Marian University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Marian University در مورد همه چیز چیست؟

دانشگاه ماریان به عنوان کالج ماریان در سال 1936 توسط کنگره از خواهران سنت آگنز تاسیس شده است، یک Marian University آموزشی کاتولیک همکاری، که الهام بخش موفقیت های شخصی و حرفه ای از طریق تحصیلات مبتنی بر ارزشمند است. با میانگین متوسط کلاس 15 دانش آموز و نسبت دانشجویان به دانشکده 1: 12، دانشجویان Marian University در چندین تجربه تعلیمی و تجربی یادگیری، که امکان تئوری کلاس یکپارچه و تجربه کار عملی را فراهم می کنند، شرکت می کنند. دانشجویان Marian University فارغ التحصیل خوبی می شوند تا شغلی هیجان انگیز را در زمینه های خود و یا پذیرش برنامه های فارغ التحصیل و حرفه ای در سراسر کشور آغاز کنند.116043_pexels-photo-864994.jpeg

چرا ماریان

Marian University با الهام از کمک به شما برای موفقیت، از ارائه آموزش کاربردی و ارزشمند بر اساس نیازهای همه دانش آموزان قدردانی می کند. آموزش و پرورش شخصی، آموزش و پرورش، Marian University یک تجربه آموزشی با کیفیت ارائه می دهد، به خصوص در مقایسه با کالج ها و دانشگاه های مشابه در منطقه.

Marian University شماره 12 را به عنوان "دانشکده بازده سرمایه گذاری طولانی مدت (ROI) کالج" در میان همه دانشکده ها و دانشگاه های عمومی و خصوصی ویسکانسین توسط کالج های اینترنتی مقرون به صرفه (ACO) رتبه بندی کرده است. فارغ التحصیلان Marian University از جمله مدارس با درجه بالا در ویسکانسین هستند که از بزرگترین درآمد افزایش می یابد بین آنها و افراد غیر درجه یک در طول سی ساله.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

اعتباربخشی و تأییدیه

کمیسیون عالی آموزش

ماریان از طریق کمیسیون آموزش عالی (HLC)، یک آژانس اعتباربخشی منطقه ای برای موسسات آموزش عالی مستقر در منطقه مرکزی شمالی ایالات متحده، مجاز است. ماریان برای اولین بار در سال 1960 تأیید شد و در سال 2016 مجددا تأیید شد. اعتبار مجدد ماریان اعتبار و ارزیابی پیشنهادات دانشگاهی، حکومتداری و مدیریت، مأموریت، امور مالی و منابع را ارزیابی می کند.

در کنار اعتباربخشی نهادی، ماریان چندین برنامه معتبر دارد:

 • کسب و کار برنامه های مختلفی را از طریق مجلس بین الملل تحصیلات تکمیلی (IACBE) تأیید کرده است.
 • برنامه مدرک کارشناسی در برنامه پرستاری و کارشناسی ارشد در پرستاری در Marian University توسط کمیته آموزش پرستاری دانشگاهی تأیید شده است.
 • برنامه کار اجتماعی از طریق شورای آموزش اجتماعی (CSWE) تأیید شده است.
 • آموزش معلم دارای چندین برنامه کارشناسی و فارغ التحصیل از طریق شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلمان (NCATE) است.

تائیدیه

ماریان دارای چند تاییدیه برای نشان دادن اینکه دانشجویان آموزش عالی را دریافت می کنند. این تاییدیه ها نشان می دهد که ما به استانداردهای برنامه ریزی و عملیاتی برگزار می شود. ماریان همچنین دارای عضویت در چندین انجمن آموزشی است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان تجربه تحصیلی با کیفیت داشته باشند.

شورای ملی برای موافقت نامه های متقابل مجوز دولتی (NC-SARA)

ماریان چندین برنامه آنلاین را با ذکر دانش آموز غیر متعارف ارائه می دهد. این که آیا شما تمام دوره های آنلاین را می گیرید یا ترکیبی از فرمت های آنلاین و چهره به چهره دارید، همان تجربه Marian University دریافت می کنید.

ماریان عضو NC-SARA (شورای ملی موافقتنامه های متقابل مجوز دولتی) است. SARA توافقنامه "در میان کشورهای عضو و سرزمین های ایالات متحده است که استانداردهای ملی قابل مقایسه برای ارائه بین ایالتی دوره ها و برنامه های تحصیلی دور افتاده را ایجاد می کند. این در نظر گرفته شده است که دانشجویان بتوانند دوره های آنلاین ارائه شده توسط مؤسسه های پست مدرنی که در یک کشور دیگر قرار می گیرند "(NC-SARA) باشد.

