توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماریوت، مدرک ماریوت ماریوت، که به نام J. Willard و Alice S.M.M.، سهام بسیاری از ارزش های مشابه که یکی از موفق ترین شرکت های مهمان نوازی در جهان را ساخته است. هنگامی که شرکت خود را در سال 1927 تاسیس کرد، آقای ماریوت گفت: "موفقیت هرگز نهایی " ما در این رویکرد نوآوری های تشویقی را دنبال می کنیم، جزئیات را تماشا می کنیم و برای کمال تلاش می کنیم.

مأموریت

تحصیلات

 • برای جذب، توسعه و قرار دادن مردان و زنان از ایمان، شخصیت و توانایی های حرفه ای که رهبران برجسته می توانند با تغییر در یک محیط پویا و جهانی برخورد کنند.
  پژوهش
 • برای پیشرفت دانش با ساختن پایه های مفهومی قوی برای شناسایی و حل مشکلات مدیریت بحرانی، تمرکز ویژه ای بر رانندگان جهانی، تکنولوژیکی و کارآفرینی.

تماس با ما

 • برای گسترش نعمت آموزش و پرورش مدیریت به اعضای کلیسای جهانی.
  دوستی
 • برای ایجاد دوستان برای دانشگاه و کلیسای در سراسر جهان از طریق خدمات در سازمان های حرفه ای و با همکاری در توسعه برنامه های مدیریت آموزش و پرورش.

مدرسه

 • کالج کسب و کار بریگهام جوان در سال 1975 مدرسه مدیریت را به خود اختصاص داد. این مدرسه در سال 1988 به عنوان موسسین موسسه ماریوت J. Willard و Alice S.Mirard نامگذاری شد.
 • مدرسه ماریوتس در ساختمان N. Eldon Tanner، یک ساختمان هفت طبقه 120،000 فوت مربع، واقع در خیابان BYU در پروو، یوتا واقع شده است.

دانش آموزان

 • تقریبا 1900 دانشجوی کارشناسی و 1100 دانشجوی کارشناسی ارشد در مدرسه ماریوت ثبت نام کرده اند.
 • نزدیک به 75 درصد دانش آموزان دو زبانه هستند، حدود 20 درصد زبان سوم را می گویند. اکثر آنها در خارج از کشور زندگی می کنند.
 • این مدرسه حدود 10 درصد دانشجویان بین المللی را ثبت می کند.

فارغ التحصیلان

 • این مدرسه تقریبا 44000 فارغ التحصیل دارد.
 • بیش از 900 نفر از فارغ التحصیلان فعالانه از طریق برنامه مربی داوطلب به دانش آموزان توصیه می کنند.
 • بیش از 500 نفر از فارغ التحصیلان و دوستان با شورای مشورتی و برنامه های ویژه مدارس مشغول به فعالیت هستند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Marriott School of Management, Brigham Young University

ماموریت برنامه MAcc است برای رسیدن به برتری در آموزش و پرورش حسابداری و به کشت شور و شوق برای یادگیری زندگی طولانی است. ... [+]

هدف برنامه

ماموریت برنامه MAcc است برای رسیدن به برتری در آموزش و پرورش حسابداری و به کشت شور و شوق برای یادگیری مادامالعمر در ارزش های کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخر الزمان تاسیس شد. ارزش های اصلی این برنامه عبارتند از:

تمرکز دانشجویی - ما مشاهده دانش آموزان به عنوان مشتریان اصلی ما و شرکای ما در یادگیری است. بورس تحصیلی - ما یک تعریف گسترده ای از بورس تحصیلی به عنوان حمایت های با کیفیت و بررسی دقیق مشهود است. ... [-]
آمریکا پروو
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Marriott School of Management, Brigham Young University

BYU MBA، کیفیت بالا و هزینه پایین با هم و به شما یک آموزش و پرورش مدیریت برجسته و با ارزش برتر ارائه دهد. ... [+]

برنامه BYU MBA تا حد زیادی توسط کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخر الزمان تامین می شود. رهبران کلیسای ما مشتاق توسعه رهبران آینده هستند. حمایت خود تعهدات و فرصت های منحصر به فرد ایجاد می کند. علاوه بر تولید فارغ التحصیلان برجسته پی، پس از توسط شرکت های پیشرو، ما به دنبال پیشبرد ماموریت در سراسر جهان از کلیسا، که برای زندگی بهتر از طریق آموزش و استفاده از انجیل عیسی مسیح. ما اعتقاد داریم که توسعه کسب و کار در سطح جهانی رهبران فکر منافع کلیسا و جهان در بزرگ. به همین ترتیب، ما پیدا کرده اند که مدیران روشن شده حقایق انجیل و الهام گرفته از آنها را به اشتراک نظر در صرفا حرفه ای موثرتر است. ... [-]

آمریکا پروو
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Marriott School of Management, Brigham Young University

MISM می آمیزد تئوری سیستم های اطلاعاتی با "دست بر روی " رویکرد به یادگیری طراحی سیستم های اطلاعاتی و اجرای مهارت. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات سیستم (MISM) درجه است برای دانش آموزان به دنبال مشاغل حرفه ای در سیستم های اطلاعات طراحی شده است. MISM می آمیزد تئوری سیستم های اطلاعاتی با "دست بر روی " رویکرد به یادگیری طراحی سیستم های اطلاعاتی و اجرای مهارت. مباحث مدیریت به ویژه تاکید کرد.

درجه MISM ویژگی های برنامه درسی تازه تجدید نظر اجازه می دهد دانش آموزان به منظور توسعه یک پایه و اساس موضوعات کلیدی ISYS از جمله مدیریت و استراتژی، افراد و سازمان، معماری IT، و توسعه سیستم های. ... [-]

آمریکا پروو
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی