Milwaukee School of Engineering (MSOE)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه مهندسی میلواکی یک دانشگاه خصوصی و غیر انتفاعی است که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی، کسب و کار، ریاضیات و پرستاری و انگلیسی را برای برنامه های آموزشی علمی برای کسانی که به دنبال بهبود مهارت های انگلیسی هستند، ارائه می دهند. در MSOE، شما یک انجمن مراقب دانشجویان و هیات علمی خواهید یافت. با هم، ما متعهد به پرورش استاندارد بالاتر از برنامه ریزی و تحقیق علمی، و خدمات شخصی، آموزش و راهنمایی است.

چرا MSOE را انتخاب کنید؟

دانش آموزان از تجربه های دنیای واقعی در برنامه های برتر، از دانشکده متخصص بهره می گیرند. در فارغ التحصیلی، آماده پذیرفتن برخی از شغل های بیشتر در تقاضا خواهید بود. در واقع، در سال 2014-15، 96 درصد فارغ التحصیلان ما این کار را کردند و یا به مدرسه فارغ التحصیلی انتخاب شدند. دلایل زیادی وجود دارد که MSOE در مقایسه با سایر دانشگاه های بسیار رتبه بندی ایستادگی می کند. فقط چند نفر اینجا هستند

استادان کارشناسی

آموزش در ابتدا MSOE است. هر کلاس (که به طور متوسط ​​فقط 21 دانش آموز) و آزمایشگاه ما ارائه می دهد توسط اعضای هیات علمی چیده شده آموزش داده می شود. در اینجا هیچ دستیار آموزشی وجود ندارد.

تجربه واقعی در جهان

اکثر دانشگاه ها درباره ارائه کارهای عملی صحبت می کنند، اما تعداد کمی از آنها می توانند به طور متوسط ​​600 ساعت تجربه آزمایشگاهی شما را به عنوان یک دانش آموز در MSOE دریافت کنند. در حقیقت ما آزمایشگاه های بیشتری در پردیس ما از کلاس های درس داریم و همه آنها در دسترس دانشجویان کارشناسی ارشد هستند.

برنامه های رتبه بالا

برنامه های مهندسی کارشناسی کارشناسی ارشد MSOE توسط News US در رتبه دهم قرار گرفته است

گارانتی فارغ التحصیلی چهار ساله

MSOE یکی از تنها تعداد انگشت شماری از دانشگاه ها در سراسر کشور است که تضمین می کند دانش آموزان کلاس های لازم را برای فارغ التحصیلی در چهار سال دریافت خواهند کرد.

نرخ های شغلی

تعداد کمی از دانشگاه ها در کشور می توانند نرخ شان را به طور متوسط ​​96 درصد کاهش دهند - به جز فارغ التحصیلان، حقوق بازنشستگی 56،522 دلاری را نباید بپذیرید.

محل، محل، محل

زندگی و یادگیری در شرق شهر - ما محله های پر جنب و جوش مرکز شهر و یکی از هیجان انگیز ترین و ایمن ترین میلواکی - شما را در مراحل از فرصت های حرفه ای، فرصت های علمی، فرهنگی و تفریحی قرار می دهد. و ما فقط بلوک از دریاچه میشیگان است!

یک مکان مناسب برای

شما فرصت های زیادی برای جلب رضایت دارید، درگیر یا فقط با دوستان دوست داشتنی که دارای منافع مشابه هستند، اجتماعی شوید. MSOE بیش از 70 سازمان علمی، حرفه ای و اجتماعی و ورزش های گروهی و بین المللی را ارائه می دهد.

همه چیز درباره جایی که ما از آن آمده ایم

از زمان تاسیس ما در سال 1903، دانشجویان، دانشکده ها، برنامه های درسی و تاریخ MSOE به تکامل ادامه می دهند. رهبران کسب و کار و صنعت در توسعه موسسه همکاری داشتند و ارتباطی نزدیک برقرار شد که در طول تاریخ MSOE ادامه داشته است.

بیانیه چشم انداز

MSOE همیشه در زمینه آموزش حرفه ای با تأکید بر تئوری و تکنولوژی همراه با آزمایشگاه های فشرده و تمرین حرفه ای خواهد بود.

بیانیه مأموریت

MSOE فراهم می کند محیط زیست تعاملی مداوم برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به دور، فارغ التحصیلان با تجربه فن آوری و حرفه ای و رهبران بسیار تولیدی.فلسفه عملی

این مأموریت از طریق یک محیط سازمان یافته انجام می شود که دانش آموزان با دقت استخدام شده را در میان دانش آموزان با تجربه و حرفه ای، کارکنان پشتیبانی ویژه و شرکای استراتژیک در کسب و کار و صنعت قرار می دهد. همه متعهد به رعایت نهایی کارشناسی ارشد که به طور کامل برای بهره وری سریع و مطالعات پیشرفته آمادگی دارند. چنین ترکیباتی شامل اجزای زیر است:

دانشکده - در مجموع مفهوم برنامه درسی خود را در تخصص خود دارند؛ متعهد به تعالی در تدریس و باقی ماندن در حال حاضر از طریق تجربه صنعتی / حرفه ای، دستاوردهای علمی، تحقیقات کاربردی، فعالیت های حرفه ای جامعه و آموزش مداوم؛ به طور مداوم برای روش هایی برای ترکیب اطلاعات تکنولوژی پیشرو مورد نیاز برای یک برنامه آینده ارزیابی شده است.

