Marconi International University - Miami

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی مارکونی از دانشگاه های نوآورانه دارای مجوز از است فلوریدا وزارت آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و پرورش برای مستقل CIE.

ماموریت MIU است برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان بین المللی و داخلی، ارائه آنها فرصت های مختلف مطالعه در مقطع کارشناسی و دوره های کارشناسی ارشد، برنامه ریزی انعطاف پذیر، ثبت نام مداوم، کلاس های آنلاین، آزمایشگاه مجازی و شبیه سازی.

5K

دانشگاه در تحقیقات قابل توجه و نوآوری مطابق با تغییرات اجتماعی و پیشرفت مشغول اند، ترویج استفاده از روش یادگیری نوآورانه با ادغام راه حل های پیشرفته تکنولوژیکی با فعالیت های سنتی مانند سخنرانی، کارگاه ها و سمینارها. تعهد به تعالی و کیفیت الهام بخش برنامه های ما است که دانش آموزان را به صورت تغییرات جهانی و به موفقیت استفاده از دانش علمی خود را به شرایط واقعی زندگی آماده کند.

ماموریت مارکونی است که به ارائه برنامه های درجه با کیفیت بالا نوآورانه و مقرون به صرفه و فرصت های یادگیری برای دانشجویان داخلی و بین المللی به طور یکسان، با استفاده از آخرین فن آوری ها و در پاسخ به نیازهای دانش آموزان در تعقیب خود را از تمامیت دانشگاهی، شخصی، و حرفه ای.

چرا را انتخاب کنید مارکونی بین المللی

  • مجرب بین المللی دانشکده - برنامه های ارائه شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی - دسترسی به خدمات پشتیبانی و حرفه گرا هدایت - به طور متوسط ​​12 دانش آموز در هر کلاس با مراقبت های فردی و توجه - پشتیبانی آموزشی زبان انگلیسی و اسپانیایی از اعضای هیئت علمی و کارکنان - محیط یادگیری چند فرهنگی - دسترسی به شبکه بین المللی از اروپا و دانشگاه های بین المللی

برنامه کارآموزی MIU

هر دو دانش آموزان بین المللی و ایالات متحده می تواند اعمال شود بخشی از برنامه MARCONI کارآموزی در ایالات متحده آمریکا، آسیا و اروپا.

فرصت های حرفه ای مانند دانش ارزشمند در یک محیط بین المللی، سفر و فرهنگ در شهرستانها مانند هنگ کنگ، شانگهای، سنگاپور، رم و شهرستانها عمده ای از ایالات متحده است.

کارآموزی توسط شرکت های بالای مربوط به رشته مورد مطالعه ارائه شده است. دانش آموزان علاقه مند باید در زمان ثبت نام ارتباط برقرار صورتی که مایل به اعمال می شود و نامزدها خواهد شد توسط شرکت با توجه به معیارهای مانند توانایی های زبان، تجربه حرفه ای کار و نتایج علمی انتخاب شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در رهبری آموزش، مدیریت و فن آوری های در حال ظهور

Online Campus تمام وقت پاره وقت 18  September 2019 آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

استاد برنامه آموزش رهبری و مدیریت برای دانش آموزانی که به عنوان رهبران در زمینه آموزش و پرورش نقش دارند، طراحی شده و آنها را به تحقیقات و عملکرد نوآورانه در رهبری، مدیریت و مدیریت مؤسسات آموزشی آموزش می دهد. [+]

استاد برنامه آموزش رهبری و مدیریت برای دانش آموزانی که به عنوان رهبران در زمینه آموزش و پرورش نقش دارند، طراحی شده و آنها را به تحقیقات و عملکرد نوآورانه در رهبری، مدیریت و مدیریت مؤسسات آموزشی آموزش می دهد. تدریس توسط متخصصین با تجربه و محققان فعال در زمینه، استاد ادغام نظریه و تمرین را قادر می سازد تا فارغ التحصیلان به دست آوردن مهارت های علمی و عملی در ارتباطات دهی، حل مسئله، تفکر انتقادی و تشکیل تیم.... [-]


ویدئو ها

Marconi International University - Miami

تماس

Marconi International University

آدرس 111 NE 1st Street, 6th Floor
FL 33132 Miami, Florida, آمریکا
وب سایت http://www.marconiinternationaluniversity.edu/en/
تلفن +1 305-266-7678