Read the Official Description

چرا MIT Sloan؟

MIT Sloan نوع دیگری از مدرسه مدیریت است. ما بر روی یک ویجت بهتر و یا کمپانی جدید در کسب و کار خسته کننده نیستیم. ما در مورد انتزاعی در مورد مدیریت صحبت نمی کنیم.

به عنوان بخشی از موسسه پژوهشی پیشرو در جهان، ما در حال جمع آوری کردن درخشان ترین ذهن ها برای مقابله با چالش های جهانی است. واقعا.

در تقاطع کسب و کار و فناوری، ما در حال بررسی آینده کار است. ما شرکت هایی را راه اندازی می کنیم که اقتصادهای محلی در کشورهای در حال توسعه را شروع می کنند. ما سیستم های جدیدی را برای انجام کارهای بهداشتی بهتر و جذب افراد در سراسر جهان در زمینه تغییرات آب و هوایی در اختیار ما قرار می دهیم.

برای دانش آموزان ، این به معنی انواع فرصت ها است. دستکاری در یادگیری تجربه جهانی. و یک تمرکز بی رحمانه روی تأثیر.

برای دانشکده ، این به معنای زمینه های مختلف پژوهش است. کار جدید در مناطق در حال ظهور است که به بخش های موجود متناسب نیست. و همکاران در MIT

برای فارغ التحصیلان ، این به معنی یک شبکه جهانی پر مخاطره از نوآوران متفکر است، آماده است تا به شما در پیشبرد حرفه خود کمک کند و چشم انداز خود را به واقعیت تبدیل کنید.

برای رهبران سازمانی در سراسر جهان، این به معنای پیروی از ایده ها و استعدادها است. ذهن درخشان حل مشکالت عملی تحقیق معنادار و ابزارهایی که می توانید برای کار خود اعمال کنید.

MIT Sloan ایده هایی که به موضوع اهمیت می دهند .


دسترسی جهانی

MIT Sloan دارای تاریخ غنی از مشارکت جهانی است و امروزه رد پای جهانی ما در هفت منطقه قرار دارد. از طریق همکاری با سازمان ها، دانشگاه ها و سازمان های دولتی، ما به شکل گیری دیدگاه و دانش برخی از رهبران کسب و کار در جهان می پردازیم.


زندگی دانشگاهی

محوطه دانشگاه ما، احاطه شده توسط شرکت های پیشرو، فرهنگ پر جنب و جوش و تفریح، و آزمایشگاه های تحقیقاتی پیشگامانه MIT، نشان دهنده انرژی خلاق دانش آموزان و دانش آموزان ما است.

فرهنگ

MIT Sloan خود را در استقبال از دانش آموزان و اعضای هیات علمی با طیف گسترده ای از زمینه ها، تجربه و منافع است. جامعه با شور و شوق خود برای حل مشکلات و حل چالش های بزرگ، احترام به دیدگاه های مختلف و روحیه کارآفرینی عمیق مشخص شده است.

زندگی دانشجویی

زندگی کمپس یک ترکیب پر جنب و جوش و در حال تغییر از فرصت ها و فعالیت ها است، با بیش از 60 باشگاه دانشجویی و سازمان های رهبری میزبانی رویدادها، برنامه ریزی کنفرانس ها و استقبال از اعضای جدید.

MIT

آموزش و پرورش مدیریت از زمان 1914 بخشی از MIT بود، زمانی که موسسه ابتدا دوره مدیریت مهندسی را ارائه داد. روابط ما با MIT عمیق است: آنها از مراکز تحقیقاتی مشترک مانند مرکز اعتماد مارتین برای کارآفرینی MIT تا برنامه های دوگانه مانند رهبران ما برای عملیات جهانی و برنامه های تحصیلی مشترک مانند طراحی سیستم و مدیریت می باشد. دانش آموزان دسترسی به منابع متنوعی از MIT دارند و اغلب با همتایان خود در موسسه کار می کنند تا ایده های جدید را از آزمایشگاه به بازار ارائه دهند.

کمبریج

MIT Sloan در قلب محوطه Square Square کنگل واقع شده است. مدرسه توسط شرکت های زیست فناوری، غول های فناوری، راه اندازی، و آزمایشگاه های تحقیقاتی، و همچنین مجموعه ای گسترده از رستوران ها، فعالیت های در فضای باز، هنر، موسیقی و فرهنگ احاطه شده است. و با نزدیک به 60 کالج و دانشگاه در منطقه بوستون، خلاق، انرژی فکری بخش مهمی از ساختار شهر است.

black laptop computer on top of tablerawpixel / Unsplash


آمار و ارقام

در اینجا یک نگاه سریع به آنچه که MIT Sloan یک مکان منحصر به فرد جذاب برای زندگی و یادگیری است.

مدرسه

ماموریت ما:
Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MIT Sloan School of Management

نخبگان MFin، برنامه ریزی اولیه STEM در سطح بالا، بر پایه ای از نحوه عملکرد بازار و یک برنامه درسی دقیق در مورد پیشرفته ترین نظریه ها و شیوه های مالی و کمی، تأکید دارد. ... [+]

برتری علمی

سفارشی برای پیشرفته ترین مهندسان

نخبگان MFin، برنامه ریزی اولیه STEM در سطح بالا، بر پایه ای از نحوه عملکرد بازار و یک برنامه درسی دقیق در مورد پیشرفته ترین نظریه ها و شیوه های مالی و کمی، تأکید دارد.

MFin شما را قادر به ساخت یک برنامه خاص برای نیازهای شما می کند. با انتخاب گزینه های 12 و 18 ماهه، انتخاب غلظت های اختیاری، دسترسی به تمام دوره های MIT و امکان ثبت نام در دانشگاه هاروارد، MFin در توانایی خود برای حمایت از آرمان های حرفه ای خود، بی نظیر است.... [-]

آمریکا Cambridge
MIT Sloan School of Management

MIT Sloan School of Management ، با حمایت و رهبری مرکز تحقیقات عملیات MIT، یک برنامه تخصصی ویژه یک ساله کارشناسی ارشد کسب و کار را که برای آماده سازی دانش آموزان برای حرف ... [+]

MIT Sloan School of Management ، با حمایت و رهبری مرکز تحقیقات عملیات MIT، یک برنامه تخصصی ویژه یک ساله کارشناسی ارشد کسب و کار را که برای آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای در تجزیه و تحلیل کسب و کار طراحی شده است معرفی می کند.

این برنامه برای دانشجویان فعلی یا فارغ التحصیلان کالج اخیر طراحی شده است که قصد دارند حرفه ای در صنعت علم اطلاعات و همچنین افرادی که به دنبال پیشرفت حرفه ای یا تغییرات هستند، به ویژه مهندسان، ریاضیدانان، فیزیکدانان، برنامه نویسان کامپیوتر و دیگر متخصصین پیشرفته.... [-]

آمریکا Cambridge

Ideas Made to Matter: HubSpot Chief People Officer Katie Burke