Maine Maritime Academy

The Loeb-Sullivan School of International Business & Logistics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی دریایی مین A، شرکت آموزشی کالج عمومی واقع در شهر ساحلی Castine، مین است. ما تعداد جمعیت دانشجویی حدود 950 دانشجو در مقطع کارشناسی در دوره های مطالعه در مهندسی، مدیریت، علم، حمل و نقل و. دوره های دقیق و برنامه های تجربی دانش آموزان تجهیز با عملی مهارت ها، دانش و آموزش برای راه اندازی موفقیت در کار بر تکمیل کاردانی، کارشناسی، و یا مدرک کارشناسی ارشد.

لوئب-سالیوان مدرسه در آکادمی دریایی مین

آکادمی دریایی مین آموزش با کیفیت در درجه اول در برنامه های مربوط دریایی متمرکز فراهم می کند. آکادمی دریایی مین رتبه بندی شد # 1 بهترین کالج عمومی در لیست بهترین کالج مجله پول است در سال 2014 و دوباره در سال 2015. لوئب-سالیوان مدرسه در آکادمی دریایی مین خواهد شد البته در آموزش و پرورش لجستیک جهانی نمودار برای ایجاد رهبران تجارت بین الملل و تدارکات. لوئب-سالیوان دانشکده کسب و کار بین المللی و لجستیک ارائه می دهد دو کارشناسی ارشد؛ پردیس در MS در لجستیک جهانی و مدیریت دریایی؛ و MS آنلاین در مدیریت تدارکات بین المللی. هر دو برنامه های تحصیلات تکمیلی دانش آموزان برای چالش های مدیریت تدارکات زنجیره تامین از منظر استراتژیک و عملیاتی آماده کند. برنامه های تحصیلات تکمیلی ما شامل توانایی تجزیه و تحلیل و ارزیابی جریان کالا، خدمات به مشتریان، امور مالی، و اطلاعات را از تامین کننده تامین کننده به مصرف کننده نهایی. برنامه درسی LSS خواهد دانش آموزان توانمند به نگاهی بر نقش رهبری، تشویق دقیق خود نظم و انضباط، به ترویج کنجکاوی، و ارائه فارغ التحصیلان با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای موفقیت در اقتصاد جهانی است. برنامه درسی بر مفاهیم و نظریه در زمینه های بازاریابی جهانی و یافتن منابع، موجودی، توزیع، و مدیریت حمل و نقل و همچنین حمایت از اقتصاد و حسابداری. دانش آموزان به مطالعه تدارکات در زمینه فلسفه مدیریت زنجیره تامین در علاوه بر این به مجموعه ای از فرآیندهای عملیاتی است که می تواند زنجیره تامین بین المللی بهینه سازی. با استفاده از انواع آموزش از مطالعات موردی، پروژه البته، یادگیری تجربی، سمینارها و سنتی، فارغ التحصیلان در قابلیت مدیریت عمومی مبتنی آماده سازی آنها به کمک تلاش سازمانی و استراتژیک به سمت مدیریت موثر زنجیره تامین. این فارغ التحصیلان ما را قادر می سازد به طور موثر منجر تدارکات و زنجیره تامین سازمان در یک دوره در اقتصاد جهانی است.

لوئب-سالیوان مدرسه به برنامه های تخصصی در لجستیک جهانی و زمینه های مرتبط متعهد است. مدرسه در تلاش برای توسعه رهبری در فارغ التحصیلان ما با توسعه شایستگی، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد حرفه ای در زمینه کسب و کار هسته ای، و همچنین ترویج تفکر نوآورانه، مسئولیت اجتماعی و تجربه عملی. پشتکار، نگهداری، و نرخ فارغ التحصیلی این دانشکده هم به خوبی در بالا به طور میانگین ملی است. نرخ کاری برای فارغ التحصیلان MMA و LSS در بیش از 90 درصد ظرف 90 روز از فارغ التحصیلی است. فارغ التحصیلان آکادمی دریایی مین کار در سراسر جهان. موفقیت فارغ التحصیلان ما در شهرت در سراسر جهان برای تعالی و قابلیت اطمینان در دریایی، کسب و کار، و زمینه های علمی شده است. شبکه فارغ التحصیلان متصل MMA فارغ التحصیلان را با دانش آموزان و فارغ التحصیلان LSS برای ایجاد یک حلقه بازخورد از فرصت های شغلی در تمام صنایع و سازمان های ما در خدمت. تاریخ این کالج قدمت آن به سال 1941 زمانی که آکادمی توسط یک عمل از 90 مین مجلس قانونگذاری در تاریخ 21 ماه مارس همان سال تاسیس شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در لجستیک جهانی و مدیریت دریایی - 10 ماه در محوطه دانشگاه

Campus تمام وقت 10  August 2017 آمریکا Orono Castine + {تعداد} بیشتر

استاد لوئب-سالیوان مدرسه در رشته علوم یک برنامه ساعت 36 اعتبار با تخصص در لجستیک جهانی و مدیریت دریایی است. این عمده مطابق با الزامات کسب و کار بین الملل معاصر است که برای تولید محصولات و حرکت در سراسر جهان و همچنین سازمان های دولتی و غیر دولتی فعال در این محیط جهانی است. علاوه بر این، اقتصاد در حال حاضر افزایش یافته است نیاز برای حرفه ای با دانش پیشرفته در زمینه لجستیک جهانی و مدیریت زنجیره تامین. [+]

کارشناسی ارشد رشته تحصیلی: مدیریت لجستیک جهانی و دریانوردی - برنامه کارشناسی ارشد در پردیس استاد لوئب-سالیوان مدرسه در رشته علوم یک برنامه ساعت 36 اعتبار با تخصص در لجستیک جهانی و مدیریت دریایی است. این عمده مطابق با الزامات کسب و کار بین الملل معاصر است که برای تولید محصولات و حرکت در سراسر جهان و همچنین سازمان های دولتی و غیر دولتی فعال در این محیط جهانی است. علاوه بر این، اقتصاد در حال حاضر افزایش یافته است نیاز برای حرفه ای با دانش پیشرفته در زمینه لجستیک جهانی و مدیریت زنجیره تامین. این برنامه برای افرادی که به دنبال به دست آوردن یا افزایش تجربه موجود در صنعت زنجیره تدارکات / عرضه در نظر گرفته شده. دانش آموزان در این برنامه خواهد شد فرصت های چالش برانگیز در سرعت در حال رشد لجستیک زنجیره تامین و بخش های مرتبط به دست آورید. متقاضیان این برنامه عبارتند از ورود به سطح حرفه ای که مایل به افزایش قابلیت مدیریت خود و فرصت های پیشرفت در لجستیک کسب و کار بین المللی است. شرایط پذیرش شامل یک درجه کارشناسی معتبر یا معادل های بین المللی؛ اتمام GRE GMAT و یا آزمون؛ دو توصیه نامه. و بیانیه ای از منافع فردی. برنامه مدرک کارشناسی ارشد در پردیس آغاز می شود در اواسط ماه اوت با سه کلاس، درآمد چهار اعتبار، گرفته شده در یک دوره دو هفته است. دوره های آموزشی در فرمت ترم در طول سال تحصیلی به طور منظم و در دو ماژول های مختلف، یکی در ماه... [-]