کارکنان - متعهد به ارائه محیطی از حمایت کلی از جمله تحصیلات، اداری، مالی و توسعه برای کمک به دانش آموزان و اعضای هیات علمی در هنگام کسب دانش، تجربه کار و رهبری است. همچنین با همکاران هیئت علمی برای ارائه و حمایت از فعالیت هایی که دانش آموزان را قادر می سازد تا از تجربیات کسب و کار، صنعتی / حرفه ای و فعالیت های اجتماعی بهره مند شوند، همراه با دخالت مستقیم با تمام سطوح ورودی تمرینکنندگان به مدیران ارشد شرکت های بزرگ، کار کنند.

کسب و کار و صنعت - متعهد به حمایت متقابل از دانشگاه و فارغ التحصیلان آن است. در ماموریت های آموزش مداوم خود، MSOE فرصت های گسترده ای را در فعالیت های تبلیغاتی فراهم می کند که شامل برنامه های درجه بندی، دوره های اعتبار و غیر اعتبار، و ارائه های سفارشی برای افرادی است که به دنبال پیشرفت شخصی و یا حرفه ای هستند.

اصول سازماني

باورهای اساسی مدرسه مهندسی میلواکی عبارتند از:

 • تمرکز بر روی دانش آموز فردی است.
 • یادگیری طول عمر برای موفقیت ضروری است.
 • دانشکده اختصاصی با تجربه مربوطه، تا به امروز قلب فرایند تدریس ما است.
 • استدلال و فرایندهای علمی و ریاضی ضروری است.
 • تحقیقات کاربردی و تکنولوژی های تکامل یافته و بین رشته ای در بهره برداری از فرصت ها حیاتی هستند.
 • توسعه مهارت های ارتباطی برای کارکرد موثر ضروری است.
 • تجربه دانشجویی با تعامل با صنایع، صنایع و صنایع بهداشتی تقویت می شود.
 • توسعه رهبری و ویژگی های کارآفرینی ضروری است.
 • دانش آموزان، هیات علمی، کارکنان و داوطلبان همه مسئولیت یادگیری را تقسیم می کنند.
 • ارزش های شخصی قوی برای موفقیت ضروری است.
 • فارغ التحصیلان این نهاد را از طریق مشاوره، تشویق و پشتیبانی خود تقویت می کنند.
 • آزادی با مسئولیت پایه ای از سرمایه گذاری آزاد است.
 • قدرت در تنوع وجود دارد.
 • آگاهی جهانی باید در تمام فعالیت ها منعکس شود.
 • پیشگویی و پذیرش تغییرات لازم است تا فرصت ها را پیش بینی و سرمایه گذاری کنند.

اعتبار نامه ها


ما یک دانشگاه کاملا معتبر هستیم./>

دو نوع اصلی از آژانس های اعتباربخشی در ایالات متحده، انجمن های منطقه ای و انجمن های حرفه ای هستند. این انجمن ها مستقل از دولت هستند و متشکل از مربیان و متخصصین معتبر هستند. تیم های متخصصان انجمن ها کالج ها و دانشگاه ها را به طور منظم برای ارزیابی و گزارش کیفیت آنها ارزیابی می کنند. مدرسه مهندسی میلواکی توسط کمیسیون آموزش عالی (800) 621-7440 (www.ncahlc.org) تأیید شده است.

برنامه های MSOE زیر توسط کمیته اعتباربخشی مهندسی ABET ، http://www.abet.org، تایید شده است

 • مهندسی معماری (BS)
 • مهندسی پزشکی (BS)
 • مهندسی بیو مولکولی (BS)
 • مهندسی کامپیوتر (BS)
 • مهندسی برق (BS)
 • مهندسی (BSE)
 • مهندسی صنایع (BS)
 • مهندسی مکانیک (BS)
 • مهندسی نرم افزار (BS)

پروگرام مدرک کارشناسی در پرستاری توسط کمیسیون آموزش پرستاری کالج (CCNE) ، One Dupont Circle، NW، Suite 530، Washington DC، 20036 تأیید شده است. تلفن (202) 887-6791 و دارای مجوز کامل از هیئت مدیره تنظیم و صدور مجوز ویسکانسین، 1400 E. واشنگتن، مدیسون، WI، 53703 است.

برنامه مدرک کارشناسی در مدیریت ساخت و ساز توسط شورای آموزش و پرورش آمریکا (ACCE) ، 1717 North Loop 1604 East، Suite 320، San Antonio، TX 78232-1570 تأیید شده است. تلفن (210) 495-6161، فکس (210) 495-6168، ​​ایمیل acce@acce-hq.org

کارشناسی علوم در پرفیوژن توسط کمیسیون اعتباربخشی برنامه های آموزش بهداشت متفقین (CAAHEP) ، 25400 US Highway 19 N، Suite 158، Clearwater، FL 33763 تأیید شده است. تلفن (727) 210-235، فکس (727) 210-2354

مکان ها

میلواکی

Milwaukee School of Engineering

Address
Milwaukee School of Engineering
1025 N. Broadway

53202-3109 میلواکی, ویسکانسین, آمریکا
تلفن
+1 414-277-6763