Marconi International University - Miami

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی مارکونی یک دانشگاه ابتکاری است که دارای مجوز توسط کمیسیون آموزش مستقل وزارت فلوریدا - CIE است . ماموریت MIU پاسخگویی به نیازهای دانشجویان بین المللی و داخلی ، ارائه فرصت های مختلف تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، برنامه ریزی انعطاف پذیر ، ثبت نام مداوم ، کلاس های آنلاین ، آزمایشگاه های مجازی و شبیه سازی است.

132919_TematicaMBAImagen1200x628.png

این دانشگاه مطابق با تحولات اجتماعی و پیشرفت درگیر تحقیقات و نوآوریهای چشمگیر است و با ادغام راه حلهای پیشرفته فن آوری با فعالیتهای سنتی مانند سخنرانی ، کارگاههای آموزشی و سمینارها ، استفاده از روشهای نوآوری یادگیری را ارتقا می بخشد. تعهد به تعالی و کیفیت برنامه های ما را الهام می بخشد که دانشجویان را برای مواجهه با تغییرات جهانی و استفاده موفقیت آمیز از دانش علمی خود در موقعیت های واقعی زندگی ترغیب می کند. مأموریت مارکونی ارائه برنامه های درجه یک با کیفیت بالا و مقرون به صرفه و فرصت های یادگیری برای دانشجویان داخلی و بین المللی به طور یکسان ، استفاده از جدیدترین فناوری ها و پاسخگویی به نیازهای دانشجویان در راستای یکپارچگی علمی ، شخصی و حرفه ای است.

چرا مارکونی بین المللی را انتخاب کنید

- دانشکده بین المللی بسیار ماهر - برنامه هایی که به زبان انگلیسی و اسپانیایی ارائه شده است - دسترسی به خدمات پشتیبانی و راهنمایی شغلی - به طور متوسط 12 دانشجو در هر کلاس با مراقبت و توجه فردی - پشتیبانی پشتیبان به زبان انگلیسی و اسپانیایی از دانشکده ها و کارمندان اختصاصی - یادگیری چند فرهنگی محیط - دسترسی به شبکه بین المللی دانشگاه های اروپایی و بین المللی

برنامه کارآموزی MIU

دانش آموزان بین المللی و آمریکایی می توانند برای عضویت در برنامه MARCONI INTERNSHIP در ایالات متحده ، آسیا و اروپا اقدام کنند. فرصت هایی مانند دانش حرفه ای ارزشمند در محیط بین المللی ، مسافرت و فرهنگ در شهرهایی مانند هنگ کنگ ، شانگهای ، سنگاپور ، رم و شهرهای مهم ایالات متحده. دوره کارآموزی توسط شرکتهای برتر مرتبط با رشته تحصیلی ارائه می شود. دانشجویان علاقه مند در صورت تمایل به درخواست باید در زمان ثبت نام ارتباط برقرار کنند و داوطلبان طبق معیارهایی مانند توانایی های زبان ، تجربه حرفه ای کار و نتایج دانشگاهی توسط شرکت ها انتخاب می شوند.

مکان ها

میامی

Marconi International University

Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 میامی, فلوریدا, آمریکا
تلفن
+1 786-706-5695