنامه های دکترا و یا در رشته ه ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در شیمی یک برنامه دو ساله در درجه اول برای افراد علاقه مند به آموزش پیشرفته در شیمی و رشته های مرتبط در آماده سازی برای برنامه های دکترا و یا در رشته های صنعت، دولت، و یا آموزش و پرورش مدرسه متوسطه در نظر گرفته شده است. دانشجویان انتظار می رود به خوبی در یک یا بیشتر از پنج حوزه برنامه های تخصصی مبتنی: شیمی تجزیه، بیوشیمی، شیمی معدنی، شیمی آلی، شیمی فیزیک و. بخش شیمی در حال حاضر ارائه می دهد هر دو گزینه پایان نامه و غیر پایان نامه برای رشته شیمی MS. گزینه غیر پایان نامه مسیر جایگزین به ندرت مورد استفاده برای دانشجویان در حال حاضر به کار تمام وقت است و نیاز به مجوز وزارت. نیازهای اساسی همان گزینه پایان نامه، با این حال آن نیاز به 36 ساعت اعتبار فارغ التحصیل و گزارش مشکل به دنبال یک سخنرانی عمومی. این سازمان برنامه تضمین می کند که همه دانش آموزان پژوهش، نوشتن و عمومی زبان توسعه بدون در نظر گرفتن منطقه خود را از غلظت است.... [-]

آمریکا Huntington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Marshall University: The Sixth Brain Expo at Marshall