ایالتی که در حال حاضر در شورای ملی توافقنامه متقابل مجوز دولتی شرکت نمی کنند شامل کالیفرنیا، ماساچوست و پورتوریکو می شود.114424_pexels-photo-933964.jpeg

ماموریت و ارزش ها

ماموریت و ارزش های ما

Marian University با هدایت ماموریت و ارزشهای اصلی، متعهد به گسترش آموزش و پرورش خود در خارج از محدوده کلاس است و طراحی شده است تا تأثیر قلب و ذهن شما را به نحوی متمایز و معنی دار داشته باشد. اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان - چه سنتی یا غیر سنتی، دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیل و یا حرفه ای - به Marian University می آیند تا به یک جامعه از یادگیرندگان مادام که متمرکز در حمایت از تعالی در آموزش و پرورش و خدمات به جامعه متمرکز شده است.

بیانیه مأموریت

Marian University انجمن هنری لیبرال کاتولیک است که از سنت های مختلف روحانی برخوردار است. Marian University تحت حمایت کنگره خواهران سنت آگنز، دانشجویان را در آموزش و پرورش تمام افراد مشغول به فعالیت می کند. ما عدالت و محبت را در بر می گیریم و زندگی را برای خدمات حرفه ای و رهبری در جامعه جهانی تبدیل می کنیم.

بیانیه چشم انداز

توسعه پتانسیل و غنی سازی زندگی از طریق تدریس و یادگیری - در خدمت یک جهان عادلانه و انسانی است.

چشم انداز در بیانیه عمل

 • Marian University ، یک دانشگاه هنرهای لیبرال کاتولیک مبتنی بر charism از کنگره خواهران سنت آگنز، یک جامعه تدریس و یادگیری پر جنب و جوش و ارزش محور است.
 • Marian University ، ارائه یک تجربه تحصیلی عالی برای دانشجویان مقطع کارشناسی، فارغ التحصیل و حرفه ای، توانایی رشد در تمامی حوزه های زندگی را به همراه دارد: معنویت، تحصیلات، حرفه و خدمات دیگران.
 • Marian University از دانش آموزان حمایت می کند زیرا آنها در یک آموزش دقیق مشارکت می کنند که به دلیل آموزش و توسعه حرفه ای، تحقیق و بورس تحصیلی را ارتقا می بخشد.
 • Marian University امنیت مالی مبتنی بر ماموریت را حفظ می کند و در عین حال برای ارائه آموزش مقرون به صرفه حتی برای افراد با معیارهای متوسط نیز شهرت دارد.
 • این کار در کلاس های درس، آنلاین، و در مکان ها و مکان های ناشناخته است.

ارزشهای اصلی

پنج ارزش اصلی ما الهام بخش همه چیز ما در Marian University - در کلاس درس، در فعالیت های در خدمت به دیگران و در روابط ما با یکدیگر است.

جامعه

 • با توجه به تنوع ما به عنوان افراد، ما یکدیگر را تشویق می کنیم، به چالش کشیدن و پرورش، پیوستن به یکدیگر برای انجام ماموریت و دید مشترک ما.

یادگیری

 • ما در فرایند همکاری مادام العمر در جستجوی حقیقت و تخصیص دانش و ارزش ها برای تبدیل فرد، جوامع و جهان به یکدیگر شرکت می کنیم.

سرویس

 • از طریق خدمات فعال و وزارتخانه، ما از یکدیگر حمایت می کنیم و به دنبال تامین نیازهای جامعه بزرگتر هستیم.

عدالت اجتماعی

 • ما برای ایجاد تغییرات فردی و اجتماعی که ارزش، شأن و فرصت هر فرد را پشتیبانی می کنند، کار می کنیم.

سنتهای روحانی

 • با ارزیابی میراث مذهبی کاتولیک ماریان، ما به آزادی هر فرد برای بررسی تنوع باورهای معنوی احترام می گذاریم.113235_pexels-photo-901964.jpeg

مکان ها

فوند دو لاک

Address
45 S. National Ave
54935-4699 فوند دو لاک, ویسکانسین, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید