Milwaukee School of Engineering (MSOE)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه مهندسی میلواکی است خصوصی، غیر انتفاعی ارائه دانشگاه کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی، کسب و کار، ریاضیات و پرستاری است و انگلیسی فشرده برای برنامه اهداف علمی برای کسانی که به دنبال بهبود مهارت زبان انگلیسی خود را. در MSOE، شما یک جامعه مراقبت از دانشجویان و استادان را پیدا با هم، ما به پرورش یک استاندارد بالاتر از برنامه نویسی دانشگاهی و تحقیقاتی، و خدمات شخصی، آموزش و راهنمایی متعهد است.

چرا انتخاب MSOE؟

دانش آموزان تجربه در دنیای واقعی در برنامه های برتر، از دانشکده متخصص. در جشن فارغ التحصیلی، شما آماده برای ورود برخی از مهمترین مشاغل در خواست می شود. در واقع، در 2014-15، 96 درصد از فارغ التحصیلان ما کار و یا به مدرسه فارغ التحصیل از انتخاب خود را کردم.

دلایل بسیاری که چرا MSOE خارج از غرفه در مقایسه با دیگر دانشگاه های ممتاز وجود دارد. در اینجا فقط چند است.

کارشناس اساتید

آموزش می آید برای اولین بار در MSOE. هر کلاس (که به طور متوسط ​​تنها 21 نفر) و آزمایشگاه ما ارائه می دهیم است که توسط اعضای هیئت علمی چاشنی تدریس می شود. هیچ دستیاران آموزش اینجا وجود دارد.

تجربه دنیای واقعی

بسیاری از دانشگاه ها در مورد ارائه دست در کار صحبت کنید، اما چند می تواند به طور متوسط ​​از 600 ساعت تجربه آزمایشگاهی شما به عنوان یک دانش آموز در MSOE مطابقت. در واقع، ما باید آزمایشگاه های بیشتر در دانشگاه ما از کلاس های درس و همه آنها به دانشجویان دوره کارشناسی در دسترس است.

برنامه های برتر

برنامه های مهندسی در مقطع کارشناسی MSOE اند 10 در کشور توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی رتبه بندی شده است.

چهار سال فارغ التحصیلی گارانتی

MSOE یکی از تنها تعداد انگشت شماری از دانشگاه های سراسر کشور که تضمین می کند دانش آموزان کلاس های آنها نیاز به فارغ التحصیل در چهار سال گذشته است.

حرفه قرار دادن نرخ

چند دانشگاه در کشور می تواند نرخ متوسط ​​قرار دادن ما از 96 درصد ضرب و شتم - نه به ذکر است میانگین حقوق اولیه فارغ التحصیلان از 56،522 $.

محل سکونت، محل سکونت، محل سکونت

زندگی و یادگیری در شرق شهر - محله در مرکز شهر پر جنب و جوش ما و یکی از میلواکی هیجان انگیز ترین و امن ترین - شما را در مراحل از فرصت های حرفه ای، فرصت های تحصیلی، فرهنگی و تفریحی قرار دهید. و ما فقط بلوک از دریاچه میشیگان است!

محل به جا در

شما باید مقدار زیادی از فرصت برای دریافت مناسب، درگیر شدن و یا فقط اجتماعی با دوستان همفکر که منافع مشابه است. MSOE ارائه می دهد بیش از 70 سازمان علمی، حرفه ای و اجتماعی و باشگاه و ورزش بین دانشکده.

این همه در مورد که در آن ما را از آمد است.

از زمان تاسیس ما در سال 1903، MSOE است دانش آموزان، استادان، برنامه درسی و تاریخ همچنان به تکامل. رهبران کسب و کار و صنعت در توسعه موسسه همکاری و ارتباط نزدیک برقرار شد که در طول تاریخ MSOE را ادامه داد.

بیانیه چشم انداز

MSOE همیشه در خط مقدم آموزش حرفه ای با تاکید بر هر دو تئوری و تکنولوژی، همراه با آزمایشگاه فشرده و عمل حرفه ای خواهد بود.

بیانیه ماموریت

MSOE فراهم می کند آب و هوای آموزشی تعاملی پایدار برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به خوبی گرد، فن آوری فارغ التحصیلان تجربه و حرفه ای و رهبران بسیار مولد.

فلسفه عامل

همه متعهد به ملاقات به هدف نهایی فارغ التحصیل به طور کامل آماده برای بهره وری فوری و مطالعات پیشرفته - ماموریت خواهد شد از طریق یک محیط سازمان یافته است که مکان دانشجویان با دقت استخدام در دانشکده مجرب، کارکنان پشتیبانی اختصاصی و شرکای استراتژیک در کسب و کار و صنعت انجام می شود. چنین هم افزایی شامل اجزای زیر است:

دانشکده - جمعی در اختیار داشتن مفهوم یک برنامه آموزشی در تخصص های خود را. متعهد به برتری در آموزش و فعلی باقی مانده از طریق صنعتی تجربه / حرفه ای، دستاوردهای علمی، تحقیقات کاربردی، فعالیت جامعه حرفه ای و آموزش مداوم؛ به دنبال راهی برای ترکیب پیشرو فن آوری اطلاعات مورد نیاز برای برنامه های آینده بررسی قرار گرفت.

کارکنان - متعهد به ارائه یک محیط پشتیبانی در کل، از جمله دانشگاهی، اداری، مالی و توسعه، برای کمک به دانشجویان و اعضای هیات علمی هر زمان مناسب، در کسب دانش، کار آماده تجربه و رهبری است. همچنین، کار در رابطه با دانشکده به ارائه و پشتیبانی فعالیت هایی است که اجازه می دهد دانش آموزان از تجارب با فعالیت های کسب و کار، صنعتی / حرفه ای و جامعه بهره مند شوند، همراه با دخالت مستقیم با تمام سطوح از پزشکان ... در سطح ورود به مدیران ارشد شرکت های بزرگ.

کسب و کار و صنعت - متعهد به پشتیبانی متقابلا سودمند از دانشگاه و فارغ التحصیلان آن است. در تلاش های مستمر آموزش و پرورش آن، MSOE فرصت گسترده در فعالیت های امدادی، که شامل برنامه های مدرک اعطای وام و اعتبار و دوره noncredit، و ارائه سفارشی برای کسانی که به دنبال پیشرفت شخصی و / یا حرفه ای فراهم می کند.

اصول نهادی

از باورهای بنیادین از مدرسه مهندسی میلواکی به شرح زیر است:

تمرکز بر روی دانش آموز است. یادگیری مادام العمر برای موفقیت ضروری است. اعضای هیئت علمی با مرتبط، تا به تاریخ تجربه قلب فرایند تدریس است. استدلال و فرآیندهای علمی و ریاضی ضروری است. پژوهش کاربردی و فن آوری در حال تحول و میان رشته ای در بهره برداری از فرصت حیاتی است. توسعه مهارت های ارتباطی مورد نیاز است به طور موثر. تجربه دانش آموز است تعامل با کسب و کار، صنعت و مراقبت های بهداشتی زمینه تقویت شده است. توسعه رهبری و ویژگی های کارآفرینی ضروری است. دانش آموزان، استادان، کارکنان و داوطلبان تمام مسئولیت یادگیری به اشتراک بگذارید. ارزش های شخصی قوی برای موفقیت ضروری است. فارغ التحصیلان تقویت موسسه از طریق وکیل، تشویق و حمایت خود را. آزادی با مسئولیت پایه و اساس تجارت آزاد است. است قدرت خود را در تنوع وجود دارد. آگاهی جهانی باید در تمام فعالیت های منعکس شده است. شروع و پذیرش تغییر مورد نیاز است برای پیش بینی و سرمایه گذاری بر روی فرصت ها.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBA » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - HealthcareStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - KarshenasiTahsilat » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

مدیریت مهندسی کارشناسی ارشد

Online & Campus Combined تمام وقت September 2018 آمریکا Milwaukee

اغلب به نام "MBA مهندس،" مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت مهندسی ترکیب زمینه های فنی خود را با یک برنامه آموزشی کسب و کار اصلی. فرمت تحویل مخلوط اینترنت انعطاف پذیری را فراهم. [+]

مدیریت مهندسی MS اغلب به نام "MBA مهندس،" مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت مهندسی ترکیب زمینه های فنی خود را با یک برنامه آموزشی کسب و کار اصلی. فرمت تحویل مخلوط اینترنت انعطاف پذیری را فراهم.

مطالعات نشان داده اند که اکثر شرکت های موفق توسط افراد با تجربه در کسب و کار اصلی این شرکت اداره می شود. در مورد شرکت های مبتنی بر تکنولوژی، این به این معنی مهندسان و یا دیگر افراد از لحاظ فنی گرا می باشد. در بسیاری از موارد، عدم وجود یک پس زمینه جامد در مدیریت مهندسین از افزایش به موقعیت های تصمیم گیری جلوگیری کرده است.... [-]


مهندسی MSC

Campus September 2018 آمریکا Milwaukee

پیشبرد کار خود را با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی. کلاس های شب مناسب ما ارائه انعطاف پذیری خواسته برنامه خود را. [+]

پیشبرد کار خود را با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی. کلاس های شب مناسب ما ارائه انعطاف پذیری خواسته برنامه خود را.

استاد MSOE علوم در برنامه مهندسی (MSE) یک برنامه مهندسی رشته ای با تاکید اولیه در زمینه های مهندسی برق (EE) و مهندسی مکانیک (ME) است. یک جزء کلیدی از برنامه MSE وسعت پس زمینه مهندسی است که دانش آموزان در زمینه های سیستم های مهندسی، EE و ME به دست آوردن است. علاوه بر این، هر دانش آموز درجه ای از غلظت از طریق انتخاب یک گزینه مهندسی و دروس انتخابی ارائه شده است.... [-]


مهندسی مدنی Msc

Campus پاره وقت September 2018 آمریکا Milwaukee

پیشبرد کار خود را با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران. کلاس های شب مناسب ما ارائه انعطاف پذیری خواسته برنامه خود را. [+]

پیشبرد کار خود را با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران. کلاس های شب مناسب ما ارائه انعطاف پذیری خواسته برنامه خود را.

استاد MSOE علوم در برنامه مهندسی عمران (MSCVE) طراحی شده است برای تجهیز دانشجویان به دانش پیشرفته و مهارت های لازم برای تمرین حرفه ای است. این برنامه MSCVE به آدرس جدید بدن مهندسی عمران از الزامات دانش برای برنامه های تحصیلات تکمیلی و توسعه توسط انجمن مهندسان عمران آمریکا طراحی شده است. (1) مدیریت ساخت و ساز، (2) مهندسی محیط زیست و منابع آب، و (3) مهندسی سازه: دانش آموزان قادر به تخصص در یکی از سه زمینه های زیر خواهد بود.... [-]


مهندسی معماری MSC

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 5  September 2018 آمریکا Milwaukee + {تعداد} بیشتر

رسیدن به سطح بعدی از تجربه و تخصص با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی معماری. شما برنامه ریزی مناسب و تعامل یک در یک با هیئت علمی متخصص که تجربه دنیای واقعی خود را به کلاس درس لذت ببرید. [+]

رسیدن به سطح بعدی از تجربه و تخصص با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی معماری. شما برنامه ریزی مناسب و تعامل یک در یک با هیئت علمی متخصص که تجربه دنیای واقعی خود را به کلاس درس لذت ببرید.

استاد MSOE علوم در درجه معماری (MSAE) ارائه می دهد تاکید در هر دو مهندسی سازه و یا در سیستم های مکانیکی، الکتریکی و لوله کشی (MEP). دانش آموزان است که گزینه MEP را انتخاب کنید از این توانایی برای انتخاب دروس اختیاری به تمرکز بر روی مکانیکی، سیستم های الکتریکی، و لوله کشی. این نیازهای مهندسان معماری، عمران یا ساختاری که افزایش دانش برای طراحی سیستم های سازه ای، مکانیکی، الکتریکی، و لوله کشی برای ساختمان های مدرن میل.... [-]


تماس

Milwaukee School of Engineering

آدرس Milwaukee School of Engineering 1025 N. Broadway
53202-3109 Milwaukee, Wisconsin, آمریکا
وب سایت http://www.msoe.edu/
تلفن +1 414-277-6763